- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (10)
AGD (61)
AGD do zabudowy (198)
AGD małe (3533)
Komputery i tablety (8)
Foto i kamery (14)
Rowery i hulajnogi (17)
Fitness i sport (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Czas działania: | do 75 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | Nie |
| Tryb pracy: | Delikatny, Wybielanie |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | 2 stopnie intensywności pracy, Antypoślizgowa konstrukcja, Automatyczne wyłączanie, Ładowanie za pomocą kabla USB... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
161,40 zł
| Typ: | Akcesorium czyszczące |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szczotka główna |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Dreame Z10 Pro |
Sugerowana cena producenta:
59 zł
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 1550 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 200 °C |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 1300 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Funkcje: | 4 tryby pracy, Magnetoterapia, Masaż, Odblokowanie porów, Redukcja zaczerwienienia, Wibracje soniczne, Wodoodporność... |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Soniczna: | Tak |
| Czas pracy na akumulatorze [min]: | 60 |
| Funkcje: | 4 tryby pracy, Magnetoterapia, Masaż, Odblokowanie porów, Redukcja zaczerwienienia, Wibracje soniczne, Wodoodporność... |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Soniczna: | Tak |
| Czas pracy na akumulatorze [min]: | 60 |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 2400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 200 °C |
| Typ: | Ogrodowy |
|---|---|
| Długość ostrza [mm]: | 350 |
| Materiał ostrza: | Stal hartowana |
| Materiał uchwytu: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj uchwytu: | Ergonomiczny |
| Materiał: | Stal hartowana |
| Rodzaj: | Piła ogrodowa |
Wartość poza zestawem:
161,35 zł
| Rodzaj produktu: | Osłona |
|---|---|
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Xiaomi Mi Robot Vacuum S10 |
| Zawartość zestawu: | 1 x osłona szczotki głównej |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Materiał: | Poliester |
| Rodzaj: | Płaszczyk przeciwdeszczowy |
| Cechy: | Komfortowe w noszeniu, Można prać w niskich temperaturach, Ochrona przed wiatrem, Otwór na smycz, Otwory na łapy... |
| Rodzaj produktu: | Wałek |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dywan, Podłoga |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Hoover HFX10H 011, Hoover HFX10P 011, Hoover HFX20H 011, Hoover HFX20P 011 |
| Zawartość zestawu: | 1 x wałek |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | OROMED Oro-Sonic |
| Liczba szt.: | 3 |
| 270 dni | |
45,38 zł
Sugerowana cena producenta:
259 zł
Sugerowana cena producenta:
259 zł
| Rodzaj produktu: | Osłona |
|---|---|
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Xiaomi Mi Robot Vacuum E10 |
| Zawartość zestawu: | 1 x osłona szczotki głównej |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 30 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
139 zł
| Rodzaj: | Zbiornik na deszczówkę |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 60 |
| Wysokość [cm]: | 88 |
| Pojemność użytkowa [l]: | 250 |
| Kształt: | Walec |
| Materiał pojemnika: | PVC |
| Mrozoodporny: | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody: | Nie |
| Czas działania: | do 45 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 34000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Masaż, Polerowanie, Wybielanie |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Timer |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
148,00 zł
| Rodzaj produktu: | Szczotka główna |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dywan, Kafelki, Panele, Parkiet |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | MOVA M1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 1450 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dywan, Kafelki, Panele, Wykładzina |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Dreame P10 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka miękka |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczotka |
| Obszar zastosowania: | Dom |
| Kompatybilność: | HD 10, HD 1050 B, HD 13, HD 25, HD 5, HD 6, HD 7, HD 715, HD 728 B Cage, HD 801 B, HD 830 BS, HD 9, HDS 10... |
| Przeznaczenie: | Do mopa parowego |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczotka |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kompatybilność: | EUROFLEX Vapour M6, EUROFLEX Vapour M6S |
| Zawartość zestawu: | 1 x adaptor, 1 x szczotka |
99,22 zł
| Przeznaczenie: | Do mopa parowego |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczotka |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kompatybilność: | EUROFLEX Vapour M4, EUROFLEX Vapour M4S |
| Zawartość zestawu: | 1 x adaptor, 1 x szczotka |
87,00 zł
| Typ: | Elektroszczotka |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Elektroszczotka |
| Przeznaczenie: | Do dywanów, Kafelki, Panele |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Dreame Z10 Station |
| Zawartość zestawu: | 1 x elektroszczotka |