- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (119)
AGD (4)
AGD do zabudowy (2)
AGD małe (337)
Komputery i tablety (226)
Smartfony i zegarki (4178)
Foto i kamery (33)
Gaming (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Marka smartwatcha: | Apple |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 8/9/10/11, Apple Watch SE 1/2/3 |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Metal |
| Kolor: | Złoty |
| Rodzaj urządzenia: | Smartwatch |
| Rozmiar: | 38 mm, 40 mm, 41 mm |
| Marka smartwatcha: | Samsung |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Galaxy Watch 4, Galaxy Watch 5, Galaxy Watch 6, Galaxy Watch 7, Galaxy Watch FE |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj urządzenia: | Smartwatch |
| Rozmiar: | 20 mm |
| Marka smartwatcha: | Apple |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 8/9/10/11, Apple Watch SE 1/2/3, Apple Watch Ultra 1/2/3 |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | TPU |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj urządzenia: | Smartwatch |
| Rozmiar: | 45 mm |
| Marka smartwatcha: | Apple |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 8/9/10/11, Apple Watch SE 1/2/3, Apple Watch Ultra 1/2/3 |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Różowy |
| Rodzaj urządzenia: | Smartwatch |
| Rozmiar: | 42 mm, 44 mm, 45 mm, 49 mm |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Smart Band |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | TPU |
| Kolor: | Błękitny |
| Rodzaj urządzenia: | Smartband |
| Marka smartwatcha: | Apple |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Apple Watch SE 1/2/3, Apple Watch Ultra 1/2/3 |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj urządzenia: | Smartwatch |
| Rozmiar: | 42 mm, 44 mm, 45 mm, 49 mm |
| Marka smartwatcha: | Apple |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 8/9/10/11, Apple Watch SE 1/2/3, Apple Watch Ultra 1/2/3 |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Nylon |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Rodzaj urządzenia: | Smartwatch |
| Rozmiar: | 45 mm |
| Marka smartwatcha: | Apple |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 8/9/10/11, Apple Watch SE 1/2/3, Apple Watch Ultra 1/2/3 |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj urządzenia: | Smartwatch |
| Rozmiar: | 45 mm |
| Marka smartwatcha: | Samsung |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Galaxy Watch 8, Galaxy Watch 8 Classic |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Różowy |
| Rodzaj urządzenia: | Smartwatch |
| Rozmiar: | 20 mm |
| Marka smartwatcha: | Samsung |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Galaxy Watch 8, Galaxy Watch 8 Classic |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Fluoroelastomer, Skóra ekologiczna |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Rodzaj urządzenia: | Smartwatch |
| Rozmiar: | 20 mm |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Mi Band |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj urządzenia: | Smartband |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy |
| Długość [cm]: | 180 |
| Zabezpieczenie: | 3 cyfrowy szyfr |
| Szerokość [cm]: | 5 |
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
|---|---|
| Materiał: | Poliester |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Liczba pasażerów: | 2 |
| Nośność: | 40 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
| Regulacja oparcia: | Tak |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Funkcje: | 5 punktowe pasy bezpieczeństwa, Hamulec postojowy, Możliwość złożenia, Odchylane siedzenie, Regulacja rączki... |
| Marka smartwatcha: | Garett |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Garett GRC, Garett GRS, Garett V, Gentleman, Men, Multi, Sport, Women |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj urządzenia: | Smartwatch |
| Rozmiar: | 22 mm |
| Marka smartwatcha: | Amazfit, Garmin, Huawei, LG, Mobvoi, Nokia, Samsung, Xiaomi |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Activite, BIP, Descent, Fenix 5/6/7/8, Forerunner, Galaxy Watch 3, Galaxy Watch 4, Galaxy Watch 5, Galaxy Watch Active... |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Skóra |
| Kolor: | Brązowy |
| Rodzaj urządzenia: | Smartwatch |
| Rozmiar: | 20 mm |
| Marka smartwatcha: | Apple |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 8/9/10/11, Apple Watch SE 1/2/3 |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj urządzenia: | Smartwatch |
| Rozmiar: | 38 mm, 40 mm, 41 mm, 42 mm |
| Marka smartwatcha: | Samsung |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Galaxy Watch Ultra |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | TPU |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj urządzenia: | Smartwatch |
Sugerowana cena producenta:
349 zł
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do brzucha |
| Rodzaj masażu: | EMS (Elektryczna stymulacja mięśni), Punktowy, Rozgrzewajacy |
| Ilość trybów masażu: | 7 |
| Nakładki: | Brak |
| Kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Funkcje: | Łagodzenie bólu rany pooperacyjnej, Ułatwia wczesne wykonywane ćwiczeń gimnastycznych wzmacniających mięśnie brzucha... |
| Rozmiar: | S |
| Materiał wykonania: | Lateks, Poliamid, Poliester |
| Dodatkowe informacje: | Łatwe zakładanie bez zapięcia, Profilowany kształt, Zalecany po porodzie fizjologicznym i po cesarskim cięciu |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Smart Band |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | TPU |
| Kolor: | Granatowy |
| Rodzaj urządzenia: | Smartband |
| Marka smartwatcha: | Uniwersalny |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Uniwersalne |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 22mm |
| Marka smartwatcha: | Garmin |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Venu |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Inny metal |
| Kolor: | Różowy |
| Rozmiar: | 18 mm |
| Rodzaj: | Huśtawka kubełkowa |
|---|---|
| Kolor: | Wielokolorowa |
| Szerokość [cm]: | 31 |
| Materiał wykonania: | Plastik |
| Ilość miejsc: | 1 |
| Marka smartwatcha: | Huawei |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Watch GT 3 |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Skóra ekologiczna |
| Kolor: | Biały |
| Rozmiar: | 20 mm |
| Marka smartwatcha: | Huawei |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Band |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Inny kolor |
| Rozmiar: | 16 mm |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Redmi Smart Band |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Niebieski |
| Rozmiar: | 18 mm |
| Marka smartwatcha: | Huawei |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | GT, GT Runner, GT 2, GT 2e, GT 2 Pro, Watch 3 Pro, Watch 3 Pro Elite, GT 3, GT 3 Active, GT 3 Elite, GT 3 Pro... |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 22 mm |