- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (10)
AGD (61)
AGD do zabudowy (198)
AGD małe (3533)
Komputery i tablety (8)
Foto i kamery (14)
Rowery i hulajnogi (17)
Fitness i sport (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 3.6 | |
| Moc [W]: | 2100 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5.5 | |
| Moc [W]: | 1200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.2 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 150 - 230 ºC |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Kratka, Szuflada |
| Funkcje: | Jonizacja |
|---|---|
| Zastosowane technologie: | Czerwone i niebieskie światło LED, Laser małej mocy (LLLT), Mikroprądy EMS, Technologia Jonowa, Wibracje |
| Kształt: | Walec |
|---|---|
| Materiał pojemnika: | Tworzywo sztuczne |
| Mrozoodporny: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Nie |
| Wysokość [cm]: | 118 |
| Rodzaj: | Zbiornik na deszczówkę |
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szczotki do kół |
| Przeznaczenie: | Do robotów koszących |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Rodzaj: | Szczotki do czyszczenia kół robota koszącego |
| Zawartość zestawu: | 2 x szczotki do czyszczenia kół |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Miękkość włosia: | Średnia |
| Zalety: | Delikatna dla dziąseł, Usuwanie osadu |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Miękkość włosia: | Miękkie |
| Zalety: | Delikatna dla dziąseł, Miękkie włókna |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Funkcje dodatkowe: | 15 opcji czyszczenia, 31000 ruchów pulsacyjnych/min, Automatyczne wyłączanie, Blokada przycisków... |
| Czas działania: | do 30 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 31000 |
| Tryb pracy: | Delikatne czyszczenie, Masaż, Normal |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Przeznaczenie: | Przeciwko kleszczom, Przeciwko pchłom |
|---|---|
| Rodzaj: | Tabletka |
| Czas ochrony: | 16 tygodni |
| Działanie: | Owadobójcze |
| Cechy: | Brak interakcji z innymi lekami, Łatwa do podania, Zabezpiecza przed insektami |
| Zawartość zestawu: | 4 x tabletka przeciw pchłom i kleszczom |
| Przeznaczenie: | Przeciwko kleszczom, Przeciwko pchłom |
|---|---|
| Rodzaj: | Tabletka |
| Czas ochrony: | 12 tygodni |
| Działanie: | Owadobójcze |
| Cechy: | Brak interakcji z innymi lekami, Łatwa do podania, Zabezpiecza przed insektami |
| Zawartość zestawu: | 3 x tabletka przeciw pchłom i kleszczom |
| Przeznaczenie: | Przeciwko kleszczom, Przeciwko pchłom |
|---|---|
| Rodzaj: | Tabletka |
| Czas ochrony: | 8 tygodni |
| Działanie: | Owadobójcze |
| Cechy: | Brak interakcji z innymi lekami, Łatwa do podania, Zabezpiecza przed insektami |
| Zawartość zestawu: | 2 x tabletka przeciw pchłom i kleszczom |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Miękkość włosia: | Normalne |
| Zalety: | Delikatna dla zębów, Idealna do codziennego szczotkowania zębów |
| Przeznaczenie: | Do piły |
|---|---|
| Rodzaj: | Brzeszczot do piły szablastej |
| Wykonanie: | Stal |
| Długość całkowita [mm]: | 152 |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 1 |
| Miękkość włosia: | Miękkie |
| Zalety: | Czyszczenie języka, Delikatnie masuje dziąsła, Dopasowują się do kształtu zębów, Usuwanie przebarwień |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 1 |
| Miękkość włosia: | Miękkie |
| Zalety: | Czyszczenie języka, Delikatnie masuje dziąsła, Dopasowują się do kształtu zębów, Usuwanie przebarwień |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 1 |
| Miękkość włosia: | Miękkie |
| Zalety: | Czyszczenie języka, Delikatnie masuje dziąsła, Dopasowują się do kształtu zębów, Usuwanie przebarwień |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 1 |
| Miękkość włosia: | Miękkie |
| Zalety: | Delikatnie masuje dziąsła, Dokładna higiena jamy ustnej, Dopasowują się do kształtu zębów, Usuwanie przebarwień |
Sugerowana cena producenta:
69 zł
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 1 |
| Miękkość włosia: | Miękkie |
| Zalety: | Delikatnie masuje dziąsła, Dopasowują się do kształtu zębów, Usuwanie przebarwień |
Sugerowana cena producenta:
69 zł
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Miękkość włosia: | Bardzo miękkie |
| Zalety: | Czyszczenie języka, Delikatnie masuje dziąsła, Dopasowują się do kształtu zębów, Idealna dla dzieci... |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Dla dzieci |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby pracy, Automatyczne wyłączanie, Kamera Wi-Fi, Ładowanie za pomocą kabla USB, Masuje tkanki miękkie... |
| Czas działania: | do 40 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 38400 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Polerowanie, Wybielanie |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Przeznaczenie: | Podłogi |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczotka |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 2850 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Typ: | Prysznicowy |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Wysokość [cm]: | 5.6 |
| Szerokość [cm]: | 5.6 |
| Powierzchnia: | Szczotkowana |
| Wykończenie: | Złoto szczotkowane |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby pracy, Antypoślizgowa konstrukcja, Automatyczne wyłączanie, Ładowanie za pomocą kabla USB... |
| Czas działania: | do 30 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 33000 |
| Tryb pracy: | Delikatny, Masaż, Wybielanie |
| Liczba końcówek: | 1 |
292,14 zł
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby pracy, Antypoślizgowa konstrukcja, Automatyczne wyłączanie, Ładowanie za pomocą kabla USB... |
| Czas działania: | do 30 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 33000 |
| Tryb pracy: | Delikatny, Masaż, Wybielanie |
| Liczba końcówek: | 1 |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby pracy, Antypoślizgowa konstrukcja, Automatyczne wyłączanie, Ładowanie za pomocą kabla USB... |
| Czas działania: | do 30 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 33000 |
| Tryb pracy: | Delikatny, Masaż, Wybielanie |
| Liczba końcówek: | 1 |