Telewizor SONY XR-75X90L 75" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos Full Array HDMI 2.1

Kod: 1002601
Porównaj
Ekran: 75" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Smart TV: Tak
System operacyjny: Android TV Google TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2/HEVC/H.265
Technologia HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision, HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Sony Bravia XR
Kolor obudowy: Ciemnosrebrny
Zobacz opis produktu

Stan produktu : Dobry - Produkt sprawny.

Powód przeceny : Produkt posiadający ślady użytkowania i ekspozycji np. rysy, przetarcia, wgniecenia lub inne defekty: ukruszona matryca (powłoka antyrefleksyjna) - górny lewy róg.

Stan opakowania : Produkt posiada uszkodzone opakowanie fabryczne.

Telewizor SONY XR-75X90L 75" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos Full Array HDMI 2.1
Telewizor SONY XR-75X90L 75" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos Full Array HDMI 2.1
7 052 00
705,20 zł x 10 rat 0%
7 899,00 zł
Cena nowego produktu
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
7 899,00 zł
Cena nowego produktu

Opis produktu

Produkt Outlet-owy

Informacje i powód przeceny:


• Stan produktu: Dobry - Produkt sprawny.
• Powód przeceny: : Produkt posiadający ślady użytkowania i ekspozycji np. rysy, przetarcia, wgniecenia lub inne defekty: ukruszona matryca (powłoka antyrefleksyjna) - górny lewy róg.
• Stan opakowania: Uszkodzone opakowanie fabryczne.

Stworzony do rozrywki

Kolor zapierający dech w piersiach

Oglądanie sportu na ekranie X90L to absolutna przyjemność. Sceny są jasne, aby uchwycić więcej szczegółów realnego świata, a niezwykle płynny ruch sprawi, że nigdy nie przegapisz żadnego fragmentu sportowej akcji. Procesor z inteligencją poznawczą XR serwuje tę ucztę nie tylko dla Twoich oczu, ale także dla Twoich uszu. To prawdziwa rewolucja w zakresie mocy i technologii przetwarzania.

Procesor Cognitive Processor XR rozumie, jak widzimy i słyszymy w prawdziwym życiu. Na przykład rozpoznaje, że będziesz skupiony na zawodniku z piłką, a dźwięk emocji tłumu powinien dobiegać ze wszystkich stron. Dzięki temu złożonemu poziomowi zrozumienia X90L odtwarza w Twoim salonie sceny, które są niezwykle realistyczne.

Fani sportu, mają wiele powodów do radości! Full Array LED wypełni jasnością i kontrastem każdą dyscyplinę sportową, sprawiając, że jej oglądanie stanie się czystą przyjemnością.

Telewizor SONY X90L - triluminos pro

Niesamowita jasność i ostrość obrazu

Full Array LED to duża ilość diod LED rozmieszczonych na całym ekranie, które działają strefowo, a każda strefa jest precyzyjnie kontrolowana w czasie rzeczywistym. Połączono to z technologią XR Contrast Booster 10, aby jasne obszary były jaśniejsze, a ciemne ciemniejsze. Koniec z brakiem szczegółów w cieniach lub w bardzo jasnych fragmentach scen, poznaj zapierający dech w piersiach kontrast, kolor i głębia! Nawet jeśli oglądasz mecz w pełnym świetle dziennym, będziesz cieszyć się tą samą oszałamiającą jakością obrazu, z bogatą teksturą, która sprawia, że wszystko będzie naturalne i realistyczne.

Dynamiczne sceny sportu o dużej prędkości są w X90L płynne, wyraźne i pozbawione rozmycia. Ludzkie oko może dostrzec lekkie szarpanie obrazu, gdy klatki nie są do siebie dopasowane lub gdy spada jasność. Technologia XR Motion Clarity wykorzystuje inteligentne przetwarzanie ruchu dla szybko poruszających się obiektów w całym kadrze, utrzymując płynność i jasność obrazu. Oznacza to, że zobaczysz każdy sprint lub skok bez rozmycia, dokładnie tak, jakbyś był na miejscu zdarzenia.

Telewizor SONY X90L - ostrość obrazu

Kinowy dźwięk

Z X90L otrzymujesz nie tylko realistyczny obraz, ale także realistyczny dźwięk! Technologia Acoustic Multi Audio odtwarza dźwięk, który wydaje się pochodzić z miejsca, gdzie dzieje się akcja. To naturalne, że dźwięk dopasowany do tego, co dzieje się na ekranie, jest o wiele bardziej wciągający.

Dwa głośniki X-Balanced i dwa głośniki wysokotonowe pozycjonujące dźwięk zapewniają precyzyjne dopasowanie obrazu i dźwięku. Oznacza to, że usłyszysz wiernie wyścigowy bolid przemieszczający się na horyzoncie, dźwięk wiwatującego tłumu kibiców, poczujesz się też bliżej atmosfery panującej na stadionie.

Telewizor SONY X90L - kinowy dźwięk

Acoustic Center Sync

Możesz nawet podnieść poziom domowej rozrywki dzięki funkcji Acoustic Center Sync. Jej działanie polega na synchronizacji systemu audio telewizora z kanałem centralnym kompatybilnego soundbara Sony, dzięki czemu staje się on głośnikiem centralnym zestawu. Wzmacnia to pozycjonowanie źródeł dźwięku w obrębie każdej sceny, a także czystość dialogów, dzięki czemu komentarze są zawsze czyste, wyraźne i zawsze słyszane.

Dzięki tej funkcji uzyskasz również lepszą kontrolę nad dźwiękiem, ustawienia telewizora i soundbara są łatwo dostępne i regulowane w jednym miejscu.

Telewizor SONY X90L - głośnik centralny

Wzornictwo One Slate

Smukła, aluminiowa ramka Seamless Edge nadaje telewizorowi X90L niezwykle elegancki i finezyjny wygląd, który wkomponuje się w każde wnętrze.

Minimalistyczne wzornictwo One Slate, łączące ekran i ramkę w jedną taflę, pomaga skupić uwagę na tym, co najważniejsze, czyli obrazie.

Telewizor SONY X90L - głośniki

3 sposoby ustawienia podstawy

3-pozycyjna aluminiowa podstawa telewizora oferuje najwyższą wygodę; wybierz pozycję standardową dla większych powierzchni, pozycję wąską, jeśli meble są mniejsze, lub pozycję soundbar, jeśli chcesz używać tego systemu audio.

*Wygląd telewizora i rozstaw podstawy może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora.

Telewizor SONY X90L - podstawa

Idealny do PlayStation 5

Idealny do PlayStation 5, X90L rozpoznaje, kiedy konsola jest podłączona i włączona. Następnie automatycznie przełącza się w tryb automatycznego niskiego opóźnienia w HDMI 2.1, dzięki czemu możesz cieszyć się płynniejszą i bardziej responsywną rozgrywką.

W scenach o wysokim kontraście będziesz w stanie zobaczyć najważniejsze szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych częściach ekranu dzięki naszej technologii Auto HDR Tone Mapping. Ustawienia High Dynamic Range (HDR) zostaną automatycznie zoptymalizowane pod kątem konkretnego modelu telewizora BRAVIA podczas początkowej konfiguracji konsoli PS5.

W rzeczywistości niezależnie od posiadanej konsoli istnieje wiele powodów, dla których jest to doskonały telewizor do gier.

Telewizor SONY X90L - ps5

Funkcje dla graczy

Dzięki szybkości do 120 klatek na sekundę (4K/120 kl./s) zapewniającej niemal natychmiastową akcję na ekranie, możesz podjąć się każdego wyzwania strzeleckiego, sportowego lub wymagającego wysokiej wydajności.

Aby uniknąć zacinających się opóźnień i rozrywania ekranu, zastosowano zmienną częstotliwość odświeżania (VRR) w HDMI 2.1. Oznacza to, że telewizor dynamicznie dostosowuje częstotliwość odświeżania ekranu, aby dopasować ją do zmiennej liczby klatek na sekundę urządzenia do gier, zapewniając płynniejszą rozgrywkę.

Telewizor SONY X90L - funkcje dla graczy

Dedykowane menu do gier

Jest też nowe dedykowane Menu Gier, dostępne natychmiast po naciśnięciu jednego przycisku na pilocie! Tutaj, w jednym miejscu znajdziesz wszystkie ustawienia, których potrzebujesz, aby zoptymalizować swoją wydajność w grach. Obejmuje to VRR (włączony lub wyłączony), Motion Blur Reduction, który lekko przyciemnia ekran w celu poprawy płynności obrazu, Black Equaliser, aby rozjaśnić ekran i ujawnić ukryte obiekty w grze i wiele innych.

Dodano także konfigurowalną funkcję celownika "Crosshair" w sześciu różnych stylach, która pomoże Ci udoskonalić celowanie.

Funkcja Custom Screen może być sekretem Twojego kolejnego zwycięstwa! Zmieniaj rozmiar ekranu, maksymalizując go, gdy chcesz zobaczyć więcej szczegółów w każdym fragmencie gry, lub minimalizując, gdy musisz skupić wzrok na przeciwniku.

Telewizor SONY X90L - menu

Google TV

Z Google TV uzyskasz dostęp do ponad 700 000 filmów i odcinków programów telewizyjnych ze wszystkich usług przesyłania strumieniowego, wszystko jest uporządkowane według tematów i gatunków odpowiadających Twoim osobistym zainteresowaniom.

Telewizor SONY X90L - google tv

Pilot z wbudowanym mikrofonem

Wyszukiwanie głosowe bardzo ułatwia życie i przyśpiesza odnajdywanie rozrywki, wystarczy poprosić o znalezienie konkretnego tytułu, przeszukać według gatunku, uzyskać spersonalizowane rekomendacje. X90L jest przygotowany do funkcji Asystenta. W przyszłości będziesz mógł sterować X90L bez użycia rąk lub użyć TV do sterowania innymi urządzeniami inteligentnego domu i nie tylko.*

*Funkcja będzie dostępna w przyszłej aktualizacji oprogramowania.

Telewizor SONY X90L - pilot

BRAVIA CAM

X90L jest zgodny z BRAVIA CAM*. Od spotkań rodzinnych po ważne spotkania na dużym ekranie — poczujesz się, jakbyś przebywał z rozmówcami w tym samym pomieszczeniu.

*Kamera jest sprzedawana oddzielnie. Dostępne funkcje mogą się różnić w zależności od modelu telewizora.

Telewizor SONY X90L - bravia cam

Rozwiązania Eko

Ten telewizor daje Ci narzędzia, które pozwolą Ci obniżyć zużycie energii, a być może także rachunki za energię.

Pulpit Eko jest bardzo łatwy i intuicyjny w użyciu; im więcej ekologicznych ustawień aktywujesz, tym bardziej będzie rosło Twoje wirtualne drzewo. W rzeczywistości możesz dzięki niemu zaoszczędzić nawet do 32% energii! Menu zawiera Easy Eco Set-up, który poprowadzi Cię przez wszystkie opcje, Auto Power Saving Mode (funkcja BRAVIA CAM, która przyciemnia telewizor, gdy nie znajdujesz się przed ekranem), Power Saving, aby zmniejszyć jasność i zużycie energii w razie potrzeby, Light Sensor, który dostosowuje jasność do ilości światła w pokoju oraz Idle TV Power Off, który intuicyjnie wyłącza telewizor, gdy nie jest aktywny przez określony czas.

Oczywiście, podświetlenie Mini LED firmy Sony w modelu X90L zużywa mniej energii niż konwencjonalny telewizor z lokalnym przyciemnianiem Mini LED. Nasze podświetlenie Mini LED z diodami LED umieszczonymi na całym ekranie, jest sterowane strefowo z inteligentną precyzją, wykorzystując zaawansowaną technologię podświetlenia w celu zmniejszenia zużycia energii.

Telewizor SONY X90L - eko

Ekskluzywna platforma streamingowa

Korzystając z wiedzy filmowców i inżynierów oraz wykorzystując niesamowite technologie obrazu i dźwięku BRAVIA XR, jest to najlepsza aplikacja filmowa dla prawdziwych miłośników kina. Uzyskaj dostęp do biblioteki Sony Pictures Entertainment wypełnionej najnowszymi hitami i klasykami, oglądaj w Pure Stream (najwyższej jakości strumieniowania), aby uzyskać więcej szczegółów, kolorów i kontrastu niż gdziekolwiek indziej, ciesz się największą dostępną kolekcją filmów IMAX Enhanced i korzystaj z dostępu do studia za kulisami.

Dla posiadaczy telewizora BRAVIA XR X90L przygotowano do wyboru 10 filmów w jakości do 4K HDR, a także 24 miesiące nieograniczonego strumieniowania.

Aby funkcja Pure Stream mogła działać, potrzebne jest łącze internetowe 43 Mbps lub szybsze. Do uzyskania maksymalnej prędkości transmisji (80 Mb/s) niezbędna jest przepustowość 115 Mb/s lub większa. Przepustowość łącza Ethernet telewizora jest ograniczona do 100 Mb/s, co wynika ze specyfikacji produktu. Aby korzystać z funkcji Pure Stream przy 80 Mb/s, trzeba więc podłączyć telewizor do routera sieci bezprzewodowej Wi-Fi zgodnego ze standardem IEEE 802.11 ac/n. Na podstawie badań z grudnia 2020 r.

Telewizor SONY X90L - bravia core

Złącze CI – co to takiego?

Złącze CI (Common Interface) to rozwiązanie, które umożliwia odbiór kodowanych kanałów telewizyjnych za pomocą modułu CI, zastępującym dekoder. Dzięki temu przestrzeń wokół telewizora jest bardziej uporządkowana, bez dodatkowych urządzeń i kabli, obsługa odbywa się wygodnie za pomocą jednego pilota (od telewizora), a sieć nie jest obciążona dodatkowym urządzeniem, więc zużycie energii jest mniejsze.


Zawartość zestawu

W opakowaniu znajduje się: 75-calowy telewizor SONY X90L, podstawa stołowa, pilot, baterie, kabel zasilający, dokumentacja.


Telewizor SONY X90L - tabela

ZOBACZ WIĘCEJ

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.

Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Telewizor PHILIPS PUS9206 - usługa

Dane techniczne

Efektywność energetyczna

Fizyczne

Parametry

Dźwięk

Funkcje multimedialne i sieciowe

Informacje dodatkowe

Obraz

Wyposażenie i gwarancja

Złącza

Techniczne

Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: 0.5
Zasilanie: 220-240V; 50Hz
Nowa klasa energetyczna: E
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 146
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 105
Nowe zużycie prądu: 105 kWh = 80.85 zł
Głębokość bez podstawy [cm]: 5.9
Głębokość z podstawą [cm]: 39.6
Kolor obudowy: Ciemnosrebrny
Standard VESA: 300 x 300
Szerokość bez podstawy [cm]: 166.8
Szerokość z podstawą [cm]: 166.8
Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: 36.6 / 35.4
Wysokość bez podstawy [cm]: 95.9
Wysokość z podstawą [cm]: 99.2
Seria telewizora: X90L
Waga z opakowaniem [kg]: 47, 51.00
Stan: Dobry
Korektor dźwięku: Tak
Moc głośników [W]: 30
Regulacja tonów wysokich / niskich: Tak
Subwoofer: Nie
System dźwięku: 2.0
System dźwięku przestrzennego: DTS
Wbudowane głośniki: 4
Funkcje dodatkowe dźwięku: Acoustic Center Sync, Acoustic Multi-Audio, Bass reflex, eARC, Głośnik X-Balanced Speaker, Voice Zoom 2
System kodowania dźwięku: Dolby Atmos
Akcesoria opcjonalne: Moduł kamery CMU-BC1, Uchwyt SU-WL450
Android TV: Tak
Bluetooth: Tak
DLNA: Tak
HbbTV: Nie
Komunikacja dodatkowa: Chromecast
Nagrywanie na USB: Tak
Przeglądarka internetowa: Tak
Smart TV: Tak
webOS TV: Nie
Wi-Fi: Tak
Aplikacje Smart TV: Amazon Prime Video, Netflix, YouTube
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Sony Bravia XR
Dla graczy: Tak
Full Array: Tak
Tizen TV: Nie
Google TV: Tak
VIDAA: Nie
System operacyjny: Android TV Google TV
Ambilight TV: Nie
Airplay: Tak
Miracast: Tak
Funkcje dodatkowe: Apple HomeKit, Elektroniczny informator programowy (EPG), Odtwarzanie multimediów z USB, Wyłącznik czasowy, Wyszukiwanie głosowe
Menu w języku polskim: Tak
Telegazeta: Tak
Format ekranu: 16:9
Format HD: UHD/4K
Funkcje poprawy obrazu: Auto Genre Picture Mode, Auto HDR Tone Mapping, Auto Low Latency, Dual Database Processing, Imax Enhanced, Interpolacja XR 4K, Object-based HDR remaster, Variable Refresh Rate, XR Contrast Booster, XR HDR Remaster, XR Smoothing, XR Super Resolution, XR Triluminos Pro
Podwójny tuner HD: Nie
Procesor: Czterordzeniowy
Przekątna ekranu [cal]: 75
Przekątna ekranu [cm]: 189
Rozdzielczość: 3840 x 2160
Technologia HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision, HDR10, HLG
Technologia odświeżania: X-Motion Clarity
Tuner: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2/HEVC/H.265
Rodzaj telewizora: LED
Technologia producenta: Sony Bravia XR
NanoCell: Nie
Ekran: 75" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Rodzaj podświetlenia: Full Array LED
Telewizor turystyczny: Nie
TV jak obraz: Nie
Tuner_2: DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
Wyposażenie: Kabel zasilający, Pilot, Podstawa
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Uchwyt w zestawie: Nie
Gwarancja: 24 miesiące
Cyfrowe wyjście koaksjalne: Nie
Cyfrowe wyjście optyczne: Tak
Czytnik kart pamięci: Nie
Liczba złączy EURO: 0
Liczba złączy HDMI: 4
Liczba złączy USB: 2
Pozostałe wejścia/wyjścia: Złącze antenowe
Wejście komponentowe: Nie
Wejście kompozytowe: Tak
Wejście PC VGA: Nie
Wyjście słuchawkowe: Nie
Złącze CI (Common Interface): Tak
Złącze DisplayPort: Nie
Złącze Ethernet (LAN): Tak
Złącza: HDMI x4, USB x2
Złącze HDMI 2.1: Tak (pełne)
Złącze 12V: Nie
Typ baterii pilota: 2 x AAA
Baterie na wyposażeniu: Tak
Rodzaj USB: USB-A 2.0, USB-A 3.0

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi: Pobierz
 • Szczegółowe warunki gwarancji: Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera: SONY POLAND SP. Z O.O.
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Raty i Leasing

  Dodaj przydatne usługi

  Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Telewizor SONY XR-75X90L 75" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos Full Array HDMI 2.1
  Telewizor SONY XR-75X90L 75" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos Full Array HDMI 2.1
  Telewizor SONY XR-75X90L 75" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos Full Array HDMI 2.1
  7 052 00
  705,20 zł x 10 rat 0%
  7 899,00 zł
  Cena nowego produktu
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  7 899,00 zł
  Cena nowego produktu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 7052,00 zł
  7 052 00
  7 899,00 zł
  Cena nowego produktu