Popularność
30 produktów
Wyświetlacz: 5.0", 1280 x 720px, IPS
Procesor: MediaTek MT6735P, Czterordzeniowy
Wersja systemu: Android 6.0 Marshmallow
Pamięć RAM: 2 GB
Pamięć wbudowana [GB]: 16
Aparat: Tylny 8 Mpx, Przedni 5 Mpx
Komunikacja: Wi-Fi, Bluetooth 4.0, microUSB
Pojemność akumulatora [mAh]: 3500
Produkt dostępny w wybranych sklepach
399
99
Produkt niedostępny w sklepie internetowym. Powiadom mnie o jego dostępności.
Bogata oferta smartfonów Lenovo przygotowana jest z myślą o absolutnie wszystkich użytkownikach – dostępne urządzenia tej marki są niezwykle zróżnicowane - i to nie tylko pod względem cenowym, ale również zastosowanych podzespołów i rozwiązań technologicznych. Wszystko to sprawia, że klienci Media Expert mogą wybierać modele z kilku serii – Lenovo Moto, K, P i wielu innych.

Smartfon Lenovo w wersji najbardziej ekonomicznej zapewnia nie tylko obsługę podstawowych funkcjonalności. Za sprawą zastosowanych tu przyzwoitych podzespołów (między innymi 4-rdzeniowych procesorów), bez problemu radzi on sobie z ogromnym katalogiem aplikacji i programów multimedialnych. Co ważne, sprzęt tego typu dysponuje wysokiej jakości wyświetlaczami, dzięki którym codzienne korzystanie z telefonu jest bardzo komfortowe.

Mobilny telefon Lenovo może również pełnić rolę profesjonalnego aparatu fotograficznego – wystarczy wybrać odpowiedni model, na przykład smartfon Lenovo z matrycą aparatu w rozdzielczości 16 Mpx. Gwarantuje ona piękne zdjęcia w każdych warunkach. Najlepsze smartfony tego producenta bazują na bardzo wydajnych podzespołach, spośród których wymienić należy 8-rdzeniowe procesory (taktowanie dochodzące do 2,0 GHz!) i bardzo szybką pamięć RAM, o pojemności nawet 4 GB. W każdym przypadku użytkownicy mogą też liczyć na to, że smartfony Lenovo pracują na bardzo pojemnych bateriach, dzięki którym nie ma potrzeby ciągłego podłączania telefonu do ładowania.

Oferta sklepu przygotowana jest z myślą o wielu różnych potrzebach, dlatego zapewniamy dostęp do kilkudziesięciu zróżnicowanych modeli smartfonów tej marki.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756