JESTEŚ TUTAJ: Sklep Mediaexpert.pl Poradnik Eksperta Rowery i skutery Rowery Fondriest - obsesja na punkcie perfekcji

Rowery Fondriest - obsesja na punkcie perfekcji

Wyścigi kolarskie takie jak Tour de France czy Giro d'Italia to prawdziwe wyzwania dla ludzkiego organizmu i hartu ducha. Tylko najmocniejsi i najbardziej oddani sprawie kolarze są w stanie przetrwać mordercze warunki wielogodzinnej jazdy w pełnym słońcu wśród wiraży, przewyższeń i niebezpiecznych serpentyn. Jedną z legend tego sportu jest Maurizio Fondriest, mistrz świata w 1988 roku oraz tak zwany “łowca klasyków”. w 1991 roku Maurizio postanowił wykorzystać swoje doświadczenie i kolarską wrażliwość, tworząc razem z bratem markę Fondriest, która szybko stała się czempionem na rynku rowerów szosowych.

Rewolucyjne technologie oparte na doświadczeniu

 

Firma Fondriest jako pierwsza eksperymentowała ze stalowymi ramami o “falowym” kształcie, zaczęła wykorzystywać także aluminium oraz dodatki z włókna szklanego, przedstawiając po czasie ramę w całości wykonaną z tego materiału. Maurizio Fondriest jako zawodnik uwielbiał dokonywać poprawek w swoim rowerze i ta obsesja na punkcie perfekcji oraz ciągła chęć ulepszania sprzętu zaowocowały doskonałymi modelami rowerów szosowych. Według Maurizio kolarz powinien odczuwać związek ze swoim rowerem i właśnie to podejście wpłynęło na dokonanie rewolucyjnych zmian w kwestii budowy hamulców tarczowych i aerodynamicznych ram, wykorzystywanych w produktach firmy Fondriest.


 

Rowery szosowe Fondriest - żółta koszulka lidera

 

Rowery Fondriest produkowane są z myślą o pokonywaniu swoich ograniczeń, stawaniu się lepszym każdego dnia i ciągłym konkurowaniu z najlepszymi kolarzami. Modele tej kultowej marki są niezwykle lekkie i łatwo się je prowadzi, a aerodynamiczne, karbonowe ramy zapewniają komfort i wysoką wytrzymałość. Te włoskie rowery są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i wprawionych kolarzy, świetnie sprawdzą się do spokojnej jazdy, mocnych podjazdów i energetycznych sprintów. Modele rowerów szosowych marki Fondriest dostępne w naszym sklepie cechują się nie tylko doskonałym rysem technicznym czy solidnymi oraz lekkimi ramami, ale także bardzo futurystycznym designem, który przypadnie do gustu miłośnikom szybkości, dynamicznej jazdy i produktów wysokiej klasy.

Rowery szosowe Fondriest


Od niedawna rowery Fondriest możesz kupić na mediaexpert.pl oraz w elektromarketach naszej marki. Oferta dotyczy kilkudziesięciu modeli, różniących się rozmiarem ramy, ilością biegów, modelem podzespołów oraz wagą i kolorem. Montaż roweru jest darmowy, zaś dodatkowo możesz wykupić usługę wykonania okresowego przeglądu, który do 31 października 2019 roku objęty jest promocją.