NVIDIA
AMD
RTX 50..
RX 90..
Kod: 2076558
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 182 |
Niskoprofilowa konstrukcja
Fabryczne OC
Model producenta: GeForce RTX 5060 OC Low Profile
Niskoprofilowa konstrukcja
Fabryczne OC
Model producenta: GeForce RTX 5060 OC Low Profile
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5050 |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 199 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5050 |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 280 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




