Zakres od A do G
| 6.3", 2424 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Google Tensor G5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 13 Mpx + 10.8 Mpx, Przedni 10.5 Mpx |
Zakres od A do G
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 0.32 GB |
| Jednordzeniowy | |
| Micro SIM | |
| Micro SIM + Mini SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.08 Mpx |
| 2.8", 240 x 320px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 32 MB / 0.032 GB |
| MediaTek MTK6260A, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 32 MB / 0.32 GB |
| Micro SIM | |
| Micro SIM + Mini SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.08 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| 3.5",2.4", 480 x 320px,320 x 240px, IPS, TN | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 0.128 GB |
| Unisoc T107, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.67", 2712 x 1220px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 7300, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 13 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.67", 2712 x 1220px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 7300, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 13 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.67", 2712 x 1220px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 7300, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 13 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.3", 2424 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Google Tensor G5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 13 Mpx + 10.8 Mpx, Przedni 10.5 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.9", 2608 x 1200px, OLED LTPO | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite gen 5, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 2x50 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.3", 2424 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Google Tensor G5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 13 Mpx + 10.8 Mpx, Przedni 10.5 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.9", 2868 x 1320px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 2000 GB |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.9", 2608 x 1200px, OLED LTPO | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite gen 5, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 2x50 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.9", 2868 x 1320px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 2000 GB |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.9", 2868 x 1320px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 2000 GB |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.9", 2608 x 1200px, OLED LTPO | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite gen 5, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 2x50 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.7", 2796 x 1290px, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A17 Pro, Sześciordzeniowy | |
| 2x eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx + 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.3", 2424 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Google Tensor G5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 13 Mpx + 10.8 Mpx, Przedni 10.5 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.7", 2796 x 1290px, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A17 Pro, Sześciordzeniowy | |
| 2x eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx + 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| 6.7", 2796 x 1290px, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A17 Pro, Sześciordzeniowy | |
| 2x eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx + 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| 6.7", 2796 x 1290px, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A17 Pro, Sześciordzeniowy | |
| 2x eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx + 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.5", 2736 x 1260px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 1000 GB |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| 2x eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.5", 2736 x 1260px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| 2x eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.88", 1640 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T8100, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
493,05 zł
Zakres od A do G
| 6.8", 2392 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T8100, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
Zakres od A do G
1 068,75 zł
Zakres od A do G
| 6.88", 1640 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T8100, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
493,05 zł
| 2.2", 220 x 176px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 0.16 GB |
| Mini SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| 6.79", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| MediaTek Helio G91-Ultra, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.67", 2400 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G100 Ultra, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Jednordzeniowy | |
| Micro SIM | |
| Micro SIM + Mini SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |




