- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (119)
AGD (4)
AGD do zabudowy (2)
AGD małe (337)
Komputery i tablety (226)
Smartfony i zegarki (4178)
Foto i kamery (33)
Gaming (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Lateks, Poliamid, Poliester |
| Funkcje: | Łagodzenie bólu rany pooperacyjnej, Ułatwia wczesne wykonywane ćwiczeń gimnastycznych wzmacniających mięśnie brzucha... |
| Dodatkowe informacje: | Łatwe zakładanie bez zapięcia, Profilowany kształt, Zalecany po porodzie fizjologicznym i po cesarskim cięciu |
| Kolor: | Beżowy |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Smart Band |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | TPU |
| Kolor: | Granatowy |
| Rozmiar: | 20 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | Galaxy Watch 8, Galaxy Watch 8 Classic |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Tekstylny |
| Kolor: | Niebieski |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Mi Band |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Rozmiar: | 20 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Seria smartwatcha: | Classy, Garett GRC, Lady, Men, Sport, Street Style, Verona, Veronica, Women |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 22 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Seria smartwatcha: | Garett GRC, Garett GRS, Garett V, Gentleman, Men, Multi, Sport, Women |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Skóra |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
59 zł
| Rozmiar: | 20 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Seria smartwatcha: | Classy, Garett GRC, Lady, Men, Sport, Street Style, Verona, Veronica, Women |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Złoty |
| Rozmiar: | 20 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Seria smartwatcha: | Kids |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 20 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Seria smartwatcha: | Kids |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Czarny |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Mi Band, Xiaomi Watch |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Szary |
| Rozmiar: | 26 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | D2, Descent, Enduro, Epix, Fenix 5/6/7/8, Foretrex, Instinct, Quatix, Tactix |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 26 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | D2, Descent, Enduro, Epix, Fenix 5/6/7/8, Foretrex, Instinct, Quatix, Tactix |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Khaki-grafitowy |
| Marka smartwatcha: | Apple |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 8/9/10/11, Apple Watch SE 1/2/3, Apple Watch Ultra 1/2/3 |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Różowy |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Lateks, Poliamid, Poliester |
| Funkcje: | Łagodzenie bólu rany pooperacyjnej, Ułatwia wczesne wykonywane ćwiczeń gimnastycznych wzmacniających mięśnie brzucha... |
| Dodatkowe informacje: | Łatwe zakładanie bez zapięcia, Profilowany kształt, Zalecany po porodzie fizjologicznym i po cesarskim cięciu |
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał: | Poliester |
|---|---|
| Długość [cm]: | 19 |
| Motyw: | Spiderman |
| Rodzaj zapięcia: | Rzep |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 |
| Rozmiar: | 18 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Legacy Hero, Legacy Saga, Vivoactive, Vivomove |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Biało-srebrny |
| Rozmiar: | 20 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | D2, Descent, Fenix 5/6/7/8 |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Piaskowy |
| Rozmiar: | 22 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | GT, GT Runner, GT 2, GT 2e, GT 2 Pro, Watch 3 Pro, Watch 3 Pro Elite, GT 3, GT 3 Active, GT 3 Elite, GT 3 Pro... |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 18 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Venu, Forerunner, Vivomove, Vivoactive |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Beżowy |
| Rozmiar: | 20 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Amazfit |
| Seria smartwatcha: | Active, Bip, GTR, GTS, Zepp E, Mibro |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 20 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | Galaxy Watch 4, Galaxy Watch 5, Galaxy Watch 6 |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 22 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Redmi Watch |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Różowy |
| Rozmiar: | 20 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Redmi Watch |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Tkanina |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 20 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | Galaxy Watch 4 |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 22 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | Galaxy Fit |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Inny metal |
| Kolor: | Różowy |
| Rozmiar: | 17 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Redmi Smart Band |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 22 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Redmi Watch |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 23 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | Galaxy Fit |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Biały |