- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (3)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2552)
Zabawki i LEGO (54)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Zestaw dłut |
|---|---|
| Dwumateriałowy | |
| Szerokość: | 6, 12, 18, 24 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Walcowy | |
| Wykonanie: | Stal szybkotnąca |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Materiał: | Stal HSS-R |
| Średnica robocza [mm]: | 1 - 10 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (19 szt.) |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Opakowanie: | Walizka |
| 4 | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
|---|---|
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Przeznaczenie: | Do betonu, Do metalu, Do płyt gips-karton, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica tarczy [mm]: | 38 |
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
|---|---|
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Przeznaczenie: | Do metalu |
| Średnica tarczy [mm]: | 38 |
| Rodzaj: | Wózek na wąż |
|---|---|
| Maksymalna długość węża [m]: | 50 |
| Materiał bębna: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał stelażu: | Aluminium |
| Kółka transportowe: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
799 zł
| Rodzaj zestawu: | Zestaw szlifierski |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Końcówki szlifierskie |
| Liczba elementów: | 29 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw do grawerowania |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Frezy |
| Liczba elementów: | 16 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Typ uchwytu: | 1.5 - 13 mm |
|---|---|
| Opakowanie: | Walizka |
| 2 | |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw wielofunkcyjny |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Końcówki grawersko-szlifierskie, Ostrza i papier |
| Liczba elementów: | 37 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw wielofunkcyjny |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Frezy, Końcówki szlifierskie, Ostrza i papier |
| Liczba elementów: | 150 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj: | Zestaw zraszający |
|---|---|
| Regulacja strumienia wody: | Tak |
| Liczba funkcji: | 5 |
| Maksymalna powierzchnia zraszania [m2]: | 150 |
| Minimalna powierzchnia zraszania [m2]: | 1 |
| Rodzaj: | Zestaw do konserwacji |
|---|---|
| Zastosowanie: | Czyszczenie dysz |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
Sugerowana cena producenta:
23 zł
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 302 |
| Średnica cięcia [mm]: | 25 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Gwint | |
| Długość robocza [mm]: | 33 |
| Materiał: | Stal z nasypem diamentowym |
| Opakowanie: | Walizka |
| Przeznaczenie: | Do ceramiki |
| Średnica robocza [mm]: | 20, 25, 35, 51, 68 |
| Zawartość zestawu: | Otwornice (5 szt.) |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| Opakowanie: | Torba |
| 2 | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Zestaw bitów i nasadek |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2, 1/4 |
| Grzechotka: | Tak |
| Przegub: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 2 x przedłużka 1/2 cala, 2 x przedłużka 1/4 cala, 2 x przegub uniwersalny, 2 x Rękojeść z grzechotką, 4 bity HEX 1/4"... |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Opakowanie: | Kufer transportowy |
| 1.5 | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Zębaty |
|---|---|
| Opakowanie: | Walizka |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Moc [W]: | 900 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000 |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie [mm]: | 25 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 45, 60, 75, 100, 150 |
| Grzechotka: | Nie |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
|---|---|
| Opakowanie: | Walizka |
| 2 | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Opakowanie: | Walizka |
| 5 | |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Opakowanie: | Walizka |
| 3 | |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Opakowanie: | Walizka |
| 4 | |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Tarcza diamentowa |
|---|---|
| Wykonanie: | Diament |
| Przeznaczenie: | Do betonu, Do cegły, Do ceramiki, Do klinkieru |
| Średnica otworu [mm]: | 22.23 |
| Średnica tarczy [mm]: | 230 |
| Rodzaj: | Tarcza diamentowa |
|---|---|
| Wykonanie: | Diament |
| Przeznaczenie: | Do betonu, Do cegły, Do ceramiki, Do klinkieru |
| Średnica otworu [mm]: | 22.23 |
| Średnica tarczy [mm]: | 150 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Opakowanie: | Walizka |
| 5 | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |