Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria. Usuń część filtrów, aby zobaczyć listę produktów.

LEGO Vidiyo


LEGO Vidiyo to najnowsza seria klocków światowej marki, która trafiła do sklepów w 2021 roku. Pierwszy zestaw składa się z sześciu wersji tematycznych i zestawu uzupełniającego. Motywem przewodnim całego LEGO Vidiyo jest tworzenie teledysków. Każdy młody użytkownik wcielić się może w rolę producenta, reżysera albo gwiazdy swoich własnych klipów muzycznych. Jest to całkowicie nowe spojrzenie na zabawę, które wyzwala w najmłodszych kreatywną energię.


LEGO to jeden z najbardziej znanych na świecie producentów zabawek, tworzący klocki od 1958 roku. Ponad 60 lat doświadczeń pozwala marce zachowywać niezwykle wysokie standardy produkcji, tworząc zabawki bezpieczne w użytkowaniu i wytrzymałe. Elementy LEGO poddawane są bardzo rygorystycznym testom: są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i nie tylko. Wszystko po to, by spełniały najwyższe normy bezpieczeństwa.


LEGO Vidiyo – na czym polega zabawa?


LEGO Vidiyo to połączenie zabawy tradycyjnej z interaktywną. To świetne rozwiązanie, które skusi zarówno chłopców, jaki dziewczynki, gwarantując im świetną, kreatywną zabawę przez wiele godzin. Użytkownik znajdzie tu tradycyjne elementy LEGO oraz specjalną, bezpłatną aplikację, która umożliwia tworzenie teledysków z wykorzystaniem rzeczywistości rozszerzonej. Stworzone dzieła można potem udostępnić w sieci.

Na czym dokładnie to polega? Najpierw użytkownik skanuje swoją postać. Następnie dobiera efekty specjalne, jakie chciałby włączyć do swojego teledysku. Tu do wyboru jest kilkanaście różnych opcji. Każdy z bohaterów ma trzy BeatBity, które dzięki aplikacji można zeskanować razem z postacią, by odblokować różne efekty specjalne (na przykład ciekawe kostiumy), dźwięki oraz inne detale do wykorzystania w teledysku.


Motywy przewodnie LEGO Vidiyo


W pierwszej serii dostępnych jest sześć zestawów głównych oraz zestaw uzupełniający. Są to: Alien DJ BeatBox, Candy Mermaid BeatBox, HipHop Robot BeatBox, Party Lama BeatBox, Punk Pirate BeatBox, Unicorn DJ BeatBox oraz Bandmates. Najważniejszą różnicą pomiędzy tymi zestawami, na co wskazują nazwy konkretnych pudełek, jest główny bohater. W Bandmates użytkownik znajdzie 12 dodatkowych postaci, inspirowanych różnymi gatunkami muzycznymi. W każdym pudełku-niespodziance użytkownik znajdzie: minifigurkę Bandmates, dwa losowe BeatBity, jednego specjalnego BeatBita, jedno akcesorium oraz scenę z klocków z miejscem na trzy BeatBity.


Aplikacja oraz bezpieczeństwo w sieci


LEGO Vidiyo przeznaczone jest dla dzieci od lat siedmiu, a ponieważ istotnym elementem całej zabawy jest aplikacja korzystająca z sieci, należy zwrócić uwagę na zagadnienia bezpieczeństwa dzieci w Internecie.

Producenci wyposażyli apkę w różnego typu zabezpieczenia, gwarantujące najmłodszym bezpieczne użytkowanie. Są to m.in. panel rodzicielski, anonimowe nazwy użytkowników, a także moderowane komentarze.

Sama aplikacja jest bezpłatna. Jest kompatybilna z systemami iOS oraz Android. Zobacz także produkty z kategorii: Lego Technic, Lego Star Wars, Lego Minecraft, Lego Harry Potter, Lego Jurassic World, Lego Batman, Lego Creator, Lego Architecture, Lego Classic, Lego Speed Champions, Lego Super Mario, Lego Marvel, Lego Boost, Lego Minionki, Lego DC, Lego Trolls oraz Lego Dots i Lego Overwatch.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756