Popularność
30 produktów
Loading
Seria: Lego Architecture
Kod producenta: 21034
Wiek: 12 lat
Motyw: Londyn
Liczba elementów [szt]: 468
Kod producenta: 21034

Sugerowana cena producenta:

189,99 zł

130 43
13,04 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Seria: Lego Architecture
Kod producenta: 21042
Wiek: 12 lat
Motyw: Statua Wolności
Liczba elementów [szt]: 1685

Sugerowana cena producenta:

469,99 zł

314 11
Seria: Lego Architecture
Kod producenta: 21044
Wiek: 12 lat
Motyw: Paryż
Liczba elementów [szt]: 649

Sugerowana cena producenta:

239,99 zł

168 36
Seria: Lego Architecture
Kod producenta: 21028
Wiek: 12 lat
Motyw: New York
Liczba elementów [szt]: 598

Sugerowana cena producenta:

239,99 zł

168 36
Seria: Lego Architecture
Kod producenta: 21060
Wiek: 18 lat
Motyw: Zamek Himeji
Liczba elementów [szt]: 2125

Sugerowana cena producenta:

749,99 zł

515 99
Seria: Lego Architecture
Kod producenta: 21061
Wiek: 18 lat
Motyw: Notre-Dame w Paryżu
Liczba elementów [szt]: 4383
800 83
Seria: Lego Architecture
Kod producenta: 21058
Wiek: 18 lat
Motyw: Piramida Cheopsa
Liczba elementów [szt]: 1476

Sugerowana cena producenta:

669,99 zł

457 86
Seria: Lego Architecture
Kod producenta: 21057
Wiek: 18 lat
Motyw: Singapur
Liczba elementów [szt]: 827
194 64
204,88 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
198,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Rekomendacje Klientów

Najczęściej zadawane pytania
Na co zwrócić uwagę przy zakupie LEGO Architecture?

Trzeba wziąć pod uwagę, dla kogo mają być przeznaczone zestawy klocków LEGO Architecture, ponieważ są nieco bardziej skomplikowane. Warto zwrócić uwagę na wiek i zainteresowania obdarowywanego. Nie są to zabawki w dosłownym znaczeniu, bo można z nich zbudować konkretne prawdziwe (tyle że w miniaturze) obiekty. Z takich klocków na pewno ucieszą się osoby, które pasjonują się podróżami, i to po całym świecie, można z nich bowiem zbudować charakterystyczne dla danego kraju obiekty, np. piramidę Cheopsa, paryski Łuk Tryumfalny czy Statuę Wolności. Do zrobienia są również elementy krajobrazu różnych miast świata, m.in. Biały Dom, przy czym mowa tu o całym kompleksie architektonicznym, czyli rezydencji amerykańskich prezydentów, a w zestawie jest również, poza instrukcją, album przedstawiający historię całego kompleksu. Album jest w języku angielskim, więc przyda się tym, którzy się uczą angielskiego. Do zbudowania są również elementy architektoniczne Nowego Jorku, Singapuru jak również Tokio.

Od jakiego wieku przeznaczone są LEGO Architecture?

Niektóre zestawy, np. Statua Wolności, Londyn czy Paryż, przewidziane są dla osób w wieku od 9 do 17 lat, ale już te związane z architekturą miejską polecane są raczej starszym, na pudełku znajduje się bowiem adnotacja 18+. Jest także podział na chłopców oraz dziewczynki, ale praktycznie nie ma to większego znaczenia, gdyż podróżować i poznawać inne kraje lubią wszyscy, bez względu na płeć, a powstające z klocków budowle są prawdziwą kopalnią wiedzy dla tych, którzy lubią historię i interesują się architekturą.

Jakie podserie istnieją w ramach LEGO Architecture?

Seria LEGO Architecture podzielona jest ze względu na wiek użytkowników oraz na budowle i elementy architektoniczne charakterystyczne dla różnych krajów oraz miast. Znane budowle świata, takie jak wieża Eiffla czy piramida Cheopsa, nazywane też są Architecture Landmark, zaś elementy krajobrazu typu Paryż, Londyn czy Singapur to właśnie Architecture. Tego typu rozróżnienia używa się w innych krajach w odniesieniu do podserii klocków Lego z serii Architecture.


Lego Architecture – największe światowe budowle z klocków


Słynne światowe budowle jak np. wieża Eiffla, Empire State Building, Statua Wolności zachwycają swoim rozmiarem, przepychem i wyjątkowymi detalami. Nie bez przyczyny miliony turystów rocznie kieruje się ku największym obiektom, aby podziwiać ich okazały wygląd. Konstrukcje wiążą się często z nieprzeciętnymi historiami i ważnymi postaciami, znanymi na całym świecie. Już teraz, perfekcyjnie odwzorowane, miniaturowe wersje najsłynniejszych budowli możesz stworzyć samodzielnie dzięki zestawom Lego Architecture, których szeroki wybór znajdziesz w ofercie sklepu Media Expert. 


Kreatywna zabawa z Lego Architecture


Lego Architecture to niepowtarzalna okazja, aby najsłynniejsze, światowa budowle znalazły się teraz w jednym miejscu. Zestawy zawierają modele budynków, zabytków oraz miast świata. Znajdziesz wśród nich m.in. architekturę pochodzącą prosto z Tokio, Dubaju, San Francisco oraz Paryża. Wszystkie odznaczają się wiernym odwzorowaniem szczegółów, tak, abyś mógł poczuć wyjątkową magię tych miejsc. Lego Architecture stanowi idealną makietę do zabawy i stwarza możliwość przeniesienia odgrywanych scen prosto do największych miast świata. Złożone konstrukcje perfekcyjnie dopełniają wygląd wnętrz, stanowią charakterystyczny dodatek, który z pewnością przyciągnie uwagę odwiedzających. Do Lego Architecture dołączona jest broszura, która przybliża użytkownika do historii wybranych miejsc, a także prezentuje sylwetki wybitnych architektów. Dzięki zestawom Lego możesz poszerzać swoją wiedzę i dzielić się zdobytymi informacjami z bliskimi.


Co warto wiedzieć przed zakupem Lego Architecture?


Z zestawami Lego Architecture poznasz z bliska szczegóły architektury Białego Domu z otaczającym go ogrodem, licznymi fontannami oraz model historycznego Trafalgar Square, w którym przyjrzysz się zabytkowym wnętrzom. Konstrukcje posiadają także liczne, charakterystyczne dodatki w postaci londyńskich czarnych taksówek i czerwonych piętrowych autobusów oraz drzew wiśniowych prosto z Tokio. Lego Architecture zawiera przejrzystą instrukcję obsługi, która ułatwia użytkownikowi budowanie i osiągnięcie pożądanego efektu. Zestawy Lego przyciągają uwagę na długie godziny, idealnie sprawdzają się do samodzielnego oraz zespołowego składania. Gwarantują doskonałą rozrywkę połączoną ze zdobywaniem wartościowej wiedzy.


Lego Architecture to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich fanów historii, podróży oraz budownictwa. Stanowi także idealną pamiątkę z odwiedzonych miejsc i przywołuje miłe wspomnienia. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim amatorom interesujących dodatków do wnętrz. Układanie klocków sprawdzi się także jako forma relaksu po ciężkim dniu w pracy czy szkole. Co ważne, zestawy przeznaczone są dla użytkowników powyżej 12 roku życia. Nie czekaj i już dzisiaj wejdź na stronę internetową sklepu Media Expert i zapoznaj się z szeroką ofertą imponujących zestawów Lego Architecture. 


Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756