NVIDIA
AMD
RTX 50..
RX 90..
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| Pamięć: | 12 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 290 |
Trzy wentylatory
Fabryczne OC
Model producenta: GeForce RTX 5070 Eagle OC SFF
Trzy wentylatory
Fabryczne OC
Model producenta: GeForce RTX 5070 Eagle OC SFF
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| Pamięć: | 12 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 290 |
Sprawdź
| Układ graficzny: | Radeon RX 9060 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 290 |
Cena z kodem obowiązuje do 07.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 100,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 07.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
1 999,00 zł
Cena przed kodem
1 999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Układ graficzny: | Radeon RX 9060 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 290 |
2 243,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
2 099,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Układ graficzny: | Radeon RX 9070 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 290 |
Sprawdź
| Układ graficzny: | Radeon RX 9070 |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 290 |
Taniej o 100,00 zł
3 099,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
2 899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Układ graficzny: | Radeon RX 9070 |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 290 |
Taniej o 100,00 zł
3 099,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
2 899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Układ graficzny: | Radeon RX 9070 |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 290 |
Sprawdź
| Układ graficzny: | GeForce RTX 2080 Super |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 290 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




