PIXEL
5G
IPHONE
GALAXY
SMARTFONY AI
REFABRYKOWANE
SKŁADANY EKRAN
SMARTFONY PANCERNE
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.67", 2400 x 1080px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 13 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Kolor : Granatowy
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Kolor : Granatowy
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.67", 2400 x 1080px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 13 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.7", 2412 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 64 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.67", 2400 x 1080px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 13 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.7", 2412 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 64 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.55", 2400 x 1080px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 50 Mpx + 13 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.67", 2400 x 1080px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.55", 2400 x 1080px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 50 Mpx + 13 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




