UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| Intel Core 5 120U | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Nawet 9 godzin pracy na baterii
Duży panel dotykowy i powłoka antyodblaskowa
Procesor: Intel Core 5 120U
Nawet 9 godzin pracy na baterii
Duży panel dotykowy i powłoka antyodblaskowa
Procesor: Intel Core 5 120U
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca IPS, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
7 075,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
6 777,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core 5 120U | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 5-225U | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca IPS, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core i7-1355U | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 2050 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core 5 120U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 5-125H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core 5 120U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 5-125H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
3 569,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
3 475,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core Ultra 5-225H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 130T |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 384,99 zł
4 683,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
4 683,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core Ultra 5-225U | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca IPS, LED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 5-125H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 130,00 zł
3 636,86 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
3 629,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core Ultra 5-228V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 130V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Intel Core Ultra 5-125H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Intel Core 5 120U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Intel Core Ultra 5-226V | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 130V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Intel Core Ultra 5-125H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS,Matryca TFT, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Intel Core Ultra 5-228V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 130V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 487,13 zł
6 699,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
6 699,00 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Intel Core Ultra 5-226V | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 130V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Intel Core Ultra 5-125H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Intel Core Ultra 7-255U | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Intel Core i5-1334U | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i7-1355U | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core 5 120U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 Pro 7535U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 660M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-1335U | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




