BEZTŁUSZCZOWE
TRADYCYJNE
GOTOWANIE NA PARZE
PODWÓJNY KOSZ
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 3.6 | |
| Moc [W]: | 1400 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Raty
więcej
Raty
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 3.5 | |
| Moc [W]: | 1850 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Sugerowana cena producenta:
899 zł
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 2400 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Kratka |
Taniej o 180,00 zł
679,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
679,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 3.5 | |
| Moc [W]: | 1300 |
| Zakres temperatury (min-max): | 75 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
249,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
236,43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 3.5 | |
| Moc [W]: | 1400 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Misa |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4.2 | |
| Moc [W]: | 1300 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Taniej o 70,00 zł
519,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
519,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 5.5 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 260 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 2.5 | |
| Moc [W]: | 1200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Taniej o 10,00 zł
259,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
259,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 7.5 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 4.2 | |
| Moc [W]: | 1550 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Cena z kodem obowiązuje do 01.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 01.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
499,99 zł
Cena przed kodem
329,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa ZELMER ZAF6500 6.5l z okienkiem do obserwacji postępów gotowania
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 65 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Cena z kodem obowiązuje do 01.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 01.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
559,99 zł
Cena przed kodem
399,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 2750 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Ruszt |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1600 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5.5 | |
| Moc [W]: | 1600 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 220 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 2.5 | |
| Moc [W]: | 1200 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 3.5 | |
| Moc [W]: | 1300 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 90 - 200 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8.5 | |
| Moc [W]: | 2300 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 2100 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Ruszt |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 2100 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Ruszt |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9.5 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.75 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

