Stół do tenisa stołowego KETTLER Outdoor K3

Kod: 806296
Porównaj
Przeznaczenie: Do użytku rekreacyjnego
Wymiary płyty ping pong [cm]: 274 x 152.5
Wysokość [cm]: 76
Regulowane nóżki: Nie
Zobacz opis produktu

Stan produktu : Bardzo dobry - produkt nowy, w pełni funkcjonalny ze śladami wynikającymi z ekspozycji lub rozpakowania.

Powód przeceny : Produkt może posiadać drobne kosmetyczne wady : Rysy niewpływające na użytkowanie.

Stan opakowania : Opakowanie fabryczne mogące posiadać uszkodzenia, przetarcia, pęknięcia lub rozerwania, może posiadać opakowanie zastępcze.

Dodatkowe informacje : Wyposażenie kompletne, towar pochodzi z ekspozycji mógł być rozpakowany przez klienta lub pracownika sklepu.

U Stół do tenisa stołowego KETTLER Outdoor K3
Stół do tenisa stołowego KETTLER Outdoor K3
2 974 00
297,40 zł x 11 rat
3 499,99 zł
Cena nowego produktu
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
3 499,99 zł
Cena nowego produktu

Opis produktu

Produkt Outlet-owy

Informacje i powód przeceny:


• Stan produktu: Bardzo dobry - produkt nowy, produkt w pełni funkcjonalny ze śladami wynikającymi z ekspozycji lub rozpakowania.
• Powód przeceny: Produkt może posiadać drobne kosmetyczne wady: Rysy niewpływające na użytkowanie.
• Stan opakowania: Opakowanie fabryczne mogące posiadać uszkodzenia, przetarcia, pęknięcia lub rozerwania, może posiadać opakowanie zastępcze.
• Dodatkowe informacje: Wyposażenie kompletne, towar pochodzi z ekspozycji, mógł być rozpakowany przez klienta lub pracownika sklepu.

Aktywny wypoczynek

Zagrajmy w tenisa stołowego!

Tenis stołowy ma swoich zwolenników wśród dzieci i dorosłych, a powodów, dla których warto w niego grać, jest wiele. Między innymi dlatego, że pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, poprawia kondycję, szybkość reakcji czy koordynację ruchową. W związku z czym w naszej ofercie znajduje się stół do tenisa stołowego KETTLER Outdoor K3, przeznaczony do użytku rekreacyjnego. Będzie idealny dla osób, które zaczynają swoją przygodę z tą dyscypliną sportu. Wyróżnia go wysoka jakość wykonania i funkcjonalne rozwiązania zwiększające komfort jego użytkowania.

Stół do tenisa stołowego KETTLER Outdoor K3 do użytku rekreacyjnego wysoka jakość wykonania funkcjonalne rozwiązania

Doskonały do nauki i amatorskich rozgrywek

Proponowany przez nas stół do tenisa stołowego KETTLER Outdoor K3 jest skrojony na miarę potrzeb zarówno początkujących zawodników, jak i osób lubiących w wolnym czasie podejmować ten rodzaj aktywności. Stół ma wymiary olimpijskie (274 x 152.5 x 76 cm) i jest zgodny z międzynarodowymi standardami.

Stół do tenisa stołowego KETTLER Outdoor K3 wymiary olimpijskie zgodny z międzynarodowymi standardami

Trenuj sam!

Warto też dodać, że piłka na stole zachowuje się sposób przewidywalny, co ma duże znaczenie szczególnie dla początkujących zawodników. Poza tym, dzięki możliwości złożenia połowy stołu, istnieje możliwość samodzielnego trenowania.

Stół do tenisa stołowego KETTLER Outdoor K3 możliwość złożenia połowy stołu samodzielne trenowanie

Funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu.

Stół do tenisa stołowego KETTLER Outdoor K3 cechuje stabilność i praktyczne rozwiązania, dzięki którym użytkowanie go jest niezwykle komfortowe. Jego atutem jest również stalowa i bardzo solidna rama, zapewniająca mu odpowiednią stabilność, a i trwałość, dzięki czemu stół jest dobrą inwestycją na lata. Poza tym po złożeniu zajmuje on mało miejsca, co ułatwia jego przechowywanie.

Do produkcji stołu wykorzystano materiały, które zapewniają mu częściową odporność na uderzenia oraz na działanie wody i zmiennych warunków atmosferycznych. Ponadto blat stołu został wykonany z panelu z żywicy melaminowej o grubości 4 mm, co zwiększa jego stabilność.

Stół do tenisa stołowego KETTLER Outdoor K3 stabilny praktyczne rozwiązania stalowa solidna rama materiały odporne na uderzenia na działanie wody i zmiennych warunków atmosferycznych blat z panelu z żywicy melaminowej o grubości 4 mm

Łatwy w transporcie

Posiada cztery podwójne skrętne koła, by ułatwić jego przestawianie. Został również wyposażony w automatyczną blokadę, zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej, a użyty w nim mechanizm pozwala na jednoczesne rozkładanie obu stron stołu.

Stół do tenisa stołowego KETTLER Outdoor K3 koła cztery podwójne skrętne automatyczna blokada jednoczesne rozkładanie obu stron stołu

Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Charakterystyka

Gwarancja: 24 miesiące
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Stan: Bardzo dobry
Rodzaj: Stół do gry w tenisa stołowego
Wyposażenie: Siatka
Długość [cm]: 274
Dostępne gry: Tenis stołowy
Licznik elektroniczny: Nie
Przeznaczenie: Do użytku rekreacyjnego
Regulowane nóżki: Nie
Szerokość [cm]: 152.5
Wymiary płyty ping pong [cm]: 274 x 152.5
Wysokość – nogi [cm]: 75.6
Wysokość [cm]: 76

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi: Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera: SPORTPOLAND.COM Sp. z o.o.
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Stół do tenisa stołowego KETTLER Outdoor K3

  Inne produkty w kategorii:

  U Stół do tenisa stołowego KETTLER Outdoor K3
  Stół do tenisa stołowego KETTLER Outdoor K3
  2 974 00
  297,40 zł x 11 rat
  3 499,99 zł
  Cena nowego produktu
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  3 499,99 zł
  Cena nowego produktu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 2974,00 zł
  2 974 00
  3 499,99 zł
  Cena nowego produktu