Laser TV HISENSE 100L5HD 100" 4K Dolby Atmos Dolby Vision

Kod: 574105
Porównaj
Ekran: 100" LASER, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz
Smart TV: Tak
System: VIDAA
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-T, DVB-C, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2/HEVC/H.265, DVB-T2/HEVC/H.265
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x3, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Hisense Laser
Kolor obudowy: Srebrny
100" Nowa Era Kina Domowego
Dolby Atmos - potężny dźwięk przestrzenny
Zobacz opis produktu
Laser TV HISENSE 100L5HD 100" 4K Dolby Atmos Dolby Vision
Laser TV HISENSE 100L5HD 100" 4K Dolby Atmos Dolby Vision
15 999 00
799,95 zł x 20 rat 0%

DO 30 RAT 0% I DO SIERPNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

DO 30 RAT 0% I DO SIERPNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Opis produktu

Kinowy efekt w domowych warunkach
Laser TV HISENSE L5H - banner

Stylowy wygląd i wykończenie

Laser TV L5H został zaprojektowany, by zachwycać. To stylowe, kompaktowe urządzenie. Prosta forma łączy w sobie białą podstawę, srebrzyste wykończenie oraz elementy z szarej wełnianej tkaniny. Użyte materiały klasy premium sprawiają, że mamy do czynienia z eleganckim dodatkiem do aranżacji wnętrza. L5H idealnie wkomponuje się w każdy pokój.

Laser TV HISENSE L5H - x-fusion

Kinowy ekran ALR odbijający światło w zestawie

Ciesz się wyjątkowym dużym obrazem zarówno w nocy jak i za dnia. Hisense Laser TV wykorzystuje technologię antyrefleksyjną ALR (Ambient Light Rejecting) dzięki, której obraz jest jaśniejszy i pełen kolorów. Oznacza to, że nie musisz gasić świateł, aby cieszyć się doskonałym obrazem na gigantycznym ekranie.

Laser TV HISENSE L5H - ekran

Łatwość instalacji konsoli na szafce

Technologia ultrakrótkiego rzutu w Hisense Laser TV L5H nie wymaga bardzo dużo miejsca na szafce, bo zaledwie 29,7 cm odległości urządzenia od 100-calowego ekranu lub w przypadku 120 cali – 41 cm. To ułatwia instalację i pozwala cieszyć się ogromnym ekranem w salonie.

Laser TV HISENSE L5H - cale

Dopasowany do Twojego salonu

100-calowy ekran jest szeroki na ponad 2 metry, dzięki temu Hisense Laser TV oferuje spektakularne wrażenia podczas seansów. Solidny ekran, odporna na zadrapania powierzchnia sprawiają, że to doskonała propozycja do naszego domu.

Laser TV HISENSE L5H - salon

Kinowe efekty w komfortowych, domowych warunkach

L5H Laser TV korzysta z technologii laserowej X-Fusion. To jednolaserowe źródło światła, które generuje ostry obraz i zapewnia unikalne kinowe wrażenia. Żywotność szacowana jest na ponad 25 000 godzin, brak odbicia i niska emisja światła niebieskiego sprawia, że można cieszyć się wielogodzinnymi seansami bez zmęczenia oczu i bez żadnych spadków jakości obrazu.

Laser TV HISENSE L5H - x-fusion

Bogate nasycenie kolorów

Hisense Laser TV wyświetla ponad 16,7 milionów kolorów, dzięki czemu obraz jest niezwykle realistyczny i dokładny. Trawa jest naprawdę zielona, odcienie skóry wyglądają jak żywe, nie umkną nam żadne detale, wszystko wygląda zjawiskowo i prawdziwie.

Laser TV HISENSE L5H - kolory

Jasny i dostosowany do otoczenia obraz

Ciesz się serialami, filmami, wydarzeniami sportowymi i grami w każdych warunkach za sprawą 2700 lumenów jasności. Uchwycisz każdy detal obrazu o każdej porze dnia i nocy. A za sprawą automatycznego dostosowania jasności Laser TV L5H sam dostosuje się do warunków aktualnie panujących w pokoju i wyświetli obraz w najlepszej jakości.

Laser TV HISENSE L5H - jasność

AI Picture Quality Optimizer

Hisense Laser TV wykorzystuje technologię AI Picture Quality Optimizer. Dzięki niej rozpoznaje natychmiast każdą scenę i optymalizuje obraz tak aby zapewnić najlepsze wrażenia podczas seansu. Analizie i optymalizacji podlega rozdzielczość, kolor, kontrast i wiele innych elementów obrazu, aby dostarczyć wspaniałe efekty.

Laser TV HISENSE L5H - optymalizacja

Odkryj głębię detali

Dzięki wysokiemu natywnemu kontrastowi Laser TV jest w stanie wydobyć detale nawet w ciemnych scenach. Cienie nie stanowią dla L5H żadnego problemu, a to pozwala cieszyć się realistycznym obrazem o niezwykłej głębi.

Laser TV HISENSE L5H - kontrast

Szczegółowy i wyraźny obraz

Zastosowana technologia HDR 10, Dolby Vision, HLG pozwala cieszyć się bogatym, szczegółowym obrazem pełnym detali i głębi przy jednocześnie wysokim kontraście, płynnej tonacji barw i szerokiej palecie kolorów.

Laser TV HISENSE L5H - hdr

Płynny ruch i Game Mode

Laser TV posiada technologię Smooth Motion poprawiającą płynność ruchu. Dzięki temu takie treści jak gry czy transmisje sportowe pozostają płynne i czyste. Zapomnij o efekcie teatru czy smużeniu. Aktywuj tryb sportowy podczas oglądania transmisji i poczuj się jakbyś był na stadionie.

Podłącz swoją konsolę do gier lub laptop do Hisense Laser TV i ciesz się płynnym, czystym obrazem. Możesz grać solo lub możesz grać z przyjaciółmi, rodziną na podzielonym ekranie. Hisense Laser TV to rozgrywka na najwyższym poziomie, na największym ekranie w Twoim domu.

Laser TV HISENSE L5H - game mode

Przenieś efekty kinowe do domu

Filmmaker Mode to tryb obrazu w Hisense Laser TV pozwalający oglądać obraz zgodnie z intencjami filmowych twórców. Wyłącza on wszystkie „sztuczne ulepszacze, aby pokazywać prawdziwe kolory i zachować kinową jakość obrazu w filmach. To możliwość cieszenia się ustawieniami obrazu rodem z hollywoodzkich studiów filmowych.

Laser TV HISENSE L5H - filmmaker mode

Wciągający obraz i dźwięk - Dolby Vision, Dolby Atmos

Zanurz się w niezwykle realistyczne doznania audio i wideo. Technologia Dolby Vision pozwala na doświadczenie imersyjnego obrazu pełnego detali. Natomiast dźwięk Dolby Atmos sprawia, że czujemy jak dźwięk nas otacza i zabiera bezpośrednio w świat, który widzimy na ekranie. Ciesz się szczegółowym obrazem i czystym dźwiękiem.

Laser TV HISENSE L5H - dolby

Prawdziwy Smart TV z wbudowanym tunerem telewizyjnym

Hisense Laser TV to nie tylko projektor ultra krótkiego rzutu, to prawdziwy telewizor Smart TV. Wbudowany tuner telewizyjny wraz z modułem CI pozwala na odbieranie sygnału telewizyjnego z telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej – dokładnie tak jak na typowym nowoczesnym telewizorze.

Laser TV HISENSE L5H - smart tv

VIDAA U6

Laser TV L5H posiada szybki i intuicyjny system operacyjny Smart TV VIDAA U6 – gwarantujący dostęp do najbardziej popularnych kinowych aplikacji VOD jak m.in. Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, YouTube i wiele więcej. Do tego prosta nawigacja z użyciem pilota lub asystenta głosowego.

Laser TV HISENSE L5H - vidaa

Prosta, szybka, intuicyjna obsługa

Hisense Laser TV gwarantuje:
Szybkość działania – szybkie uruchamianie, szybkie przełączanie źródeł oraz responsywny asystent głosowy
Jedno kliknięcie – dostęp do ulubionych aplikacji za jednym kliknięciem
Uniwersalne wyszukiwanie – mniej szukania, więcej oglądania
Udostępnianie – przesyłaj treści ze swoich urządzeń mobilnych wprost na duży ekran

Laser TV HISENSE L5H - obsługa

Zintegrowany ekosystem Apple

Laser TV L5H możesz połączyć ze swoim inteligentnym domem dzięki współpracy z HomeKit, a także przesyłać zdjęcia, wideo i muzykę z urządzeń Apple, dzięki Apple AirPlay2. To pełna, wbudowana integracja z urządzeniami Apple.

Laser TV HISENSE L5H - apple

Sterowanie TV za pomocą głosu

Korzystanie z głosowych asystentów pozwala na wygodne sterowanie i szybki dostęp do treści. Ciesz się wolnością wybierając asystenta głosowego VIDAA VOICE lub Amazon Alexa.

Laser TV HISENSE L5H - sterowanie głosowe

Technologia chroniąca oczy, bez emisji szkodliwego niebieskiego światła

Korzystając z Laser TV nasze oczy widzą jedynie światło odbite, nie są narażone na bezpośrednią emisję świetlną jak w typowych ekranach. To praktycznie zerowa ekspozycja światła niebieskiego. W praktyce oznacza to, że nasze oczy mniej się męczą i możemy cieszyć się oglądaniem telewizji dłużej i bezpiecznie.

Laser TV HISENSE L5H - wzrok

Laser TV jest EKO

Laser TV zużywa tylko 1/3 energii co podobnych rozmiarów klasyczny telewizor LCD. W dodatku zbudowany jest w 90% z komponentów nadających się do recyklingu. Jeśli szukasz dużego ekranu, to sięgając po Laser TV możesz zrobić to w sposób bardziej przyjazny środowisku.

Laser TV HISENSE L5H - eko

Potężny procesor w kompaktowym urządzeniu

Świetny obraz na gigantycznym ekranie wymaga dużej mocy obliczeniowej. Choć sam Laser TV jest kompaktowych rozmiarów to w środku znajduje się najnowszy, zaawansowany procesor.

Laser TV HISENSE L5H - procesor

Pełna gama standardów łączności

Do Twojego Laser TV łatwo podłączysz każde nowoczesne urządzenie Audio/Video. System kina domowego, konsola do gier, dekoder telewizyjny, antena satelitarna, dysk zewnętrzny – w L5H masz do dyspozycji wszystkie popularne złącza, tak jak w najlepszych współczesnych telewizorach. Niech Hisense Laser TV stanie się centrum Twojej domowej rozrywki.

Laser TV HISENSE L5H - łączność

Złącze CI – co to takiego?

Złącze CI (Common Interface) to rozwiązanie, które umożliwia odbiór kodowanych kanałów telewizyjnych za pomocą modułu CI, zastępującym dekoder. Dzięki temu przestrzeń wokół telewizora jest bardziej uporządkowana, bez dodatkowych urządzeń i kabli, obsługa odbywa się wygodnie za pomocą jednego pilota (od telewizora), a sieć nie jest obciążona dodatkowym urządzeniem, więc zużycie energii jest mniejsze.


Zawartość zestawu

W opakowaniu znajduje się: Laser TV HISENSE L5H, pilot, ekran, dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 100" LASER, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x3, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Hisense Laser
Kolor obudowy: Srebrny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Laser TV HISENSE 100L5HD 100" 4K Dolby Atmos Dolby Vision
Laser TV HISENSE 100L5HD 100" 4K Dolby Atmos Dolby Vision
15 999 00
799,95 zł x 20 rat 0%

DO 30 RAT 0% I DO SIERPNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

DO 30 RAT 0% I DO SIERPNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 15999,00 zł
15 999 00