Popularność
30 produktów

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

(5)
Kod: 356768  

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

Seria: Lego Boost
Kod producenta: 17101
Przedział wiekowy: 7 - 12
Motyw: Zestaw kreatywny
Liczba elementów [szt]: 847
591
00
59,10 zł x 10 rat 0%
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Lego Boost – technologia w połączeniu z rozrywką


Technologiczne gadżety i liczne innowacyjne rozwiązania to atrybuty współczesności, które na co dzień ułatwiają funkcjonowanie milionom ludzi na świecie. Roboty zrewolucjonizowały już medycynę, branżę motoryzacyjną oraz produkcyjną. Stopniowo zastępują człowieka w wykonywaniu wielu obowiązków. Ich konstrukcja jest jednak trudnym i skomplikowanym procesem. Jego tajniki możesz poznać dzięki niesamowitym zestawom Lego Robot, które już dziś znajdziesz w ofercie sklepu Media Expert. 


Aplikacja w zestawie z Lego Boost


Lego Boost to seria klocków, z którymi możesz stworzyć własną, niepowtarzalną maszynę. Do zabawy potrzebujesz tabletu wyposażonego w system operacyjny Android 5.0 lub iOS 10.3, na którym będziesz mógł zainstalować dedykowaną aplikację do obsługi robota. Znajdziesz w niej także pomocną instrukcję obsługi oraz programowania. Lego Robot po zbudowaniu stanowi w pełnie interaktywną zabawkę. Porusza się, mówi oraz reaguje na Twoje ruchy i gesty. Jego duże gąsienice umożliwiają mu swobodne przemieszczanie się po pomieszczeniu. Co więcej, posiada sprężynową wyrzutnię, z której może strzelać specjalnymi strzałkami. Lego Robot jest w stanie odróżniać kolory i określać odległości, a także aktywnie odpowiadać na zmiany jego położenia. W zestawie znajduje się wiele atrakcyjnych dodatków w postaci m.in. gitary 4000 z regulowaną głośnością i różnorodnymi efektami akustycznymi. Dodatkowo konstruktor ma także możliwość zbudowania kota, którym robot będzie się zajmował, karmił i bawił.


Interaktywna zabawa z Lego Boost


Lego Boost poza niesamowitymi funkcjami charakteryzuje się także ciekawym wyglądem, który przykuwa uwagę każdego amatora technologii. Doskonale prezentuje się na domowej półce młodego konstruktora. Zestaw znakomicie sprawdza się do samodzielnego składania jak i w towarzystwie znajomych. Razem możecie bawić się z robotem, wydawać mu polecenia i kreować niesamowite historie. Co ważne, poszczególne elementy Lego Robot odznaczają się najwyższym standardem jakości i bezpieczeństwa. Rodzice mogą być zadowoleni, że ich pociecha wykorzystuje czas na wartościową rozrywkę, podczas której zdobywa nową wiedzę i poszerza wyobraźnię. Do prawidłowego działania, zbudowany model wymaga zasilania bateryjnego. Dzięki temu możesz w dowolnej chwili cieszyć się funkcjami swojego robota. Co więcej, Lego Boost można wielokrotnie składać, z łatwością przechowywać oraz transportować.


Lego Boost to zestaw, który z pewnością spodoba się każdemu miłośnikowi technologicznych gadżetów. Zbudowany model rozbudza ciekawość i zachęca do aktywnej zabawy. Przeznaczony jest dla użytkowników od siódmego roku życia. Stanowi idealną formę rozrywki, w którą z chęcią zaangażują się zarówno młodsi, jak i starsi. Być może zainspiruje młodego konstruktora, aby w przyszłości stworzyć własny projekt nowoczesnej maszyny. Nie czekaj i już dzisiaj wejdź na stronę internetową sklepu Media Expert i poznaj szeroką ofertę Lego Robot. Zobacz także produkty z kategorii: Lego Friends, Lego Technic, Lego Ninjago, Lego City, Lego Star Wars, Lego Duplo, Lego Minecraft, Lego Harry Potter, Lego Jurassic World, Lego Batman, Lego Creator, Lego Architecture, Lego Classic, Lego Speed Champions, Lego Super Mario, Lego Marvel,  Lego Disney, Lego Minionki, Lego DC, Lego Trolls, Lego Ideas oraz Lego Dots i Lego Overwatch.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756