UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 13", 1920 x 1280px, Matryca PixelSense, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Wspomagany przez Sztuczną Inteligencję (AI)
Bateria, która wystarcza na cały dzień
Pojemność dysku SSD [GB]: 512
Wspomagany przez Sztuczną Inteligencję (AI)
Bateria, która wystarcza na cały dzień
Pojemność dysku SSD [GB]: 512
5 499,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
4 299,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Sprawdź
| Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 13", 1920 x 1280px, Matryca PixelSense, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
4 999,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
3 999,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-64-100 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8448MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 14", 2560 x 1600px, Matryca WVA, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Apple M1 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M1 (8 rdzeni) |
| Ekran: | 13.3", 2560 x 1600px, Matryca Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




