Smartfony

0

Filtruj produkty

Wyczyść filtry
Filtruj/Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria. Usuń część filtrów, aby zobaczyć listę produktów.

Smartfony Coolpad wyróżniają się nowoczesnym i bardzo atrakcyjnym designem. Dysponują one również wysokiej jakości podzespołami, które zapewniają komfortową obsługę wielu programów i aplikacji. Do tego dochodzą dodatkowe funkcje i technologie występujące w poszczególnych modelach urządzeń. Wszystko to sprawia, że każdy znajduje coś dla siebie wśród propozycji tego producenta.
 
W ofercie Media Expert dostępne są między innymi urządzenia z serii Coolpad Porto – w modnym, białym kolorze, z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również doskonałą wytrzymałość mechaniczną i odporność na wpływ różnych czynników szkodliwych. Podobne zalety mają telefony Coolpad Modena. Każda wersja smartfonu z tej serii przygotowana jest w taki sposób, aby trafić w gusta możliwe najszerszej grupy odbiorców.
 
Smartfon Coolpad gwarantuje także trafny wybór pod względem technicznym. Mowa tu między innymi o procesorach Qualcomm Snapdragon, które wyróżniają się wysokim taktowaniem, a także o szybkiej pamięci RAM w tych telefonach. Miłośników fotografii szczególnie cieszą w tym przypadku modele Coolpad wyposażone w wysokiej jakości aparaty, pozwalające na robienie dobrych zdjęć zarówno w dzień, jak i w nocy. Do wyboru telefonu tej marki mogą zachęcać także obsługiwane przez niego funkcje i wyposażenie dodatkowe.
 
Smartfon Coolpad, w zależności od modelu, korzysta na przykład z – cenionej przez wielu użytkowników - technologii Dual SIM, a także innych systemów, które zdecydowanie ułatwiają korzystanie z tego sprzętu.

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną