Telewizor HISENSE 65U8GQ 65" QLED 4K 120Hz VIDAA Full Array Dolby Atmos

(61)
Kod: 420703
Porównaj
Ekran: 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Smart TV: Tak
System: VIDAA
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Hisense VIDAA
Kolor obudowy: Czarny
Quantum Dot - ponad miliard kolorów
120 Hz + Full Array - doskonała jakość obrazu
Zobacz opis produktu
Telewizor HISENSE 65U8GQ 65" QLED 4K 120Hz VIDAA Full Array Dolby Atmos
Telewizor HISENSE 65U8GQ 65" QLED 4K 120Hz VIDAA Full Array Dolby Atmos
3 499 99
3 799,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
3 799,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Odbierz
3 799,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
3 799,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Opis produktu

Ultra wrażenia audiowizualne

ULED 4K

Technologia ULED® przesuwa granice jakości obrazu, przenosząc widza w świat doznań wizualnych na najwyższym poziomie. Zapewnia autentyczne kolory, doskonały kontrast, wyraźny ruch w każdej scenie i perfekcyjne detale. Oglądaj swoje ulubione programy, filmy, seriale lub wydarzenia sportowe, przeżywając emocje wprost z centrum akcji. Doskonała jakość obrazu 4K zapewnia 4-krotnie wyższą rozdzielczości niż telewizory Full HD – już od najmniejszego szczegółu.

Telewizor HISENSE U8GQ - uled

Optymalizacja grafiki dla maksymalizacji wrażeń wizualnych

Hi-View™ Engine jest autorską, nowoczesną technologia, umożliwiającą szybkie przetwarzanie grafiki. Dostosowuje daną scenę do każdego piksela pod kątem unikalnych właściwości, aby zoptymalizować jakość wyświetlanych treści i ogólne wrażenia wizualne. Gwarantuje najlepszy obraz i wyraźny ruch w całym zakresie oglądanych materiałów video.

Telewizor HISENSE U8GQ - optymalizacja

Ponad miliard precyzyjnych odcieni żywych kolorów

Pełnia wrażeń wizualnych i feeria barw na ekranie Twojego telewizora? HISENSE U8GQ z technologią Quantum Dot Colour wyświetla podstawowe kolory - zwłaszcza czerwony i zielony - znacznie dokładniej niż konwencjonalne telewizory LED. Wyobraź sobie filmowy zachód słońca, z płynną gradacją od jasnego różu poprzez wszystkie nasycenia czerwieni - aż do intensywnego bordo, lub lazurowo-niebieskie niebo, blednące odcieniami błękitu na horyzoncie. Bogactwo i różnorodność mieniących się barw oraz pulsujących świateł zapewnia technologia Quantum Dot Colour, która umożliwia wyświetlanie ponad miliarda odcieni kolorów.

Telewizor HISENSE U8GQ - quantum dot colour

Full Array Local Dimming Pro

Miejscowe wygaszanie ekranu to funkcja, która przyciemnia podświetlenie telewizorów LED w poszczególnych strefach, aby pogłębić czerń i stworzyć kontrast dla każdego wyświetlanego obrazu. Może wyłączać poszczególne obszary pikseli, dzięki czemu czerń pozostaje wierniejsza, biel jaśniejsza, a ekran prezentuje wyraźnie wszystkie detale.

Telewizor HISENSE U8GQ - Full Array Local Dimming Pro

Perfekcyjny obraz

Dolby Vision™ to zaawansowany HDR, inspirowany technologią kinową, który zwiększa zakres rozpiętości pomiędzy ciemnymi i jasnymi tonami. Przenosi widza do wyższego wymiaru odbioru filmów, seriali, sportu czy programów przyrodniczych. Zapewnia realistyczne kolory i kontrast w każdej scenie oraz wydobywa detale wyraźniej, niż poprzednie generacje obrazu, poprzez wykorzystanie dynamicznych metadanych. Każda ciemna i jasna scena zostaje ożywiona, doznania podczas oglądania są mocniejsze, a realny obraz pozwala zapomnieć, że patrzy się w ekran.

Telewizor HISENSE U8GQ - hdr

Dobly Vision IQ

Dolby Vision IQ automatycznie dostosuje obrazy HDR na podstawie bieżącej zawartości i warunków oświetlenia zewnętrznego, aby zapewnić najlepsze wrażenia.

Telewizor HISENSE U8GQ - dolby vision iq

Nie przegap żadnej sportowej akcji

Niezależnie od tego, jaką dyscyplinę oglądasz – piłkę nożną, koszykówkę, tenis, hokeja na lodzie czy wyścigi samochodowe, możesz oddać się bez reszty sportowym emocjom! Dzięki 120-hercowemu, natywnemu panelowi częstotliwości odświeżania, funkcji MEMC, idealnie sprawdzającej się podczas oglądania projekcji z szybkimi ruchami kamery oraz trybowi sportowemu - wyświetlany obraz jest płynny, dynamiczny i wygładzony. Telewizor Hisense identyfikuje najdrobniejsze szczegóły i usuwa wszelkie szumy za pomocą dynamicznego algorytmu, dostosowanego do poruszających się obiektów.

Telewizor HISENSE U8GQ - tryb sportowy

IMAX Enhanced

Jedyny sposób, aby doświadczyć kinowych: obrazu, dźwięku i skali we własnym domu to IMAX Enhanced! Jest on standardem certyfikacyjnym dla treści i produktów, który gwarantuje kinowe doznania, odpowiadające artystycznej wizji reżysera. Zapewnia jaśniejszy i czystszy obraz filmów z autorskim oznaczeniem. Dzięki IMAX Enhanced, dzieła filmowe posiadają poszerzone proporcje obrazu, wypełniając akcją - na najwyższym poziomie rozdzielczości, kolorów i dźwięku - cały ekran.

Telewizor HISENSE U8GQ - imax

Zobaczyć film takim, jakim stworzył go reżyser

Filmmaker Mode to wyjątkowa inicjatywa UHD Alliance oraz producentów telewizorów, zainspirowana przez wielu czołowych przedstawicieli przemysłu filmowego m.in: Martina Scorsese, Jamesa Camerona, Christophera Nolana czy Toma Cruise. Założeniem tego trybu jest możliwość oglądania filmu w domowych warunkach, zgodnie z wizją reżysera. Filmmaker Mode zachowuje oryginalne ustawienia np. współczynnik proporcji, kolory, dźwięki i kontrast oraz wyłącza całkowicie upłynnianie obrazu.

Telewizor HISENSE U8GQ - filmmaker

Wielokanałowy, przestrzenny dźwięk

Technologia Dolby Atmos oferuje przełomowe, wciągające wrażenia dźwiękowe w Twoim domu. Stanowi przepustkę do wyjątkowego odczuwania świata przedstawionego filmów i seriali, gier czy sportu na żywo, rozszerzając możliwości dźwięku przestrzennego. Telewizor HISENSE U8GQ posiada także nowoczesne, wbudowane głośniki, zapewniające rzeczywisty, wielokanałowy dźwięk przestrzenny w formacie 3.1.2. Dzięki temu, dźwięk podczas oglądania jest bardziej realistyczny, mocniejszy i rozchodzi się wokół Ciebie w trzech wymiarach. Jego klarowność pozwala usłyszeć np. oddech aktora w emocjonujących scenach filmowych czy trzepot ptasich skrzydeł w programach przyrodniczych.

Telewizor HISENSE U8GQ - dolby atmos

Gratka dla graczy

Game Mode Pro, z automatycznym trybem niskiego opóźnienia (ALLM) i ciągłym VRR pod HDMI 2.1, minimalizuje input lag i wszelkie drgania ekranu. Gamerów usatysfakcjonują wrażenia wizualne na ekranie z niezwykle mocnymi efektami HD, głębokimi czerniami, żywymi kolorami oraz wyraźnym kontrastem i przestrzennym dźwiękiem. Niezależnie od tytułu, przy tak wysokich parametrach, granie stanowi wyjątkową przyjemność, gwarantującą nieosiągalne do tej pory doznania.

Telewizor HISENSE U8GQ - gaming

Automatyczna optymalizacja obrazu

Technologia optymalizacji obrazu, wyposażona w inteligentne rozpoznawanie scen w czasie rzeczywistym, może natychmiast przechwycić każdą klatkę i dowolny sygnał wejściowy wideo, aby automatycznie identyfikować i optymalizować ustawienia jakości obrazu, dla najlepszych wrażeń wizualnych widza.

Telewizor HISENSE U8GQ - ai optymalizacja

Bezpieczeństwo oglądania

Telewizor HISENSE U8GQ posiada certyfikat TÜV Rheinland, który dotyczy przede wszystkim ilości emitowanego światła niebieskiego - szkodliwego dla ludzkiego wzorku. W modelu U8GQ współczynnik emitowania niebiskiego światła jest na tyle niski, aby minimalizować szkody i chronić oczy, nawet przy długim czasie oglądania.

Telewizor HISENSE U8GQ - ochrona oczu

Multimedialne centrum rozrywki

VIDAA to inteligentna, spersonalizowana platforma multimedialna, łącząca najlepsze treści globalnych dostawców premium z najpopularniejszymi programami lokalnymi. Opiera się na rekomendacjach, generowanych na podstawie serwisów video, z których korzysta użytkownik. Szybkie uruchamianie pozwala zaoszczędzić czas i w kilka chwil uzyskać dostęp do ulubionych treści.

Oferuje topowe platformy streamingowe (m.in.: Netflix, YouTube czy Amazon Prime Video), sport na żywo, aplikacje, muzykę i sztukę – szybko i w doskonałej jakości obrazu oraz dźwięku! VIDAA udostępnia szeroką gamę treści, w tym m.in.: filmy, programy telewizyjne, pogodę, wiadomości, filmy dokumentalne, sport, transmisje na żywo oraz informacje lokalne. Nowoczesny interfejs, pozwala błyskawicznie znaleźć to, czego szukamy, dzięki intuicyjnej nawigacji i łatwemu przeglądaniu.

Telewizor HISENSE U8GQ - system operacyjny

Złącze CI – co to takiego?

Złącze CI (Common Interface) to rozwiązanie, które umożliwia odbiór kodowanych kanałów telewizyjnych za pomocą modułu CI, zastępującym dekoder. Dzięki temu przestrzeń wokół telewizora jest bardziej uporządkowana, bez dodatkowych urządzeń i kabli, obsługa odbywa się wygodnie za pomocą jednego pilota (od telewizora), a sieć nie jest obciążona dodatkowym urządzeniem, więc zużycie energii jest mniejsze.


Zawartość zestawu

Zakupując telewizor HISENSE U8GQ, otrzymujesz urządzenie podstawowe, podstawę stołową, pilota, kabel zasilający oraz baterie.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.

Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Usługa TV komfort wniesienie podłączenie zabranie starego sprzętu konfiguracja
ZOBACZ WIĘCEJ


Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Tak
Tuner: Analogowy, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Hisense VIDAA
Kolor obudowy: Czarny

Opinie

5/5
61 opinii
61 użytkowników poleca ten produkt
Ogólna
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (37)
5/5
Adam 19 stycznia 2023
Dobry aczkolwiek.
To nieco słabszy model od starszego brata 65 U8QF. Słabsza matryca, brak podwójnego tunera i mniej stref podświetlania.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Martyna 24 października 2022
Hisense LED 65U8GQ ULED
Dzisiejszy zakup był strzałem w dziesiątkę. Pierwszy wybór był inny, ale obsługa sklepu bardzo dobrze doradziła, przedstawiała parametry telewizora i jego zalety. Jestem mega zadowolona, obraz ma bardzo nasycone barwy, dźwięk jak na moje oczekiwania jest lepszy niż się spodziewałam. Mąż zadowolony po podłączeniu konsoli, tryb dla graczy się sprawdził.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Max 15 października 2022
Słabość głosu
Jeśli chodzi o głośniki niby 60W to tu się mylą są bardzo ciche głos na 50 i lichutko ogólnie przeciętny ale cóż kupiło się i nie polecam
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Max 27 października 2022
Brak parowania z dekoderem Polsat Box
Szkoda że nie można pilota tv sparować z dekoderem Polsat Box trzeba używać dwa
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Grzegorz 15 października 2022
Bubel przereklamowany
Krótko nie polecam
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Paulina 6 września 2022
Świetny telewizor
Bardzo dobry telewizor. Jak dla mnie świetna jakość obrazu i dźwięku. Największe wrażenie robi przy oglądaniu nowych produkcji filmowych. Wygląda bardzo nowocześnie, choć zmieniłabym uchwyt na którym stoi na inny, ponieważ ten zajmuje bardzo dużo miejsca na komodzie. Smart TV działa płynnie i nie zauważyłam żadnego problemu przy jego użytkowaniu. Telewizor spełnia wszystkie moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Michał 14 sierpnia 2022
SUPER TELEVIZOR
Mega telewizor i to za takie pieniążki , po co przepłacać inne znane marki . Nowa firma na rynku to i będą się z pewnością starać by się wypromować i odebrać znaczącą część rynku . Jak na razie super mega obraz dźwięk no i funkcje aaa i pilot z obudową aluminiową co jest klasą samą w sobie . Polecam
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Paweł 31 sierpnia 2022
Telewizor HISENSE
Produkt całkowicie spełnił moje oczekiwanie. Po wyjęciu z opakowania i powieszeniu na ścianie Tv było gotowe do użytkowania. Jakość obrazu bardzo dobra, dźwięk jak na standardowe głośnik w Tv bardzo dobra, menu intuicyjne. Mały minus za brak aplikacji HBO.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Maciej 26 lipca 2022
Rewelka
TVN super Netflix super Ale PS 4 i Lara Tomb Raider jestem fanem tej gry Super, super !!!!! Idę wszystkie od nowa.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Paweł 22 września 2022
Hisense
Jest zadowolona z jakości obrazu i samego produktu. Telewizor wart swojej ceny, polecam.
Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Telewizor HISENSE 65U8GQ 65" QLED 4K 120Hz VIDAA Full Array Dolby Atmos
Telewizor HISENSE 65U8GQ 65" QLED 4K 120Hz VIDAA Full Array Dolby Atmos
3 499 99
3 799,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
3 799,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Odbierz
3 799,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
3 799,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 3499,99 zł
3 499 99
3 799,99 zł
Cena przed obniżką
3 799,99 zł
Najniższa cena