Polecane produkty podobne

Opis produktu

Kosiarka spalinowa wysokich lotów

Bezwzględna pod kątem wydajności

Kosiarka spalinowa HORTMASZ HKS 753 oferuje wyjątkową wydajność, a także wygodę użytkowania. Sprawdzi się zarówno w niewielkich ogródkach, jak i ogrodach o zdecydowanie większej powierzchni.

Kosiarka spalinowa HORTMASZ HKS 753 - kosiarka spalinowa

Silnik spalinowy i moc urządzenia

Producent zainstalował w kosiarce wydajny silnik Loncin w typie czterosuwowym. Jego pojemność to aż 196 centymetrów sześciennych. Wysoka moc silnika sprawia, że zarówno koszenie, jak i napęd pracują bardzo skutecznie. Zbiornik na paliwo ma 1 litr, co pozwala na wykoszenie średniej wielkości ogrodu bez konieczności uzupełniania paliwa. Hałas jaki generuje w czasie pracy kosiarka to około 97.14. Zaleca się zatem pracę z ochroną uszu przed hałasem.

Kosiarka spalinowa HORTMASZ HKS 753 - silnik spalinowy

Piękny ogród

Niezawodna kosiarka spalinowa HORTMASZ HKS 753 spełni oczekiwania osób, którym zależy na skróceniu czasu koszenia. Produkt gwarantuje efektywne działanie, a dzięki intuicyjnej obsłudze jest dobrym wyborem także dla początkujących użytkowników. Kosiarka ma napęd dlatego nie musisz wkładać siły w prowadzenie jej.

Kosiarka spalinowa HORTMASZ HKS 753 - piekny ogrod

Parametry fizyczne kosiarki spalinowej

Cała obudowa i kosz na ściętą trawę utrzymana jest w kolorach czarnym i czerwonym. W zestawie z urządzeniem otrzymuje się kosz o pojemności 60 litrów. Zakres regulacji koszenia to od 25 do 75 milimetrów - można to dostosować do zagęszczenia trawy i jej startowej wysokości. Waga kosiarki to aż 38 kilograma, jednak wbudowany napęd sprawia, że jej użytkowanie jest bardzo łatwe i nie wymaga większej tężyzny fizycznej. Szerokość koszenia wynosi 53 centymetry. Można zatem bardzo szybko zadbać o duże połacie trawnika.

Kosiarka spalinowa HORTMASZ HKS 753 - parametry fizyczne

Opcje wyrzutu trawy

Kosiarkę HORTMASZ HKS 753 można z łatwością dostosować do aktualnych potrzeb. W zależności od indywidualnych oczekiwań użytkownik ma szansę wybrać konkretny wariant wyrzutu trawy. Opcje obejmują wyrzut tylny, boczny, zbieranie do kosza oraz mulczowanie. Ostatnia z funkcji pozwala na nakierowanie trawy pod automatyczny nóż. Jego niezawodne ostrze gwarantuje szybkie rozdrobnienie koszonych roślin. Dzięki temu uda się nam zadbać o ekologię – niewielkie pozostałości trawy rozkładają się na całej powierzchni trawnika, szybko stając się naturalną formą nawozu.

Kosiarka spalinowa HORTMASZ HKS 753 - ekologiczny nawoz dzieki kosiarce

Funkcja mulczowania

HORTMASZ HKS 753 posiada nie tylko wbudowany kosz, ale również funkcję mulczowania. Dzięki niej urządzenie można wykorzystać do stworzenia ekologicznego nawozu do trawnika, a jednocześnie - zredukować ilość odpadów. Poddana mulczowaniu skoszona trawa jest rozdrabniana, dzięki czemu może stanowić bezpieczny dla dzieci i zwierząt nawóz do przydomowego trawnika.

Kosiarka spalinowa HORTMASZ HKS 753 - funkcja mulczowania

Regulacja wysokości koszenia

Kosiarka spalinowa LIDER oferuje możliwość wyboru jednej z ośmiu wysokości koszenia. To oznacza, że urządzenie może być wykorzystane zarówno do koszenia trawy użytkowej, jak i trawników ozdobnych.

Kosiarka spalinowa HORTMASZ HKS 753 - Regulacja wysokosci

Niezawodność

Kosiarka spalinowa HORTMASZ HKS 753 to urządzenie, które zadowoli również wymagających użytkowników. Szereg funkcji, jakie posiada to urządzenie sprawia, że korzystanie z tej kosiarki jest prawdziwą przyjemnością.

Kosiarka spalinowa HORTMASZ HKS 753 - niezawodnosc

Dane techniczne

Dane podstawowe

Pojemność silnika [cm3]: 196
Typ silnika: Czterosuwowy
Silnik marka: Loncin
Moc nominalna urządzenia [kW]: 3.5
Szerokość koszenia [mm]: 530
Regulacja wysokości koszenia: Centralna (8-stopniowa)
Pojemność kosza [l]: 60
Funkcje: Mulczowanie, Napęd, Wyrzut boczny, Rozrusznik
Waga [kg]: 38

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Kosiarka spalinowa HORTMASZ HKS 753 NLE Loncin LC1P70FC z napędem + Olej do kosiarki NAC SAE 30 1000 ml

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756