Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
TOP Black Friday
188.99
140.65
119.99
109.99
Kuchenki mikrofalowe Black Friday
Dowiedz się więcej o Black Friday »
Black Friday

Znasz taki dzień, kiedy mimo deszczu i zimna aż chce się podskoczyć z radości? Poza urodzinami i Świętami Bożego Narodzenia istnieje jeszcze pewien tajemniczy piątek, gdy serce zaczyna mocniej bić i przestępuje się z nogi na nogę w pełnym napięcia oczekiwaniu. Tak… chodzi oczywiście o Black Friday, czyli ogólnoświatowy karnawał promocji, kiedy to można znaleźć produkty w astronomicznie niskich cenach, o których zawsze się marzyło. Media Expert nie byłby sobą, jakby w tak specjalnym dniu nie zaproponował czegoś ekstra. Bądź w pełnej gotowości i wypatruj w naszym sklepie szalonych promocji podczas Black Friday!

Klient Media Expert

Każdy klient, który zna się na rzeczy, jest w stanie obudzić się w nocy, gdy ktoś wypowie szeptem w drugim pokoju hasło “Black Friday”, i rzucić się w wir promocyjnych zakupów. Zawsze cały świat obiegają obrazki tłumów i walk, do których dochodzi głównie w Stanach Zjednoczonych podczas tego nieprzyzwoicie taniego piątku. Black Friday kojarzy się z zakupami w punktach stacjonarnych... ale jakby tak nie musieć stać w długiej kolejce, denerwując się napiętą atmosferą? W Media Expert to możliwe - wystarczy, że zasiądziesz przy komputerze i skusisz się na którąś z naszych Czarnopiątkowych promocji.

Telewizory Black Friday >>

Smartfony Black Friday >>

Laptopy Black Friday >>

Słuchawki Black Friday >>

Ekspresy do kawy Black Friday >>

Komputery Black Friday >>

Monitory Black Friday >>

Pralki Black Friday >>

Lodówki Black Friday >>

Zmywarki Black Friday >>

Klawiatury Black Friday >>

Szczoteczki soniczne Black Friday >>

Odkurzacze Black Friday >>

Drukarki Black Friday >>

Wejście do Media Expert

Historia Black Friday

Black Friday ma bardzo interesującą historię, choć istnieje kilka koncepcji mówiących o tym, skąd pochodzi to określenie. Jedna z nich odnosi się do wydarzeń, które miały miejsce w latach 60. w Filadelfii. Z powodu promocji w wielu sklepach jednocześnie doszło tam do zamieszek, które musiała przepędzać policja. W ich raporcie te wydarzenia zostały określone później jako Czarny Piątek - “Black Friday”. Inna historia etymologii tego słowa pochodzi z ksiąg rachunkowych amerykańskich sklepów. To właśnie w dniu po Święcie Dziękczynienia zaczynał się dla nich utarg, który sprzedawcy zapisywali w rachunkach czarnym kolorem, zamiast używać czerwonego, oznaczającego straty. Niezależnie jednak od wersji, którą się wybierze, Black Friday jest największym świętem tanich zakupów.

Grupa osób na zakupach

W Stanach Zjednoczonych ponad 100 milionów osób rusza na podbój sklepów, zostawiając w nich bagatela 50 miliardów dolarów. Black Friday początkowo był utożsamiany z dniem zakupów stacjonarnych, jednak wraz z rozwojem branży e-commerce, także w internecie można znaleźć cały szereg fantastycznych promocji. Wiele z nich przygotował dla Was także Media Expert.

Black Friday na laptopie

Kiedy wypada Black Friday w 2019 roku?

Jeśli zastanawiasz się, kiedy zacząć przygotowywać się na prawdziwe buszowanie w tysiącach świeżych promocji, szybko zaspokoimy Twoją ciekawość. Black Friday w 2019 roku odbędzie się 29 listopada, kiedy to zamiast zimnej jesiennej ulewy, spadnie na Was prawdziwy deszcz niskich cen! Media Expert szykuje na ostatni piątek listopada coś specjalnego, dzięki czemu każdy miłośnik promocji znajdzie dla siebie odpowiedni sprzęt czy gadżet w niespotykanej wcześniej cenie. Chcesz uzupełnić swoją kuchnię o potrzebne akcesoria, kupić znajomemu prezent, podrasować swój komputer albo kupić nowoczesny sprzęt sportowy? W Media Expert podczas Black Friday będzie to możliwe!

Cyber Monday

Jeśli jednak jakimś cudem przegapisz Black Friday, nie wszystko stracone, ponieważ zaledwie trzy dni później nastąpi kolejne promocyjne szaleństwo. Słyszałeś kiedyś o Cyber Monday? Jeśli nie, to sprawdź nasze promocje w pierwszy poniedziałek po Black Friday. Dlaczego tego, co dobre, nie może być więcej? Teraz może - razem z Black Friday i Cyber Monday!

Produkty objęte akcją „Black Friday” („Black Friday już dziś” + „Black Friday” + „Cyber Monday”) w sklepie internetowym www.mediaexpert.pl, oferowane są w cenach gwarantowanych, nie wyższych niż wskazane w czasie trwania akcji, czyli w okresie od 28.11.2019 r. godz. 7:00 do 02.12.2019 r. godz. 23:59.
Akcja przeznaczona dla konsumentów, nie łączy się z innymi promocjami.


Sprawdź regulamin akcji »


Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »


Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną