UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| Intel Core i7-13650HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Doskonała grafika i wydajność AI GeForce RTX
Zaawansowana technologia chłodzenia
Doskonała grafika i wydajność AI GeForce RTX
Zaawansowana technologia chłodzenia
Cena z kodem obowiązuje do 27.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 390,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 27.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
5 999,99 zł
Cena przed kodem
5 580,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Raty
więcej
Raty
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Sprawdź
| Intel Core i7-14650HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 499,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
5 769,99 zł
Cena przed kodem
5 698,98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Odbierz
| AMD Ryzen 7 5800H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3070 + AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 2560 x 1440px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Intel Core i7-13650HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




