NVIDIA
AMD
RTX 50..
RX 90..
| Układ graficzny: | Radeon RX 9070 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 330.8 |
Podświetlenie ARGB
Fabryczne OC
Model producenta: Nitro+ Radeon RX 9070 XT OC
Podświetlenie ARGB
Fabryczne OC
Model producenta: Nitro+ Radeon RX 9070 XT OC
| Układ graficzny: | Radeon RX 7700 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 12 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 332 |
Sprawdź
| Układ graficzny: | Radeon RX 9070 |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 295 |
Taniej o 100,00 zł
2 999,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
2 699,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Układ graficzny: | Radeon RX 9070 |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 320 |
Sprawdź
| Układ graficzny: | Radeon RX 9070 |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 330.8 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




