Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Smartfony

0

Filtruj produkty

Wyczyść filtry
Filtruj/Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria. Usuń część filtrów, aby zobaczyć listę produktów.

Oferta smartfonów Lenovo Moto obejmuje urządzenia z każdej kategorii cenowej. Są to jednocześnie modele wyróżniające się doskonałą jakością wykonania i dobranymi w bardzo przemyślany sposób podzespołami, dzięki czemu smartfony tej marki są w stanie obsłużyć wszystkie istotne programy i aplikacje.
 
Wśród aktualnych propozycji jest miedzy innymi seria Lenovo Moto Z, w skład której wchodzą telefony kierowane do osób stawiających zarówno na wydajność, jak i wszelkiego rodzaju funkcje dodatkowe. Co ważne, klienci mają możliwość wyboru jednej z wielu dostępnych konfiguracji sprzętowych. Smartfon Lenovo Moto bazuje na procesorach 4-rdzeniowych i 8-rdzeniowych, a także na bardzo szybkiej pamięci RAM, której pojemność wynieść może nawet 3 GB.
 
Wszystko to pozwala na komfortowe wykorzystywanie możliwości telefonu. A tych jest niemało. Wspomnieć należy miedzy innymi o różnej maści technologiach związanych chociażby z aparatem (o rozdzielczości od 5 do nawet 21 Mpx), dzięki którym Smartfon Lenovo Moto pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć w każdych warunkach – nie tylko w dzień, ale i w nocy. Ostateczny wybór modelu uwzględniać może także rodzaj obudowy.
 
Smartfon Lenovo Moto występuje bowiem również w wersjach wykonanych z materiałów wzmacnianych, odpornych na uszkodzenia natury mechanicznej oraz wpływ takich czynników, jak wilgoć, zanieczyszczenia czy zmienne temperatury. Przekłada się to na doskonałą żywotność sprzedawanych smartfonów.

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną