BEZTŁUSZCZOWE
TRADYCYJNE
GOTOWANIE NA PARZE
PODWÓJNY KOSZ
Kod: 294584
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 3.2 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 130 - 190 °C |
Termostat od 130°C do 190°C
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Model producenta: 7200SS
Termostat od 130°C do 190°C
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Model producenta: 7200SS
Raty
więcej
Raty
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 1.5 | |
| Moc [W]: | 900 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 0 - 190 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 3 | |
| Moc [W]: | 1400 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 3.2 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 3.5 | |
| Moc [W]: | 1850 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Sugerowana cena producenta:
899 zł
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Misa |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 3300 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 150 - 190 ºC |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 1.5 | |
| Moc [W]: | 1200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 130 - 190 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 3 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Zakres temperatury (min-max): | 130 - 190 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 2.5 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 150 - 190 ºC |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 4 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 115 - 190 °C |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 2.5 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 130 - 190 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 1.8 | |
| Moc [W]: | 1000 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Taniej o 23,86 zł
208,85 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
208,85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa ZELMER ZAF6500 6.5l z okienkiem do obserwacji postępów gotowania
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 65 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Cena z kodem obowiązuje do 26.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 26.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
559,99 zł
Cena przed kodem
399,92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 2.1 | |
| Moc [W]: | 1900 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 150 - 190 ºC |
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 1 | |
| Moc [W]: | 840 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 190 °C |
Taniej o 34,01 zł
169,90 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
154,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
340,99 zł
Cena przed kodem
307,87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Kratka, Misa |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 4 | |
| Moc [W]: | 3000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 190 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 3500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 190 ºC |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 3 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 190 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 2.5 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1 |
| Zakres temperatury (min-max): | 150 - 190 ºC |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 3 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 150 - 190 ºC |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 3 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1 |
| Zakres temperatury (min-max): | 130 - 190 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


