UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| Intel Core Ultra 9-285H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 16.3", 3840 x 2400px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core 3 100U | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 256GB UFS 2.1 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca WVA, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core 5 120U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 256GB UFS |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-285H | |
| RAM: | 64GB, LPDDR5X, 8400MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 16.3", 3840 x 2400px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 16.3", 1920 x 1200px, Matryca WVA, W-LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 1 981,26 zł
14 599,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
14 599,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 16.3", 1920 x 1200px, Matryca WVA, W-LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 2 219,46 zł
16 099,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
16 099,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 16.3", 3840 x 2400px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 2 366,45 zł
17 099,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
17 099,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| AMD Ryzen 5 220 | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 740M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| AMD Ryzen 5 220 | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 740M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Cena z kodem obowiązuje do 29.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 29.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
2 999,99 zł
Cena przed kodem
2 699,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
Laptop ASUS Chromebook Plus CX3402CVA-PQ0129 14" Core 3 100U 8GB RAM 256GB SSD Chrome OS, Funkcje AI
| Intel Core 3 100U | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 256GB UFS |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




