ROBOTY GOTUJĄCE
ROBOTY PLANETARNE
ROBOTY KUCHENNE
MIKSERY RĘCZNE
BLENDERY PERSONALNE
BLENDERY RĘCZNE
KIELICHOWE
| 200 | |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do rozdrabniania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie |
Kompaktowy rozmiar i ergonomiczny kształt
Z łatwością przygotujesz sosy,pasty, koktajle
Kompaktowy rozmiar i ergonomiczny kształt
Z łatwością przygotujesz sosy,pasty, koktajle
| 1000 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do kruszenia lodu, Do miksowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | 1 x końcówka do ubijania, 1 x rozdrabniacz, Pojemnik 600 ml |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
Sprawdź
| 800 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do rozdrabniania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik 700 ml, Szatkownica 500 ml |
| Funkcje: | Kruszenie lodu, Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
Sugerowana cena producenta:
139,90 zł
| 200 | |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Rozdrabnianie |
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 5 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do rozdrabniania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik roboczy, Przykrywka |
| Funkcje: | Krojenie, Kruszenie lodu, Mielenie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Szatkowanie, Tarcie, Ubijanie piany |
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 8 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | 1 x końcówka blendująca, Pojemnik 700 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie |
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 8 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | 1 x końcówka blendująca, Pojemnik 700 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie |
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 21 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | 1 x kubek |
| Funkcje: | Kruszenie lodu, Mieszanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Ubijanie piany |
Sprawdź
| 150 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 5 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie |
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 6 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | 1 x końcówka blendująca, 1 x końcówka do ubijania, 1 x rozdrabniacz, Malakser, Pojemnik 1000 ml, Pokrywa... |
| Funkcje: | Krojenie, Kruszenie lodu, Mielenie, Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Szatkowanie, Tarcie, Ubijanie jajek... |
| 600 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Pojemnik 700 ml |
| Funkcje: | Rozdrabnianie |
| 450 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 500 ml, Pojemnik z miarką 750 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
| 300 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Rozdrabnianie |
Sugerowana cena producenta:
69 zł
| Regulacja obrotów: | Nie |
|---|---|
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 700 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie |
| Funkcje dodatkowe: | Przycisk zwalniający końcówki |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 1000 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do miksowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 700 ml, Szatkownica 500 ml, Tarcza do ścierania |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Szatkowanie, Tarcie, Ubijanie piany |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do puree, Do rozdrabniania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Dodatkowe ostrza i tarcze do krojenia, Spiralizator, Tłuczek, Zestaw naczyń |
| Funkcje: | Kruszenie lodu, Miksowanie, Rozdrabnianie, Szatkowanie, Ubijanie piany |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Pojemnik 800 ml |
| Funkcje: | Kruszenie lodu, Rozdrabnianie |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 12 |
| Końcówki: | Do rozdrabniania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Rozdrabnianie |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do miksowania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 800 ml, Rozdrabniacz |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do miksowania, Do spieniania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik 800 ml, Szatkownica |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie |
Sugerowana cena producenta:
179,90 zł
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 600 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 700 ml, Szatkownica 500 ml |
| Funkcje: | Przecieranie, Rozdrabnianie, Szatkowanie, Ubijanie piany |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 180 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Końcówki: | Do ubijania |
| Pozostałe: | Osłona na nasadkę miksującą, Pojemnik z miarką 1000 ml, Rozdrabniacz, Trzepaczka |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Przecieranie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
| Funkcje dodatkowe: | Łatwy montaż elementów, Możliwość mycia wybranych elementów w zmywarce, Pojemnik z ostrzem miksującym |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 1000 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do puree, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 1250 ml, Pojemnik z miarką 500 ml, Szatkownica 600 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | 1 x końcówka blendująca, Pojemnik 500 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Rozdrabnianie |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 40 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 800 ml |
| Funkcje: | Rozdrabnianie |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 600 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | 1 x rozdrabniacz, Pojemnik z miarką 500 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 600 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 500 ml |
| Funkcje: | Rozdrabnianie |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 40 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | 1 x rozdrabniacz, Pojemnik z miarką 800 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 700 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 5 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 700 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 5 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.


