Mega Okazje! Black Weeks! Tydzień 3.

Telewizory
Laptopy
Tablety
Smartfony
Smartwatche
Aparaty fotograficzne
Lodówki
Pralki i suszarki
Piekarniki
Płyty
Odkurzacze
Higiena i uroda
Skating

Black Friday to święto wszystkich, którzy uwielbiają robić okazyjne zakupy! Jest to wydarzenie, które opanowało już niemal każdą branżę w Polsce i zyskało popularność prawie tak dużą jak w USA.

Nic dziwnego! Każdego roku, w ostatni piątek listopada ceny tysięcy produktów spadają o naprawdę duże sumy. Wyprzedaże na poziomie 80% nie są tego dnia już niczym zaskakującym. Choć największe zakupowe szaleństwo panuje z tej okazji w Stanach Zjednoczonych, to i na naszym polskim rynku znaleźć można mnóstwo niepowtarzalnych okazji.

Czarny piątek jest tak naprawdę otwarciem świątecznego sezonu zakupowego, choć to właśnie tego dnia można kupić prezenty w najlepszych cenach.

Skąd nazwa „Black Friday”?

Najczęściej przytaczane są dwie historie wyjaśniające nazwę wydarzenia. Jedna z nich sięga lat 60-tych ubiegłego stulecia. Ponoć właśnie wtedy, w jeden z ostatnich piątków listopada, wyprzedaże w Filadelfii były tak kuszące, że na ulice wyszły prawdziwe tłumy klientów. Tłok był na tyle duży, że musiała interweniować lokalna policja. Rzekomo to funkcjonariusze nadali temu dniu kryptonim „Black Friday”, który następnie spopularyzował się na tyle, że zalał cały świat.

Druga wersja również pochodzi sprzed kilkudziesięciu lat, zaś dotyczy zapisów w księgach finansowych. Według niej, otwarcie świątecznego sezonu zakupowego to czas, kiedy handlarze zaczynali używać do zapisków czarnego atramentu, którym określano zyski. We wcześniejszych miesiącach królować miał kolor czerwony, którym zapisywano jedynie straty.
Promocyjną cenę produktów gwarantujemy na okres od 16.11.2018 do 22.11.2018. Akcja dla konsumentów w sklepie internetowym www.mediaexpert.pl. Przy produktach oznaczonych "cena z kodem: BLACK-WEEKS-3" dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: BLACK-WEEKS-3. Lista produktów promocyjnych prezentowana na https://www.mediaexpert.pl/lp,black-weeks.
Dla produktów: Telewizor SHARP LED LC-48CFE4042E, Telewizor JVC LED 50VF30K, Laptop LENOVO IdeaPad 120S-11 (81A400KBPB) GREY, Laptop LENOVO IdeaPad 120S-11 (81A400KNPB) BLUE promocyjną cenę gwarantujemy w okresie: 02-29.11.2018 r.sgdata:2018-11-18 | 19:40:05
« powrót