Popularność
30 produktów
Rodzaj: Laser
Złącze: Gniazdo elektryczne
Zasilanie: Sieciowe
Produkt dostępny w wybranych sklepach
Taniej o 20
79 , 99
59
99

Produkt niedostępny w sklepie internetowym.

Powiadom mnie o jego dostępności.

Laser dyskotekowy


Laser dyskotekowy jest świetnym uzupełnieniem każdej imprezy, niezależnie od tego, czy jest to dyskoteka w lokalu, czy kameralna, domowa potańcówka. Może być uzupełnieniem muzyki i efektów dźwiękowych, jak i samodzielnym sprzętem, którego światło dodaje magii każdej domówce.


Przydatne funkcje laserów dyskotekowych


Projektor dyskotekowy jest sprzętem, który sekwencyjnie emituje światło. Dodatkowe funkcje to ruch oświetlenia w rytm muzyki, obracające się światła, migotanie czy też efekt stroboskopu. Ciekawą funkcją jest synchronizacja światła z odtwarzaną muzyką. Każda dodatkowa funkcja świetlna poszerza możliwości urządzenia i sprawia, że staje się ono sprzętem wielofunkcyjnym.


Jakie zasilanie ma laser dyskotekowy?


Producenci oferują zarówno lasery zasilane prądem, jak i akumulatorowo. Należy pamiętać, że do działania sprzętu podłączanego do prądu musimy dysponować stałym zasilaniem elektrycznym. Lasery akumulatorowe z kolei będą świetnym dopełnieniem imprezy plenerowej. Oznacza to, że na etapie zakupu urządzenia musimy przewidzieć, jakim rodzajem zasilania będziemy dysponować.


Rodzaje laserów dyskotekowych


Urządzenia możemy podzielić na wolnostojące, umieszczane na specjalnym statywie, oraz mocowane do ściany lub pod sufitem. Niezależnie od rodzaju montażu i sposobu ustawienia należy zwrócić uwagę, jakich efektów świetlnych oczekujemy i jak duże jest pomieszczenie, które ma oświetlać laser dyskotekowy. W dużych pomieszczeniach lasery mocowane są pod sufitem tak, aby oświetlały jak największą część pomieszczenia. Przy bardzo dużych powierzchniach możemy zastosować kilka zsynchronizowanych urządzeń.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756