PIXEL
5G
IPHONE
GALAXY
SMARTFONY AI
REFABRYKOWANE
SKŁADANY EKRAN
SMARTFONY PANCERNE
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.6", 2408 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Mediatek Dimensity 6100+ 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 11000 |
Kolor obudowy: Fioletowy
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Kolor obudowy: Fioletowy
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.6", 2408 x 1080px, LCD, PLS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Mediatek Dimensity 6100+ 5G, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Taniej o 198,21 zł
1 599,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
1 599,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.6", 2408 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Mediatek Dimensity 6100+ 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.6", 2408 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Mediatek Dimensity 6100+ 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.6", 2408 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Mediatek Dimensity 6100+ 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.6", 2408 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Mediatek Dimensity 6100+ 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 20 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.6", 2408 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Mediatek Dimensity 6100+ 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.6", 2408 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Mediatek Dimensity 6100+ 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
| 6.5", 2340 x 1080px, Super AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Mediatek Dimensity 6100+ 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




