PIXEL
5G
IPHONE
GALAXY
SMARTFONY AI
REFABRYKOWANE
SKŁADANY EKRAN
SMARTFONY PANCERNE
| 6", 1440 x 720px, HD+ | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 64 GB |
| MediaTek Helio G35, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x20 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Kolor: Transparentny
Kolor: Transparentny
| 6.53", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 3 GB / 64 GB |
| MediaTek Helio G35, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx + 2 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6", 1440 x 720px, HD+ | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 64 GB |
| MediaTek Helio G35, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x20 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 01.06.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6", 1440 x 720px, HD+ | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 64 GB |
| MediaTek Helio G35, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x20 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 01.06.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| MediaTek Helio G35, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 5.45", 1440 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| MediaTek Helio G35, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx + 12 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




