Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Wybierz kategorię:
=
Trwa ładowanie oferty...Akcja dla konsumentów w sklepie internetowym https://www.mediaexpert.pl.

Ceny przewidziane w Promocji obowiązują od 27 listopada godz. 00:00 do 30 listopada, godz. 23:59. Akcja może łączyć się z innymi obowiązującymi promocjami, w ten sposób, że przewidziane korzyści mogą być dostępne także w okresie dłuższym, zgodnie z warunkami danej promocji.

Informacje o równoległych promocjach:
Aż do 60 rat 0% lub pół roku nie płacisz! - obowiązuje do: 30.11.2020
Wyprzedaż ekspozycji! - akcja bezterminowa
Soundbar 50% taniej oraz usługa montażu za 1 zł przy zakupie TV LG! - obowiązuje do: 31.12.2020
TCL z Piątkiem - obowiązuje do: 20.12.2020
LG - Słuchawki gratis do TV! - obowiązuje do: 31.12.2020
TEFAL - Kup Optigrill otrzymaj rozdrabniacz w prezencie - obowiązuje do: 15.12.2020
PAKIET STARTOWY ORANGE 5 w prezencie - obowiązuje do: 30.11.2020
WHIRLPOOL - Odbierz premię za zabudowę! - obowiązuje do: 31.12.2020
iPhone 12 - premiera w 2020 - obowiązuje do: 12.12.2020
ZWIEGER - Książka Kolekcja smaków gratis - obowiązuje do: 31.12.2020
Xbox Series X, Xbox Scarlett – premiera, cena - obowiązuje do: 30.11.2020
Myjki wysokociśnieniowe z gratisami! - obowiązuje do: 01.12.2020

Sprawdź regulamin »
Załącznik »


Cyber Monday

Z okazji CYBER MONDAY, staniesz przed możliwością, złowienia najlepszego sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Media Expert w tym dniu stanie na wysokości zadania i zaproponuje Wam niejedną mocną promocję!


Black Friday a Cyber Monday

Idea i historia Black Friday, który odbywa się zawsze w ostatni piątek listopada, jest znana praktycznie każdemu fanowi zakupów. Klienci zacierają ręce, czekając na kolejne edycje tego karnawału promocji. Mało kto jednak w kraju nad Wisłą zna Cyber Monday, czyli poniedziałek pełen promocji, które proponują głównie sklepy internetowe.


Historia Cyber Monday

Po raz pierwszy termin Cyber Monday został użyty w 2005 roku w Stanach Zjednoczonych. Ta akcja była naturalną odpowiedzią rynku e-commerce na Black Friday, który dotyczył głównie sklepów stacjonarnych. Eksperci od sprzedaży internetowej zauważyli, że Amerykanie, którzy rozjeżdżają się do domów rodzinnych na Święto Dziękczynienia, podczas którego zajadają się indykiem i wspominają przypłynięcie statku Mayflower, ograniczają w ten weekend swoje działania w sieci. Gdy wracają w poniedziałek do pracy i siadają przed komputerem, są odrobinę wygłodniali i mają ochotę na kilka zakupów przez internet.

Dzięki tej obserwacji wśród właścicieli sklepów internetowych powstał pomysł na to, aby dostarczyć internautom w poniedziałek po Święcie Dziękczynienia duży pakiet promocji. Korzystają z tego i klienci, którzy mogą zaopatrzyć się na przykład w sprzęt elektroniczny w atrakcyjnych cenach, i sprzedawcy, mający szansę na to, aby sprzedać w tym dniu bardzo dużo towaru.


Kiedy wypada Cyber Monday 2020?

Cyber Monday w pierwszym roku (2006) przyniósł w Stanach Zjednoczonych zyski w wysokości 610 milionów dolarów. Idea szybko spodobała się Amerykanom, którzy w 2018 roku wydali już prawie 8 miliardów na promocyjne produkty podczas Cyber Monday. Akcja szybka rozlała się na cały świat i Cyberponiedziałek od niedawna obchodzony jest także w Polsce. Zawsze ochoczo włącza się do niej Media Expert, aby dzielić się z klientami promocjami sięgającymi aż 80%!

A kiedy odbywa się Cyber Monday? Zawsze jest to pierwszy poniedziałek po Black Friday. W 2020 roku Cyber Monday wypada 30 listopada.


Cyber Monday w Media Expert

Akcja Cyber Monday była naturalną odpowiedzią rynku e-commerce na Black Friday, który dotyczył głównie sklepów stacjonarnych. Eksperci od sprzedaży internetowej zauważyli, że Amerykanie, którzy rozjeżdżają się do domów rodzinnych na Święto Dziękczynienia, podczas którego zajadają się indykiem i wspominają przypłynięcie statku Mayflower, ograniczają w ten weekend swoje działania w sieci. Gdy wracają w poniedziałek do pracy i siadają przed komputerem, są odrobinę wygłodniali i mają ochotę na kilka zakupów przez internet.

Dzięki tej obserwacji wśród właścicieli sklepów internetowych powstał pomysł na to, aby dostarczyć internautom w poniedziałek po Święcie Dziękczynienia duży pakiet promocji. Korzystają z tego i klienci, którzy mogą zaopatrzyć się na przykład w sprzęt elektroniczny w atrakcyjnych cenach, i sprzedawcy, mający szansę na to, aby sprzedać w tym dniu bardzo dużo towaru.


Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną