Laptopy - WAGA [kg]: 1.44
(4)Filtry
Kolejność wyświetlania produktów
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Waga [kg]: 1.44
CENA
zł
_
zł
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
(2)
TOP HIT
Tak
RATY
Do 30 rat 0% i do sierpnia nie płacisz RRSO 0% na wybrane produkty objęte akcją
(3)
Do 50 rat 0% i do sierpnia nie płacisz RRSO 0%
(3)
MARKA
LENOVO
(1)
DELL
(1)
ASUS
(2)
HP
APPLE
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
16
(2)
8
(2)
192
128
96
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
14 cali
(4)
18 cali
17 cali
16 cali
15 cali
PROCESOR
Intel Core i3
(2)
Intel Core i7
(1)
Qualcomm Snapdragon
(1)
AMD Ryzen 3
AMD Ryzen 5
AMD Ryzen 5 40
AMD Ryzen 7
AMD Ryzen 9
AMD Ryzen AI 5 435
AMD seria A
LICZBA RDZENI
10
(1)
6
(2)
4
(1)
24
20
DYSK SSD [GB]
1000
(1)
512
(1)
256
(2)
8000
6000
DEDYKOWANA KARTA GRAFICZNA
AMD Radeon
INTEL Arc
NVIDIA GeForce GTX
NVIDIA GeForce MX
NVIDIA GeForce RTX
RODZAJ KARTY GRAFICZNEJ
Zintegrowana
(4)
Dedykowana
PAMIĘĆ KARTY GRAFICZNEJ
24 GB
16 GB
12 GB
8 GB
6 GB
SYSTEM OPERACYJNY
Windows
(2)
Chrome OS
(2)
Linux
Brak
macOS
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA EKRANU [Hz]
60
(4)
360
300
250
240
EKRAN DOTYKOWY
Tak
(2)
Nie
(2)
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
2560 x 1600 (WQXGA)
(1)
1920 x 1080 (Full HD)
(3)
3840 x 2160 (UHD 4K)
3840 x 2400 (UHD 4K)
3456 x 2234
PODŚWIETLANA KLAWIATURA
Tak
(4)
Nie
KOLOR PODŚWIETLENIA KLAWIATURY
Biały
(3)
Bursztynowy
Czerwony
Jasnoszary
Niebieski
RODZAJ LAPTOPA
Notebook
(2)
Laptop AI
(1)
Laptop biznesowy
(2)
Chromebook
(1)
Laptop dla graczy
Intel EVO
Laptop dla nauczyciela
Laptop i tablet 2w1
Surface
Nvidia RTX Studio
Slim GeForce RTX
RODZAJ MATRYCY
Matowa
(4)
Błyszcząca
TYP MATRYCY
IPS
(1)
WVA
(2)
Tandem OLED
TFT
TN
FUNKCJE AI
Tak
(1)
Nie
(3)
TECHNOLOGIA AI
Gemini AI
(1)
Copilot
Intel Ultra AI
NVIDIA AI
Ryzen AI
WAGA [kg]
Wyczyść (1)
do 1.5
(488)
od 1.51 do 2
(596)
od 2.01 do 2.5
(424)
od 2.51 do 3
(195)
od 3.01 do 3.5
(55)
KOLOR DOMINUJĄCY
Czarny
(1)
Srebrny
(1)
Szary
(2)
Beżowo-złoty
Beżowy
WYDZIELONA KLAWIATURA NUMERYCZNA
Nie
(4)
Tak
SERIA
ASUS
(2)
DELL
(1)
LENOVO
(1)
ACER
APPLE
UAKTUALNIENIE DO WINDOWS 11
Tak
Nie
POJEMNOŚĆ BATERII [Wh]
od 51 do 70
(2)
do 50
(2)
od 100
od 71 do 99
TYP ZŁĄCZA ŁADOWANIA
USB-C
(3)
Wtyk okrągły
Wtyk prostokątny
Złącza producentów
ZŁĄCZA
Audio
(4)
Czytnik kart pamięci
(1)
HDMI
(2)
Thunderbolt
(1)
USB 3.2 Gen. 1
(3)
ZINTEGROWANY UKŁAD GRAFICZNY
INTEL
(3)
QUALCOMM
(1)
AMD
APPLE
ARM
WI-FI
Wi-Fi 7 (a/b/g/n/ac/ax/be)
(1)
Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
(2)
Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
(1)
Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n)
BLUETOOTH
5.4
(2)
5.3
(1)
5.1
(1)
6.0
5.2
RODZAJ PODŚWIETLENIA
LED
(4)
W-LED
Mini LED
JASNOŚĆ MATRYCY [cd/m2]
400
(2)
250
(2)
1600
1500
1200
MOC KARTY GRAFICZNEJ (TGP) [W]
175
150
145
140
135 (tryb ręczny)
MAKSYMALNA MOC KARTY GRAFICZNEJ (TGP) [W]
175
170
160 (tryb ręczny)
155
150
CZĘSTOTLIWOŚĆ TAKTOWANIA KARTY GRAFICZNEJ [MHz]
2712 (tryb Boost + OC)
2662 (tryb Boost)
2505
2497 (tryb Boost)
2497
OBUDOWA I WYKONANIE
Pozostałe
(1)
Standard militarny
(2)
Wykonanie
(3)
Lakierowana ramka klawiatury
Obudowa z teksturowanego tworzywa sztucznego
DODATKOWE INFORMACJE O EKRANIE
Barwy NTSC
(3)
Barwy sRGB
(1)
Czas reakcji matrycy
(2)
Format obrazu
(3)
Kąt widzenia
(2)
ZABEZPIECZENIA
Kamera z wbudowaną zaślepką
(3)
TPM
(2)
Możliwość zabezpieczenia linką
Pozostałe
Windows Hello
KAMERA INTERNETOWA
Przesłona prywatności (Privacy Shutter)
(3)
Rozdzielczość
(4)
Typ kamery
(1)
Wbudowana kamera
(4)
Brak
WBUDOWANY MODEM
Nie
(4)
5G (opcjonalne, wymaga modułu)
5G
4G lub 5G (opcjonalne, wymaga modułu)
4G (opcjonalne, wymaga modułu)
MOC ZASILACZA [W]
65
(2)
45
(2)
450
420
400
WYSOKOŚĆ [cm]
do 1.99
(4)
od 2 do 3.99
od 6
OCENA UŻYTKOWNIKÓW
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
5
od 4
od 3
Podobne kategorie
- Torby na laptopy (417)
- Podkładki chłodzące pod laptopy (75)
- Ładowarki do laptopów (203)
- MacBooki (156)
- Laptop 2w1 (43)
- Microsoft Surface (19)
- Laptopy biznesowe (372)
- Dyski i pamięci (1423)
- Myszki uniwersalne (1358)
- Myszki gamingowe (698)
- Plecaki na laptopy (539)
- Etui na laptopy (722)
- Laptopy Intel EVO (3)
- Podstawki do laptopów (105)
- Laptopy gamingowe (750)
- Laptopy dla graczy - GeForce RTX (751)
- MacBooki Air (72)
- Macbooki Pro (52)
- Laptopy i ultrabooki (9807)
- Chromebook (19)
UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
Kolejność wyświetlania produktów
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Przełącz na widok kafelkowy
Kod: 2039588
| Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-64-100 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8448MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 14", 2560 x 1600px, Matryca WVA, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Wspomagany przez Sztuczną Inteligencję (AI)
Bateria, która wystarcza na cały dzień
Wspomagany przez Sztuczną Inteligencję (AI)
Bateria, która wystarcza na cały dzień
8 299 99 zł
Raty
więcej
Raty
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Sprawdź
U Ciebie
W sklepie
| Intel Core 3 100U | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 256GB UFS 2.1 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca WVA, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
2 486 15 zł
Sprawdź
Laptop ASUS Chromebook Plus CX3402CVA-PQ0129 14" Core 3 100U 8GB RAM 256GB SSD Chrome OS, Funkcje AI
| Intel Core 3 100U | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 256GB UFS |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-1185G7 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR4X, 4266MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Poradniki eksperta
Komputery i tablety
Smartfony i zegarki
Komputery i tablety




