Zestaw bezprzewodowy SARAMONIC Blink500 Pro

Kod: 656956
Porównaj
Pasmo przenoszenia maksymalne [Hz]: 18000
Pop filtr: Nie
Złącze: Minijack 3.5 mm
Zobacz opis produktu

Stan produktu: Bardzo dobry - produkt sprawny posiadający drobne ślady użytkowania. Towar mógł być rozpakowany i przetestowany przez klienta lub pracownika sklepu.

Powód przeceny: Produkt może posiadać drobne wady: rysy, wgniecenia niewpływające na użytkowanie.

Stan opakowania: Uszkodzone opakowanie fabryczne.

U Zestaw bezprzewodowy SARAMONIC Blink500 Pro
Zestaw bezprzewodowy SARAMONIC Blink500 Pro
967 00
96,70 zł x 10 rat 0%

Do 20 rat 0%* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie

Do 20 rat 0%* RRSO 0%

Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Produkt Outlet-owy

Informacje i powód przeceny:


• Stan produktu: Bardzo dobry - produkt sprawny posiadający drobne ślady użytkowania. Towar mógł być rozpakowany i przetestowany przez klienta lub pracownika sklepu.
• Powód przeceny: Produkt może posiadać drobne wady: rysy, wgniecenia niewpływające na użytkowanie.
• Stan opakowania: Uszkodzone opakowanie fabryczne.

Po prostu Pro

 

Blink500 Pro B2W to kolejna generacja niezwykle udanego systemu Blink500. Kontynuacja prostej obsługi w połączeniu z nowelizacją zaawansowanych funkcji oraz podwyższoną jakością dźwięku sprawia, że system wyróżnia się na tle konkurencji. Zaktualizowana konstrukcja w postaci wyświetlaczy OLED, wydłużona żywotność baterii, rozszerzony zakres zasięgu to istotne wprowadzenie zmian dla oryginalności systemu z półki Pro.

 

Ładowarka Pro z funkcją etui


Dołączone etui do przenośna ładowarka, która chroni elementy systemu podczas przechowywania i transportu. Jest wyposażona w akumulator o pojemności 2000 mAh. Niezależny akumulator wewnętrzny umożliwia ładowanie w dowolnym miejscu przy pomocy powerbanka, ładowarki lub komputera z wejściem USB.

 

Niezrównana moc i zasięg

 

Rewolucyjne parowanie jednym dotknięciem wbudowane w etui z funkcją ładowania umożliwia łatwą synchronizację nadajnika i odbiornika bez ingerencji w menu, przeszukiwania kanałów, a nawet usuwania elementów systemu z obudowy.

Dzięki rozszerzonemu zasięgowi do 100 metrów i wydłużonemu czasu pracy baterii do 8 godzin, użytkownik zdobywa swobodę szerszych, bardziej ekspansywnych nagrań bez obawy przed „dropoutami” mając możliwość nagrywania dźwięku przez cały dzień na jednym ładowaniu.

 

Odbiornik RX Pro z funkcją Mono/Stereo

 

RX posiada również bardzo pożądane ustawienie wyjścia Mono / Stereo podczas korzystania z drugiego nadajnika TX (dołączonego do B2, a także sprzedawanego oddzielnie), co daje możliwość nagrywania każdego mikrofonu do dwóch oddzielnych kanałów audio. Przesyła bezprzewodowo sygnał na poziomie mikrofonu lub linii i zapewnia zasilanie wtykowe do mikrofonów.

Wyjście słuchawkowe 3,5 mm z regulacją poziomu umożliwia monitorowanie dźwięku w czasie rzeczywistym, nawet jeśli aparat lub urządzenie nie ma wyjścia słuchawkowego. Posiada również żywy wyświetlacz OLED, który pozwala zobaczyć istotne informacje i żywotność baterii odbiornika i nadajników na pierwszy rzut oka, bez konieczności dostępu do menu.

Dwukanałowy odbiornik Blink 500 Pro RX zawiera zarówno kable wyjściowe TRS, jak i TRRS, które doskonale współpracują z lustrzankami cyfrowymi, bezlusterkowcami i innymi aparatami fotograficznymi, rejestratorami, mikserami, nowoczesnymi komputerami, a także smartfonami i tabletami z gniazdami słuchawkowymi. Łatwo system połączyć z kablami Lightning (LC-C35) lub USB-C (UTC-C35) do urządzeń mobilnych pozbawionych wejścia 3,5 mm, które znajdują się w osobnej ofercie.

Dane techniczne

Fizyczne

Parametry

Techniczne

Głębokość [mm]: 26
Kolor: Biały
Stan produktu: Bardzo dobry
Szerokość [mm]: 38
Waga [g]: 32
Wysokość [mm]: 56.5
Dla dzieci: Nie
Dołączone akcesoria: Mikrofon krawatowy - 2 szt.
Gwarancja: 24 miesiące
Pop filtr: Nie
Przeznaczenie: System bezprzewodowy
Rodzaj przetwornika: Cyfrowy
Dodatkowe informacje: Przełącznik wyciszania mikrofonu, Wyświetlacz OLED, Zasięg 100 m
Przełącznik wyciszenia: Nie
Ramię: Nie
Bluetooth: Nie
Charakterystyka kierunkowości: Wielokierunkowy
Pasmo przenoszenia maksymalne [Hz]: 18000
Pasmo przenoszenia minimalne [Hz]: 50
Poziom ciśnienia akustycznego [dB]: 120
Rodzaj łączności: Bezprzewodowy
Z głośnikiem: Nie
Złącze: Minijack 3.5 mm

Producent

 • Nazwa producenta/importera: SARAMONIC
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  U Zestaw bezprzewodowy SARAMONIC Blink500 Pro
  Zestaw bezprzewodowy SARAMONIC Blink500 Pro
  967 00
  96,70 zł x 10 rat 0%

  Do 20 rat 0%* RRSO 0%

  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie

  Do 20 rat 0%* RRSO 0%

  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 967,00 zł
  967 00