NVIDIA
AMD
RTX 50..
RX 90..
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 340 |
Trzy wentylatory
Podświetlenie RGB
Model producenta: GeForce RTX 5070 Ti Gaming OC
Trzy wentylatory
Podświetlenie RGB
Model producenta: GeForce RTX 5070 Ti Gaming OC
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 340 |
Sprawdź
| Układ graficzny: | Radeon RX 9070 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 340 |
Sprawdź
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 340 |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | Radeon RX 9070 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 340 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




