Popularność
30 produktów
Seria: Lego Spider-Man
Kod producenta: 10782
Wiek: 4 lata
Motyw: Hulk kontra Rhino - starcie pojazdów
Liczba elementów [szt]: 110
62 99
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Seria: Lego Spider-Man
Kod producenta: 76244
Wiek: 7 lat
Motyw: Miles Morales kontra Morbius
Liczba elementów [szt]: 220
Seria: Lego Spider-Man
Kod producenta: 76187
Wiek: 18+
Motyw: Venom
Liczba elementów [szt]: 565
239 25
Seria: Lego Spider-Man
Kod producenta: 10784
Wiek: 4 lata
Motyw: Relaks w kryjówce Spider-Mana
Liczba elementów [szt]: 155
199 99
Seria: Lego Spider-Man
Kod producenta: 10791
Wiek: 4 lata
Motyw: Mobilna kwatera drużyny Spider-Mana
Liczba elementów [szt]: 187
199 99
Seria: Lego Spider-Man
Kod producenta: 10790
Wiek: 4 lata
Motyw: Drużyna Spider-Mana w latarni Zielonego Goblina
Liczba elementów [szt]: 149
114 02
Seria: Lego Spider-Man
Kod producenta: 10781
Wiek: 4 lata
Motyw: Miles Morales: Technotrójkołowiec Spider-Mana
Liczba elementów [szt]: 59
34 99
Odbierz
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Seria: Lego Spider-Man
Kod producenta: 10789
Wiek: 4 lata
Motyw: Samochód Spider-Mana i Doc Ock
Liczba elementów [szt]: 48
34 99
Odbierz
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Lego Spiderman – ratuj świat razem z popularnym superbohaterem!


Kultowa już postać Spidermana stała się inspiracją dla wielu twórców. Na podstawie historii człowieka-pająka powstały bajki, komiksy czy gry komputerowe. Spiderman nieustannie zachwyca swoją odwagą i licznymi nadprzyrodzonymi zdolnościami, dzięki którym jest w stanie uchronić świat przed działaniem zła. Każdy, choć na chwilę, chciałby poczuć się jak superbohater i nabyć ogromną moc oraz przeżyć nieprzeciętne przygody. Już teraz jest to możliwe! Wybierz jeden z zestawów Lego Spiderman i wczuj się w postać człowieka-pająka! Szeroki wybór klocków znajdziesz w ofercie sklepu Media Expert. 


Komiksowi bohaterowie z klocków Lego


Lego Spiderman to zestaw klocków, który zachwyci każdego amatora przygód jednego z najpopularniejszych superbohaterów. Komplety nawiązują do różnorodnych scen z filmu np. starcia Spiderman’a z Doctorem Octopusem lub pościgu motocyklowego głównego bohatera. Z Lego Spiderman możesz poczuć się jak uczestnik tych przygód i znaleźć się w samym centrum ich akcji. Zestawy zawierają minifigurki, z którymi jesteś w stanie odgrywać role bądź tworzyć własne, unikatowe historie. Zabawa klockami pochłonie Cię na długie godziny, a rozrywkę urozmaicą liczne, atrakcyjne funkcje Lego Spiderman. W ofercie Media Expert znajdziesz także okazały mech Spidermana, w którym znajduje się miejsce na minifigurkę, a z dłoni możesz wystrzelić prawdziwą pajęczynę! Łap wszystkich przestępców i uchroń ludzkość przed zniszczeniem. Lego Spiderman doskonale sprawdza się jako forma samodzielnej zabawy, a także w towarzystwie przyjaciół, z którymi możesz tworzyć nowe historie, wspólnie przeżywać największe emocje i dzielić się pomysłami.


Lego Spiderman – różnorodność zestawów


Lego Spiderman składa się z klocków, spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa. Rodzice mogą być pewni, że ich pociechy korzystają z wartościowej i pewnej zabawy. Co więcej, w czasie składania modeli maluchy ćwiczą przy okazji zdolności manualne, myślenie logiczne i przestrzenne oraz skutecznie rozwijają kreatywność. Lego Spiderman jest łatwy w złożeniu, dzięki czemu poradzi z nim sobie nawet początkujący użytkownik. W razie potrzeby pomocą służy przejrzysta instrukcja obsługi. Dodatkowo elementy wykonane są z trwałego materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Lego Spiderman po zbudowaniu zachwyca swoją kolorystyką i realistycznym wyglądem, perfekcyjnie dopełniając dziecięce wnętrze. Klocki można wielokrotnie układać i wymyślać nowe sposoby ich łączenia. 


Lego Spiderman to znakomity pomysł na zabawę dla dzieci od szóstego roku życia. Bez wątpienia zachwyci także starszych użytkowników, którzy będą mogli, choć na chwilę wrócić do czasu swojego dzieciństwa. Rozrywka przyciąga uwagę na długie godziny i stanowi idealny sposób na odprężenie po ciężkim dniu. Nie czekaj i już dzisiaj wejdź na stronę internetową sklepu Media Expert i poznaj szeroką ofertę fascynujących zestawów Lego Spiderman. Zobacz także produkty z kategorii: Lego Friends, Lego Technic, Lego Ninjago, Lego City, Lego Star Wars, Lego Duplo, Lego Minecraft, Lego Harry Potter, Lego Jurassic World, Lego Batman, Lego Creator, Lego Architecture, Lego Classic, Lego Speed Champions, Lego Super Mario, Lego Boost, Lego Disney, Lego Minionki, Lego DC, Lego Trolls, Lego Ideas oraz Lego Dots i Lego Overwatch.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756