NVIDIA
AMD
RTX 50..
RX 90..
| Układ graficzny: | Radeon RX 7600 |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 (tryb x8) |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 229 |
Dwa wentylatory
Fabryczne OC
Dwa wentylatory
Fabryczne OC
Cena z kodem obowiązuje do 07.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 07.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
1 162,00 zł
Cena przed kodem
1 119,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 229 |
Sprawdź
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 229 |
Sprawdź
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 229 |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




