Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu

Kod: 176993
Wymiary (WxSxG) [cm]: 203 x 59.5 x 65.8
Roczne zużycie prądu: 134 kWh = 81.74 zł
Bezszronowa (No Frost): Pełny No Frost
Poziom hałasu [dB]: 35
Funkcje: Komora zero, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Zmiana kierunku otwierania drzwi
Zobacz cały opis

Stan produktu : Bardzo dobry.

Powód przeceny : Towar po zwrocie. Uszkodzone opakowanie fabryczne, wgnieciona osłona agregatu.

Opakowanie : Produkt profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
U Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu
Taniej o 660
3 299 , 00
2 639
00
87,96 zł x 30 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Produkt Outlet-owy

Informacje i powód przeceny:


• Uszkodzone opakowanie fabryczne.
• Posiada uszkodzenia kosmetyczne: Wgnieciona osłona agregatu, po zwrocie.
• Towar sprawny technicznie.
• Opakowanie: produkt profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.Stwórz swój wymarzony zestaw!


Kliknij poniżej, by przejść na stronę konfiguratora:* Wizualizacja z panelami Alabastrowa biel i Elegancka brzoskwinia. Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką. Konieczność dokupienia paneli drzwiowych z dostępnej gamy materiałów i kolorów dla danego modelu.

Zalety lodówki BESPOKE

Ikonka przedstawiająca wiatrak rozprowadzający powietrze, informująca że w modelu RB38A7B6BAP zastosowano dwa niezależne obiegi powietrza

Skuteczne chłodzenie

Żywność dłużej zachowuje świeżość dzięki dwóm obiegom powietrza.

Ikonka przypominająca literę D, ma informować że w lodówce Bespoke działa niezawodny kompresor cyfrowy

Kompresor Digital Inverter

Pracuje efektywnie, energooszczędnie i niezawodnie, co potwierdza 10-letnia gwarancja.

Ikonka z zestawionymi ze sobą symbolami urządzeń Bespoke wskazuje możliwość łączenia modułów

System modułowy

Opcja łączenia urządzeń, by zwiększyć przestrzeń użytkową.

Ikonka Bespoke wskazująca na możliwość personalizacji wyglądu lodówki

Twórz unikalne kombinacje

Od Ciebie zależy jak będzie wyglądała Twoja lodówka.

Ikonka pokazująca powiększenie przestrzeni użytkowej na skutek zastosowania wysokowydajnej izolacji

Nowy SpaceMax™

Więcej miejsca na artykuły spożywcze dzięki niezwykle wydajnej izolacji.

Ikonka z głośnikiem świadczy o niezwykle cichej pracy urządzenia

Cicha praca

Sprawdzi się w kuchniach otwartych na salon - generuje dźwięki na poziomie zaledwie 35 dB.

Dopasuj BESPOKE do swojego wnętrza

Projektujesz kuchnię i chcesz, by była niepowtarzalna? Zdecyduj się na możliwą do personalizacji lodówkę Samsung BESPOKE. Wymienne panele umożliwiają stworzenie urządzenia w kolorze i materiale, który najbardziej pasuje do Twojego stylu. Ten efekt uzyskasz od razu, wybierając model RB38A7B6BAP sprzedawany bez paneli drzwiowych. Pamiętaj, że w przyszłości także będziesz mógł łatwo zmienić panele, gdy np. zechcesz odświeżyć kuchnię. Lodówka BESPOKE łączy wieloletnie działanie i funkcjonalność, a jednocześnie może zmieniać się wraz z Tobą i wystrojem Twojego mieszkania. Ciesz się rozwiązaniem szytym na miarę z serią BESPOKE.

Twórz unikalne kombinacje  

Wymienne panele łatwo dostosować do Twojego ulubionego stylu. Możesz według własnego uznania zaprojektować lodówkę, wybierając spośród szerokiej gamy kolorów oraz wykończeń szklanych i metalowych. Na wysoki połysk lub satynowych. W barwie stali szlachetnej, szczotkowanej lub malowanej. Takie same panele na górze i na dole czy jasny na górze i ciemny na dole? Grafitowa stal połączona z elegancką lawendą? Decyzja należy do Ciebie.

System modułowy

Skomponuj swoją lodówkę

Urządzenia z serii BESPOKE można ze sobą łączyć, zachowując ich spójną wysokość. Dzięki temu zyskasz optymalnie do Ciebie dostosowaną przestrzeń użytkową. Jesteś singlem - zdecyduj się na pojedynczą chłodziarko-zamrażarkę. Powiększy Ci się rodzina - dokup kolejne urządzenie i ciesz się dwukrotnie większą pojemnością.

Jeśli zachowasz jednakową wysokość urządzeń, możesz je ze sobą zestawiać, tak jak to widać na zdjęciu, by zyskać większą przestrzeń do przechowywania

Wybierz wysokość

BESPOKE

Lodówki BESPOKE są dostępne w dwóch rozmiarach, by lepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Urządzenia o tej samej wysokości można dowolnie łączyć ze sobą tworząc różne zestawienia.
Modele o wysokości 1853 mm to: lodówka z dolnym zamrażalnikiem, jednodrzwiowa chłodziarka, jednodrzwiowa chłodziarka typu slim lub jednodrzwiowa zamrażarka.
Modele o wysokości 2030 mm to: wyższa lodówka z dolnym zamrażalnikiem.

Chłodziarko-zamrażarka przedstawiona na zdjęciu, to model RB38A7B6BAP o wysokości 2030 mm. Urządzenie możesz zamówić w Media Expert

Produkty pozostaną dłużej świeże

Strefa Cool Select+

Elastyczność przechowywania

Zamrażalnik w lodówce Samsung BESPOKE możesz łatwo zamienić na kolejną komorę chłodzenia. Wybierz jeden z 4 trybów jego działania: chłodzenie, schładzanie, łagodne zamrażanie lub zamrażanie, w zależności od tego, co akurat potrzebujesz przechować.

Zbliżenie na zamrażalnik, który może Ci posłużyć do mrożenia lub chłodzenia produktów
Zdjęcie dokładnie pokazuje jak wygląda pokrętło odpowiedzialne za regulację wilgotności w szufladzie Humidity Fresh+

Szuflada Humidity Fresh+

Kontrola wilgotności pozwala nawet 2 razy dłużej zachować świeżość, soczystość oraz chrupkość owoców i warzyw1. Ustaw w szufladzie poziom wilgotności na do 70%, gdy przechowujesz owoce lub do 80% dla warzyw.

Zbliżenie na podzieloną na dwie strefy komorę Optimal Fresh+

Komora Optimal Fresh+

Specjalny separator dzieli komorę na dwie strefy o zróżnicowanej temperaturze2. W lewej części panuje niższa temperatura (np. -1°C), co sprawdza się w przypadku świeżego mięsa i ryb, natomiast w prawej stopni jest cieplej (np. 1°C) więc możesz w tym samym czasie chłodzić owoce i warzywa3.

Zbliżenie na tylną ściankę lodówki Samsung RB38A7B6BAP z zainstalowanym metalowym panelem

Metal Cooling

Metalowy panel umieszczony na tylnej ścianie odpowiada za chłodzenie powietrza, które dostaje się do wnętrza, gdy drzwi urządzenia są otwarte. Dzięki temu szybciej przywracana jest odpowiednia temperatura i minimalizowane są jej wahania.

Twin Cooling Plus™

Równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza

Zastosowanie dwóch niezależnych obiegów powietrza skutkuje optymalną temperaturą i wilgotnością stworzoną w każdej z komór. Jedzenie nie wysycha i możesz dłużej cieszyć się jego naturalnym smakiem i świeżością.

Grafika pokazująca dwa obiegi powietrza w chłodziarko-zamrażarce RB38A7B6BAP
Na zdjęciu porównano owoce przechowywane w lodówce bezszronowej i tradycyjnej – w pierwszej produkty nie są pokryte szronem ani lodem

No Frost

Stała cyrkulacja chłodnego powietrza oznacza eliminację z wnętrza niepotrzebnej wilgoci. Na produktach i ściankach nie powstaje szron ani lód. Żywność ma lepsze warunki, a Ty nie musisz już rozmrażać urządzenia.

Power Cool i Power Freeze

Jeśli potrzebujesz zamrozić dużą ilość żywności, np. po większych zakupach, skorzystaj z funkcji Power Freeze, która obniża temperaturę w zamrażalniku do -23°C i utrzymuje na takim poziomie przez 50 godzin. Jeśli chcesz przyspieszyć chłodzenie deserów lub napojów, skorzystaj z funkcji Power Cool, temperatura w chłodziarce spadnie do +1°C. 

Technologia SpaceMax™

Jeszcze większa pojemność

W lodówce BESPOKE technologia SpaceMax™ wpływa na powiększenie przestrzeni użytkowej bez konieczności zwiększania wymiarów zewnętrznych urządzenia. Wydajny system izolacji sprawił, że ścianki chłodziarko-zamrażarki są cieńsze i więcej miejsca przypada na żywność. W modelu RB38A7B6BAP otrzymujesz 387 l pojemności: 273 l w chłodziarce oraz 114 l w zamrażalniku.

Zdjęcie przedstawia lodówkę Samsung RB38A7B6BAP dostępną w Media Expert, z otwartymi drzwiami i wypełnioną żywnością i napojami oraz grafikę informującą o powiększeniu przestrzeni użytkowej

Nowa półka na butelki

Zobacz, jak wygląda odmieniona konstrukcja półki. Teraz schłodzisz na niej jeszcze większe butelki, a dodatkowo wykorzystasz ją do przechowywania artykułów w kartonowych lub plastikowych opakowaniach.

Nowa półka na butelki wraz z maksymalnym wymiarem mieszczących się na niej butelek, czyli 105 mm

Składana półka

Złóż ją i wsuń do tyłu, a zyskasz przestrzeń na artykuły o niestandardowych wymiarach, jak np. wysokie butelki lub piętrowy tort

Wyższa przestrzeń uzyskana dzięki złożeniu specjalnej półki

Digital Inverter

Niższe rachunki i niezawodność

Kompresor Digital Inverter swą efektywną i energooszczędną pracę zawdzięcza stałemu dostosowywaniu działania do zapotrzebowania na chłód. Jest przy tym niezawodny, czego potwierdzeniem jest 10-letnia gwarancja4.

Lodówka Samsung Bespoke wykończona w kolorze głębokiej czerni wraz z adnotacją o 10-letniej gwarancji przyznawanej na kompresor

Cool Silent

Wyjątkowo cicha praca

BESPOKE to jedne z najcichszych lodówek dostępnych na rynku. Swoją niezwykle cichą pracę (zaledwie 35 dB) zawdzięczają zastosowanym w urządzeniu nowoczesnym technologiom i kompresorowi. Takie rozwiązanie jest polecane szczególnie do aneksów kuchennych.

Wnętrze z dwoma chłodziarko-zamrażarkami Bespoke i tekst na zdjęciu informujący, że generują dźwięki do 35 decybeli

Poznaj dodatkowe cechy lodówki BESPOKE

Korzystaj z udogodnień zastosowanych w lodówkach Samsung BESPOKE i ciesz się komfortem ich codziennego użytkowania. Możesz wygodnie układać produkty na drzwiach lodówki dzięki 4 głębokim pojemnikom. Funkcja Wakacje idealnie sprawdzi się, gdy planujesz wyjechać na dłuższy czas, umożliwiając Ci zredukowanie zużywanej energii. Alarm otwartych drzwi zapobiegnie niepotrzebnej utracie zimna, gdy zapomnisz zamknąć lodówkę, a dzięki jasnemu i naturalnemu światłu żarówek LED jej wnętrze będzie doskonale oświetlone, przy mniejszym zużyciu prądu.

Ikonka ze słoiczkami umieszczonymi na balkonikach drzwiowych

Funkcjonalne pojemniki drzwiowe

Przetwory, mleko czy soki umieść w 4 głębokich pojemnikach na drzwiach chłodziarki. W ten sposób więcej miejsca pozostanie w komorze głównej. 

Ikonka z żarówką zwraca uwagę na zainstalowane we wnętrzu oświetlenie ledowe

Oświetlenie LED

Światło pochodzące z listwy LED jest jasne i naturalne. Od razu widać, gdzie znajdują się wszystkie produkty. Takie rozwiązanie zużywa mniej prądu niż tradycyjne żarówki.

Ikonka w kształcie palmy oznacza, że możesz skorzystać z trybu oszczędnego zużycia energii gdy wyjeżdżasz na dłużej

Funkcja Wakacje

Dłuższy wyjazd może przełożyć się na niższe rachunki za prąd w domu. W tym celu aktywuj funkcję Wakacje, która zachowa standardową pracę zamrażalnika i podniesie temperaturę w nieużywanej chłodziarce do +17°C.

Ikonka z dzwonkiem informująca, że w modelu RB38A7B6BAP działa alarm otwartych drzwi

Alarm otwartych drzwi

Otwarte drzwi urządzenia? Przypomni Ci o tym sygnał dźwiękowy, pojawiający się po 2 minutach

Zdjęcie ukazujące w pełni wnętrze lodówki RB38A7B6BAP. Nie musisz odwiedzać sklepu, by zobaczyć jaki ma układ półek

Skomponuj swoją lodówkę

Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany, jak ma wyglądać Twoja lodówka lub z ilu modułów ma się składać, skorzystaj z poniższego konfiguratora i stwórz swój własny, perfekcyjnie do Ciebie dopasowany, BESPOKE.

Warianty wykończenia

Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką, wybierz swój kolor i dodaj do koszyka.

W opakowaniu

W opakowaniu znajdują się: lodówka RB38A7B6BAP, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, elementy dystansowe, gąbka. 

Jeśli chcesz stworzyć moduł z kilku produktów zalecamy dokupić zestaw do parowania lodówek BESPOKE 2030mm z dolnym zamrażalnikiem: Łącznik RA-C00K3BAA.

Porównaj produkty

Porównaj specyfikację lodówek Bespoke i wybierz model dla siebie
tabela porównawcza rb38a7b5ds9
tabela porównawcza rb38a7b5d22

RB38A7B6BAP

 RB38A7B5DS9

RB38A7B5D22

SpaceMax™

Twin Cooling Plus™

-

-

All Around Cooling

-

Metal Cooling


No Frost

Kompresor Digital Inverter

Kostkarka i dystrybutor wody

-

-

-

Funkcja Power Freeze

Funkcja Wakacje

Półka na butelki

Liczba półek w chłodziarce

4

4

4

Liczba szuflad w chłodziarce

2

2

2

Pojemniki na drzwiach w chłodziarce

4

4

4

Liczba szuflad w zamrażalniku

3

3

3

Liczba półek w zamrażalniku

-

-

-

Pojemniki na drzwiach zamrażalnika

-

-

-

Oświetlenie wewnętrzne LED

Alarm otwartych drzwi (2 min.)

Otwieranie

Podchwyt

Podchwyt

Podchwyt

Pojemność całkowita lodówki

387 l

390 l

390 l

Pojemność chłodziarki

273 l

276 l

276 l

Pojemność zamrażalnika

114 l

114 l

114 l

Kolor paneli w zestawie

-

Szczotkowana  stal nierdzewna

Głęboka czerń

Klasa energetyczna

B

D

D

Poziom głośności

35 dB

35 dB

35 dB

Wymiary (WxSxG)

2030 x 595 x 658 mm

2030 x 595 x 658 mm

2030 x 595 x 658 mm

Waga netto

88 kg

79 kg

85 kg

1 Wewnętrzne testy porównawcze modeli RB38T775CSR oraz RB34K6232SS. 

2 Ustawienia temperatur w strefach są zależne od ogólnych ustawień chłodziarki. 

3 Przykładowe warunki dla temperatury chłodziarki 1°C. Temperatura w lewej strefie jest obniżona o 2°C względem tej ustawionej w całym urządzeniu. 

4 10-letnia gwarancja jest ograniczona tylko do kompresora.

Zdjęcia pokazują wizualizacje lodówki z różnymi kolorami panelów drzwiowych. Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką. Konieczność dokupienia paneli drzwiowych z dostępnej gamy materiałów i kolorów dla danego modelu. Informacja o prawidłowej instalacji lodówki znajduje się w instrukcji, rekomendujemy instalację paneli przez autoryzowany serwis. Dostępność kolorów paneli zależy od modelu lodówki.Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Po pewnym podłączeniu lodówki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona ustawiona i wypoziomowana na swoim miejscu. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania lodówki zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.


Dane techniczne

Chłodziarka

Parametry

Techniczne

Zamrażarka

Efektywność energetyczna

Gwarancja

Parametry zewnętrzne

Liczba pojemników na warzywa 1
Liczba półek 4
Liczba półek na butelki 1
Rodzaj półek Szklane
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki Automatyczne
Dystrybutor wody Nie
Komora zero Tak
Szybkie chłodzenie Tak
Pojemność komory schładzania [l] 273
Komora świeżości Tak
Szuflada z kontrolą wilgotności Tak
Stan Bardzo dobry
Sterowanie Elektromechaniczne
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania [h] 9
Kolor Brak
Kolor / wykończenie boków Brak
Kolor / wykończenie frontu Brak
Bezszronowa (No Frost) Pełny No Frost
Funkcje dodatkowe Bespoke, Oświetlenie LED
Liczba agregatów 1
Liczba drzwi 2
Liczba termostatów 1
Położenie zamrażarki Na dole
Zmiana kierunku otwierania drzwi Tak
Głębokość [cm] 65.8
Szerokość [cm] 59.5
Wysokość [cm] 203
Kompresor inwerterowy Tak
Wymiary (WxSxG) [cm] 203 x 59.5 x 65.8
Sterowanie smartfonem Nie
Bezpieczeństwo użytkowania Alarm niedomkniętych drzwi, Półki z "bezpiecznego szkła"
Wyświetlacz Nie
Szklane wykończenie drzwi Nie
Funkcje Komora zero, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Zmiana kierunku otwierania drzwi
Retro Nie
Pojemność [l] 273 chłodziarka + 114 zamrażarka
Seria lodówki Bespoke
Kostkarka do lodu Brak
Szybkie zamrażanie Tak
Liczba pojemników w zamrażarce 3
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika Automatyczne
Zdolność zamrażania [kg/24h] 8
Pojemność komory mrożącej [l] 114
Klasa klimatyczna N, SN, ST, T
Klasa zamrażarki ****
Nowa klasa energetyczna B
Klasa emisji hałasu B
Poziom hałasu [dB] 35
Roczne zużycie prądu 134 kWh = 81.74 zł
Gwarancja 24 miesiące
Głębokość opakowania [cm] 69
Szerokość opakowania [cm] 63
Waga z opakowaniem [kg] 80
Wysokość opakowania [cm] 207

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi Pobierz
 • Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
  Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Usługi

   Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

   Usługi realizowane przy dostawie kurierem

   Pakiet Standard (Lodówka, Zamrażarka)


   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Wypoziomowanie i stabilizacja
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

   Pakiet Pełen Komfort (Lodówka, Zamrażarka)

   Nieprawidłowo wypoziomowane urządzenie może ulec uszkodzeniu oraz głośno pracować.


   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Wypoziomowanie i stabilizacja
   • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
   • Montaż półek i szuflad
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej
   • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Usługa nie obejmuje wykonania zmiany kierunku otwierania drzwi


   Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

   Instrukcje

   Instrukcja obsługi U Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu
   U Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu
   Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu
   Taniej o 660
   3 299 , 00
   2 639
   00
   87,96 zł x 30 rat 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756