| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
|---|---|
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Czarny |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 11,90 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
119,00 zł
Cena przed kodem
119,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
|---|---|
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 0.5U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Dwupunktowe doczołowe |
| Kolor: | Czarny |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 13,90 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
139,00 zł
Cena przed kodem
139,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ patch panelu: | Pusty |
|---|---|
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Nie |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Czarny |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
51,99 zł
Cena przed kodem
37,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.


