Laptopy - WYSOKOŚĆ [cm]: 1.93
(4)Filtry
Kolejność wyświetlania produktów
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Wysokość [cm]: 1.93
CENA
zł
_
zł
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
(1)
PROMOCJE
Kup wybrany sprzęt i wygraj nagrody
(2)
TOP HIT
Tak
RATY
30 rat 0% RRSO 0% i kod rabatowy o wartości 2 rat na kolejne zakupy
(1)
Do 30 rat 0% i do sierpnia nie płacisz RRSO 0% na wybrane produkty objęte akcją
(4)
Do 50 rat 0% i do sierpnia nie płacisz RRSO 0%
(4)
MARKA
LENOVO
(2)
MSI
(2)
DELL
ASUS
HP
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
32
(1)
16
(2)
8
(1)
192
128
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
16 cali
(1)
14 cali
(3)
18 cali
17 cali
15 cali
PROCESOR
AMD Ryzen 5
(1)
AMD Ryzen 9
(1)
Intel Core i3
(1)
Intel Core i5
(1)
AMD Ryzen 3
AMD Ryzen 5 40
AMD Ryzen 7
AMD Ryzen AI 5 435
AMD seria A
Apple
LICZBA RDZENI
16
(1)
10
(1)
8
(1)
6
(1)
24
DYSK SSD [GB]
1000
(1)
512
(2)
128
(1)
8000
6000
DEDYKOWANA KARTA GRAFICZNA
NVIDIA GeForce RTX
(1)
AMD Radeon
INTEL Arc
NVIDIA GeForce GTX
NVIDIA GeForce MX
RODZAJ KARTY GRAFICZNEJ
Dedykowana
(1)
Zintegrowana
(3)
PAMIĘĆ KARTY GRAFICZNEJ
8 GB
(1)
24 GB
16 GB
12 GB
6 GB
SYSTEM OPERACYJNY
Windows
(3)
Chrome OS
(1)
Linux
Brak
macOS
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA EKRANU [Hz]
240
(1)
60
(1)
360
300
250
EKRAN DOTYKOWY
Nie
(4)
Tak
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
2560 x 1600 (WQXGA)
(1)
1920 x 1080 (Full HD)
(3)
3840 x 2160 (UHD 4K)
3840 x 2400 (UHD 4K)
3456 x 2234
PODŚWIETLANA KLAWIATURA
Tak
(3)
Nie
(1)
KOLOR PODŚWIETLENIA KLAWIATURY
Biały
(3)
Bursztynowy
Czerwony
Jasnoszary
Niebieski
RODZAJ LAPTOPA
Notebook
(3)
Laptop biznesowy
(1)
Chromebook
(1)
Laptop dla graczy
Intel EVO
Laptop dla nauczyciela
Laptop AI
Laptop i tablet 2w1
Surface
Nvidia RTX Studio
Slim GeForce RTX
RODZAJ MATRYCY
Matowa
(4)
Błyszcząca
TYP MATRYCY
IPS
(4)
Tandem OLED
TFT
TN
VA
FUNKCJE AI
Tak
(1)
Nie
(3)
TECHNOLOGIA AI
Copilot
(1)
NVIDIA AI
(1)
Intel Ultra AI
Ryzen AI
Gemini AI
WAGA [kg]
do 1.5
(3)
od 2.01 do 2.5
(1)
od 1.51 do 2
od 2.51 do 3
od 3.01 do 3.5
KOLOR DOMINUJĄCY
Czarny
(2)
Szary
(2)
Beżowo-złoty
Beżowy
Biały
WYDZIELONA KLAWIATURA NUMERYCZNA
Tak
(1)
Nie
(3)
SERIA
LENOVO
(2)
MSI
(2)
ACER
APPLE
ASUS
UAKTUALNIENIE DO WINDOWS 11
Tak
Nie
POJEMNOŚĆ BATERII [Wh]
od 71 do 99
(1)
od 51 do 70
(1)
do 50
(2)
od 100
TYP ZŁĄCZA ŁADOWANIA
USB-C
(4)
Wtyk okrągły
(2)
Wtyk prostokątny
(1)
Złącza producentów
ZŁĄCZA
Audio
(4)
Czytnik kart pamięci
(3)
HDMI
(4)
Pozostałe
(1)
USB 2.0
(2)
ZINTEGROWANY UKŁAD GRAFICZNY
AMD
(2)
INTEL
(2)
APPLE
ARM
QUALCOMM
WI-FI
Wi-Fi 7 (a/b/g/n/ac/ax/be)
(1)
Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
(1)
Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
(2)
Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n)
BLUETOOTH
5.4
(1)
5.3
(2)
5.2
(1)
6.0
5.1
RODZAJ PODŚWIETLENIA
LED
(1)
W-LED
Mini LED
JASNOŚĆ MATRYCY [cd/m2]
500
(1)
300
(1)
1600
1500
1200
MOC KARTY GRAFICZNEJ (TGP) [W]
115
(1)
175
150
145
140
MAKSYMALNA MOC KARTY GRAFICZNEJ (TGP) [W]
175
170
160 (tryb ręczny)
155
150
CZĘSTOTLIWOŚĆ TAKTOWANIA KARTY GRAFICZNEJ [MHz]
2497 (tryb Boost)
(1)
2712 (tryb Boost + OC)
2662 (tryb Boost)
2505
2497
OBUDOWA I WYKONANIE
Standard militarny
(1)
Wykonanie
(2)
Lakierowana ramka klawiatury
Obudowa z teksturowanego tworzywa sztucznego
Piaskowana pokrywa
DODATKOWE INFORMACJE O EKRANIE
Barwy DCI-P3
(1)
Barwy NTSC
(1)
Certyfikaty
(1)
Format obrazu
(1)
Kąt widzenia
(1)
ZABEZPIECZENIA
Kamera z wbudowaną zaślepką
(1)
Możliwość zabezpieczenia linką
(2)
TPM
(3)
Pozostałe
Windows Hello
KAMERA INTERNETOWA
Pozostałe
(1)
Przesłona prywatności (Privacy Shutter)
(1)
Rozdzielczość
(4)
Wbudowana kamera
(3)
Brak
WBUDOWANY MODEM
Nie
(4)
5G (opcjonalne, wymaga modułu)
5G
4G lub 5G (opcjonalne, wymaga modułu)
4G (opcjonalne, wymaga modułu)
MOC ZASILACZA [W]
300
(1)
65
(2)
45
(1)
450
420
WYSOKOŚĆ [cm]
Wyczyść (1)
do 1.99
(1055)
od 2 do 3.99
(751)
od 6
(7)
OCENA UŻYTKOWNIKÓW
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
5
od 4
od 3
Podobne kategorie
- Torby na laptopy (424)
- Podkładki chłodzące pod laptopy (76)
- Ładowarki do laptopów (203)
- MacBooki (156)
- Laptop 2w1 (47)
- Microsoft Surface (19)
- Laptopy biznesowe (374)
- Dyski i pamięci (1472)
- Myszki uniwersalne (1354)
- Myszki gamingowe (695)
- Plecaki na laptopy (550)
- Etui na laptopy (834)
- Laptopy Intel EVO (3)
- Podstawki do laptopów (110)
- Laptopy gamingowe (751)
- Laptopy dla graczy - GeForce RTX (751)
- MacBooki Air (72)
- Macbooki Pro (52)
- Laptopy i ultrabooki (10009)
- Chromebook (20)
UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
Kolejność wyświetlania produktów
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Przełącz na widok kafelkowy
| AMD Ryzen 5 7430U | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
2 299 00 zł
Raty
więcej
Raty
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Sprawdź
U Ciebie
W sklepie
| Intel Core i3 | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 128GB eMMC |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 9 8940HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-1235U | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Poradniki eksperta
Komputery i tablety
Smartfony i zegarki
Komputery i tablety




