- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (10)
AGD (61)
AGD do zabudowy (197)
AGD małe (3532)
Komputery i tablety (8)
Foto i kamery (14)
Rowery i hulajnogi (16)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.7 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7.7 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
|---|---|
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Mosiądz |
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
Sugerowana cena producenta:
115,90 zł
| Kształt: | Płaski |
|---|---|
| Materiał włosia: | Naturalne |
| Materiał uchwytu: | Tworzywo sztuczne |
| Dodatkowe informacje: | Doskonała do masażu głowy i ciała, Właściwości antystatyczne, Wygodny uchwyt, Wyprofilowana rączka |
| Zawartość zestawu: | 1 x grzebień do włosów, 1 x szczotka do włosów |
| Kolor: | Szary |
| Rozmiar: | S |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Typ: | HEPA, Mikrofibra |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr HEPA, 2 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka |
| Współpracuje z produktem: | Tineco Ifloor Breeze, Tineco iFloor One S3 Extreme |
| Kolor: | Biały, Czarny, Szary |
| Moc [W]: | 550 |
|---|---|
| Funkcje: | Jonizacja, Regulacja temperatury |
| Powłoka płytek: | Ceramiczna |
| Zastosowane technologie: | , Pro PTC |
| Kolor: | Czarny |
| Kształt: | Walec |
|---|---|
| Materiał pojemnika: | Tworzywo sztuczne |
| Mrozoodporny: | Tak |
| Wysokość [cm]: | 109.5 |
| Rodzaj: | Zbiornik na deszczówkę |
| Kolor: | Antracytowy |
| Kształt: | Walec |
|---|---|
| Materiał pojemnika: | Tworzywo sztuczne |
| Mrozoodporny: | Tak |
| Wysokość [cm]: | 114 |
| Rodzaj: | Zbiornik na deszczówkę |
| Kolor: | Szary |
| Materiał włosia: | Włókno syntetyczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczotka do zamiatania |
| Możliwość podłączenia wody: | Nie |
| Właściwości czyszczące: | Czyszczenie tarasu |
| Kolor: | Niebiesko-pomarańczowy |
| Kompatybilność: | Brak |
Sugerowana cena producenta:
99 zł
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Dla dzieci |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlenie |
| Kolor: | Biało-niebieski |
| Czas działania: | do 120 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 16000 |
| Tryb pracy: | Delikatne czyszczenie |
| Dodatkowe informacje: | Do samodzielnego montażu |
|---|---|
| Rodzaj: | Panel szczotkowy |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Szafy 10", Szafy wiszące |
| Rozmiar: | 1U |
| Mocowanie: | Dwupunktowe doczołowe |
| Dodatkowe informacje: | Do samodzielnego montażu |
|---|---|
| Rodzaj: | Panel szczotkowy |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Szafy 19" |
| Rozmiar: | 1U |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczotka |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Rodzaj sierści: | Krótka |
| Zalety: | Nie kaleczy skóry, Nie uszkadza włosa, Ograniczenie linienia, Usuwanie martwych włosów, Usuwanie podszerstka |
| Wielkość rasy: | Mała |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczotka |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Rodzaj sierści: | Długa |
| Zalety: | Nie kaleczy skóry, Nie uszkadza włosa, Ograniczenie linienia, Usuwanie martwych włosów, Usuwanie podszerstka |
| Wielkość rasy: | Mała |
| Rodzaj: | Brzeszczot do wyrzynarki |
|---|---|
| Wykonanie: | Bimetal, Stal szybkotnąca, Stal wysokowęglowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Rodzaj: | Brzeszczot do piły szablastej |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal narzędziowa, Węglik spiekany |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Długość całkowita [mm]: | 455 |
| Rodzaj: | Brzeszczot do piły szablastej |
|---|---|
| Wykonanie: | Bimetal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Długość całkowita [mm]: | 225 |
| Materiał włosia: | Polipropylen |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczotka do czyszczenia |
| Możliwość podłączenia wody: | Nie |
| Właściwości czyszczące: | Czyszczenie fug |
| Kolor: | Turkusowo-biało-czarny |
| Kompatybilność: | Combisystem |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Wodoodporność IPX7 |
| Kolor: | Biały |
| Czas działania: | do 45 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 82000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Pielęgnacja dziąseł, Polerowanie, Usuwanie przebarwień |
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczny korek, Nieodwracalny |
| Funkcje dodatkowe: | Nieodwracalny |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Stal szczotkowana |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 61.5 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
Sugerowana cena producenta:
1 302 zł
| Typ: | Podwieszany |
|---|---|
| Funkcje: | Korek InFino |
| Funkcje dodatkowe: | Korek InFino |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Kolor: | Srebrny |
| Wykonanie: | Stal szlachetna szczotkowana |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 44 x 44 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
Sugerowana cena producenta:
1 150 zł
| Typ: | Podwieszany |
|---|---|
| Funkcje: | Przelew C-overflow |
| Funkcje dodatkowe: | Przelew C-overflow |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Stal szczotkowana |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 44 x 74 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 40 |
Sugerowana cena producenta:
1 550 zł
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
| Współpracuje z produktem: | Miele Classic C1, Miele Compact C1, Miele Compact C2, Miele Complete C3, Miele CompleteC1, Miele S1, Miele S2... |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Meriden Brush-Baby PRO, Meriden Kiddy, Meriden Kiddy MS50M, SEYSSO Baby Penguin |
| Kolor: | Przeźroczysty |
| Zalety: | Delikatna dla dziąseł |
| Materiał włosia: | Polipropylen |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczotka do zamiatania |
| Możliwość podłączenia wody: | Nie |
| Właściwości czyszczące: | Czyszczenie tarasu, Mycie powierzchni gładkich, Zamiatanie liści |
| Kolor: | Czarno-brązowy |
| Kompatybilność: | Solid |
Sugerowana cena producenta:
119 zł
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania... |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania, Odporny na promieniowanie UV |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Stal szczotkowana |
| Wykonanie: | Stal szlachetna szczotkowana |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 60.5 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
Sugerowana cena producenta:
1 072 zł
| Kształt: | Walec |
|---|---|
| Materiał pojemnika: | Tworzywo sztuczne |
| Mrozoodporny: | Nie |
| Wysokość [cm]: | 127.8 |
| Rodzaj: | Zbiornik na deszczówkę |
| Kolor: | Antracytowy |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Dla dzieci |
| Funkcje dodatkowe: | Timer |
| Kolor: | Niebieski |
| Czas działania: | do 15 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 26000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie |