Telewizor SAMSUNG QE65QN85B 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Full Array Dolby Atmos

(49)
Kod: 465951
Porównaj
Klasa energetyczna
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Ekran: 65" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Smart TV: Tak
System: Tizen TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung NEO QLED
Kolor obudowy: Srebrny
Graj bez użycia konsoli z XBOX GAME PASS
Pilot SolarCell zasilany energią świetlną
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Klasa energetyczna
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Telewizor SAMSUNG QE65QN85B 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Full Array Dolby Atmos
Telewizor SAMSUNG QE65QN85B 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Full Array Dolby Atmos
5 999 99
Odbierz
NOWSZY MODEL
Telewizor SAMSUNG QE65QN85C 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV HDMI 2.1 Dolby Atmos
Telewizor SAMSUNG QE65QN85C 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV HDMI 2.1 Dolby Atmos
Ekran: 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Smart TV: Tak
System: Tizen TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung NEO QLED
Kolor obudowy: Srebrny
6 709 00
243,33 zł x 30 rat 0%

Opis produktu

Nieskończona doskonałość

Ekran  QN85B wyświetla szczegółową, rozblendowaną grafikę, która prezentuje trwałość kolorów w technologii Quantum Dot.

Najważniejsze cechy

Quantum Mini LED

Quantum Mini LED

Procesor AI Neo Quantum 4K

Procesor AI Neo Quantum 4K

Dolby Atmos®

Dolby Atmos®

Neo Quantum HDR 1500

Neo Quantum HDR 1500

Precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu

Quantum Mini LED


Dyskomfort związany z oglądaniem ciemnych scen znika raz na zawsze z technologią Quantum Mini LED wykorzystującą 14-bitową skalę luminancji. Wreszcie możesz dostrzec detale, które do tej pory umykały Twojej uwadze. Kontrolowane podświetlenie ekranu sprawia, że żadna, nawet ciemna scena, nie zmusza Cię do nadwyrężania wzroku.

Dzięki Quantum Mini LED i mikrowarstwie wizerunek surfera na ekranie wyświetlany jest w każdym detalu bardzo wyraźnie, zarówno w jasnych, jak ciemnych obszarach

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Procesor AI Neo Quantum 4K


Korzystaj z maksimum możliwości swojego telewizora! Inteligentne skalowanie zapewni Ci rozdzielczość obrazu zbliżoną do 4K*. Zaufaj technologii uczenia się, z jakiej korzysta procesor AI. Procesor odpowiada również za zarządzanie technologią Quantum Mini LED, dzięki czemu możesz cieszyć się niezwykle realistycznym obrazem.

*Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

Procesor AI Neo Quantum 4K

Spektakularny dźwięk przestrzenny

Dolby Atmos®


Wbudowane głośniki wielokanałowe i technologia Dolby Atmos® zagwarantują Ci całe spektrum wrażeń związanych z seansem. Odkryj porywający dźwięk i zupełnie nowe filmowe emocje.

*Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®.

Telewizor QLED wyświetla dziecko bawiące się w deszczu. Fale dźwiękowe z Dolby Atmos rozchodzą się z telewizora, wypełniając pokój

Intuicyjne centrum zarządzania

Nowy Smart Hub


Poznaj ulepszony, intuicyjny Smart Hub! System optymalizuje treści i dzieli je na kategorie, biorąc pod uwagę Twoje zainteresowania. Dzięki temu możesz od ręki włączyć ulubiony serial lub grę, zamiast marnować czas na skakanie pilotem po kolejnych aplikacjach.

*Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.

Nowy SmartHub wyświetla wiele różnych aplikacji i rodzajów treści.
Mężczyzna przed telewizorem QLED w nocy. Ekran wyświetla obraz zoptymalizowany w Trybie Komfortu dla Oczu.

Optymalizacja jasności obrazu w oparciu o porę dnia

Tryb Komfort dla Oczu


Niech relaks przed ekranem będzie prawdziwym odpoczynkiem. Zapewni Ci to funkcja automatycznego dostosowania jasności obrazu oraz temperatury kolorów do pory dnia. Dzięki niej wyświetlane obrazy są przyjazne dla oczu, a te z kolei stają się mniej podatne na zmęczenie.

*Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca.

Trójwymiarowa głębia obrazu dzięki sieciom neuronowym

Wzmocnienie Głębi Obrazu


Wzmocnienie Głębi Obrazu odwzorowuje postrzeganie głębi przez ludzkie oko i nadaje każdej scenie jeszcze bardziej realistyczny wymiar. Dzięki wsparciu sieci neuronowych ta zaawansowana technologia uwypukla detale poprzez zwiększenie kontrastu pierwszego planu. Zachowany bazowy poziom tła sprawia, że wyświetlane treści stają się niezwykle wyraziste i niemal dostępne na wyciągnięcie ręki.

Prezentacja 3 kroków wyświetlania żywych obiektów na przykładzie nosorożca w technologii Wzmocnienia Głębi Obrazu.
Telewizor QLED wyświetla stado flamingów w wodzie, by zademonstrować perfekcyjne cieniowanie kolorów w technologii Quantum Dot.

Miliard perfekcyjnych kolorów, niezależnie od jasności

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)


Technologia Quantum Dot gwarantująca paletę miliarda kolorów sprawia, że oglądanie nawet starszych filmów dostarcza zupełnie nowych, zaskakujących wrażeń. Bez względu na to, czy w pomieszczeniu jest ciemno, czy jasno.

*100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

Spektakularny kontrast i detale

Neo Quantum HDR 1500


Zanurz się w prawdziwie głębokim obrazie dzięki telewizorowi z serii Neo QLED. Technologia Quantum Mini LED dostarczy Ci maksimum wrażeń w czasie oglądania ulubionych filmów i seriali w HDR. Neo Quantum HDR 1500 dba o to, by każda scena miała wysoki kontrast, a barwy cechowały się głębią. To wszystko sprawia, że na ekranie możesz dostrzec nawet ledwo rzucające się w oczy detale.

*Zakres funkcji luminancji Neo Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz.

Słonie chodzące po szerokim polu z rozgwieżdżonym niebem w tle, piją wodę na ekranie telewizora. TV QLED pokazuje rzeczywiste ciemne i jasne kolory włącznie z małymi detalami.
Ścigający się samochód wygląda o wiele wyraźniej na ekranie QLED niż na zwykłym ekranie dzięki poprawie ruchu do 120 Hz w 4K.

Większa dynamika ruchu

Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+


Poznaj udoskonalenie ruchu do 120 Hz w 4K. Zapomnij o rwaniu się obrazu i jego rozmyciach – w pełni skup się na tym, jak pokonać przeciwnika w trakcie gry. Ulepszona płynność i brak opóźnień będą Twoimi sprzymierzeńcami w każdej potyczce.

Płynność i pełna kontrola

Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+


Zyskaj przewagę nad znajomymi i wygraj kolejne rozgrywki dzięki udoskonalonym technologiom. Idź po zwycięstwo bez problemu ścinania klatek i szarpania obrazu. Ciesz się płynnym ruchem, błyskawicznymi reakcjami i mnogością ustawień ekranu oraz podłączonych akcesoriów. Poznaj funkcje FreeSync Premium Pro, Automatyczny Tryb Gry i udoskonalony Panel Gracza, które zaprowadzą Cię prosto na podium.

Zalety funkcji FreeSync Premium Pro ukazane na przykładzie szarpania obrazu, gdy jest ona wyłączona.
Symulacja rozchodzenia się fal dźwiękowych z telewizora i soundbara grających równomiernie dzięki technologii Q Symphony.

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora

Q-Symphony


Poczuj prawdziwą moc dźwięku płynącego z telewizora z soundbarem. Funkcja Q-Symphony harmonijnie łączy dwa urządzenia, abyś mógł doświadczyć jeszcze bardziej wciągających brzmień. To wszystko dla wypełnionych emocjami wrażeń z oglądania.

*Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara.

Kinowa jakość brzmienia

Dźwięk Podążający za Obiektem


Z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem możesz liczyć na więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń przypominających te, których doświadczasz w kinie. Zachwyć się dźwiękiem z wbudowanego systemu głośników (2.2.2).

Widok z lotu ptaka na dwie łodzie, poruszające się z dołu ekranu ku górze. Łódź po lewej opuszcza ekran, a łódź po prawej ma wzmocniony dźwięk.
Zdjęcie profilowe TV QLED pokazujące jego ultrasmukły design TV QLED Neoslim.

Nowoczesny design

Neo Slim Design


Ultrasmukły design telewizora powoduje, że skupia on na sobie uwagę i staje się punktem centralnym każdego salonu. Postaw na wysmakowany, dekoracyjny i nowoczesny wygląd.

Wygodne zarządzanie urządzeniami

SmartThings


Daj się zaskoczyć innowacyjnej funkcji SmartThings, która automatycznie wykrywa inne urządzenia w otoczeniu i łączy się z nimi. Dzięki temu możesz sterować nimi za pomocą jednego pilota lub własnego głosu. Pozwól, by inteligentne, mobilne, internetowe, a nawet starsze sprzęty automatycznie połączyły się z wbudowanym SmartThings Hub bez dodatkowych urządzeń i zarządzaj nimi bez konieczności częstego wstawania z kanapy.

*Dostępna technologia oraz funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub produktu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu oraz zarejestrowania urządzeń w aplikacji SmartThings. Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie. **Usługa dostępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji danych ZigBee wymaga zakupu IoTdongle.

Na ekranie telewizora widać menu SmartThings. Ikonki WiFi pokazane nad telewizorem, odkurzaczem samojezdnym i oczyszczaczem powietrza.
phpoduqah pl-feature-make-video-calls-on-the-big-screen-531081185

Rozmowy na dużym ekranie

Wideorozmowy


Połącz bezprzewodowo swój telewizor z aplikacją do wideorozmowy i spędzaj czas z bliskimi na większym ekranie. Ciesz się łatwym i wygodnym dostępem do wideorozmów: wybierz aplikację Google Duo i ustaw kamerę - Samsung SlimFit, Logitech lub kamerę swojego urządzenia mobilnego.

*Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit lub inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich. Kamery sprzedawane osobno.

Wszystko na jednym ekranie

Multi View


Nie rozmieniaj swojej uwagi na drobne, przeskakując wzrokiem pomiędzy grą na telewizorze, a tutorialem oglądanym na telefonie. Skorzystaj z funkcji Multi View i uruchom obie treści na większym ekranie, by wygodnie z nich korzystać.

*Obsługuje smartfony z systemem Android (wersja 4.2 i nowsza) oraz urządzenia z systemem iOS, wspierające AirPlay 2.

Mężczyzna korzysta z funkcji QLED Multi View, by oglądać mecz piłki nożnej i czytać wiadomości na tym samym ekranie, w tym samym czasie.Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.


Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.


Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.


Telewizor PHILIPS PUS9206  - usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 65" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Tak
Tuner: Analogowy, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung NEO QLED
Kolor obudowy: Srebrny

Opinie

4.9/5
49 opinii
48 użytkowników poleca ten produkt
Jakość obrazu
4.9 /5
Jakość dźwięku
4.9 /5
Wygląd
5 /5
Jakość użytkowania
4.9 /5
Ilość złączy
4.9 /5
Różnorodność funkcji
4.9 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (32)
5/5
Adam 17 sierpnia 2023
Opinia telewizora
Od dłuższego czasu się zastanawiałem nad wyborem telewizora, aż wpadł mi w oczy ten model i jestem z niego osobiście zadowolony. Telewizor ogólnie jest bardzo dobry, a jakość obrazu jest również zadowalająca. Kolory w tym telewizorze są żywe oraz kontrast jest bardzo dobry. Ta firma oferuje bardzo dobrą jakość za rozsądną cenę i jest to uzasadnione, więc serdecznie polecam kupować produkty od firmy Samsung, gdyż się nie zawiedziecie. Wszystko jest proste w obsłudze, a pilot jest prosty, minimalistyczny i dobrze się z niego korzysta choć brakuje mi przycisków numerycznych, ale pomimo tego da się przyzwyczaić do ich braku. Polecenia z pilota zwłaszcza przy uruchomieniu telewizora są wykonywane natychmiastowo bez zwłoki. Poruszanie się po menu telewizora jest intuicyjne oraz skonfigurowane w taki sposób aby każdy użytkownik mógł je osobiście spersonalizować. Posiada szeroki zakres wejść i wyjść, bezproblemowo współpracuje z innymi urządzeniami starszych generacji i innych marek. Funkcja PIP jest niezwykle przydatna przy transmisjach sportowych nadawanych w tym samym czasie z różnych źródeł. To urządzenie umożliwia także w prosty sposób na połączenie smartfona z telewizorem. #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Marek 10 sierpnia 2023
QE65QN85B Neo QLED - osobista opinia
Od lat użytkuję telewizory marki Samsung począwszy od modelu HD Ready, a następnie przy boomie na 3D pojawił się model UE40D6100 a dobie raczkującej UHD UE50HU6900. W pewnym okresie spełniały swoją rolę, ale w końcu należy uczynić krok naprzód i przeskakując QLED zapadła decyzja o zakupie Neo QLED i modelu QE65QN85BATXXH. Decyzja okazała się jak najbardziej trafiona. Olbrzymi ekran ze wspaniałym obrazem w jakości 4K a do tego cudownie brzmiący dźwięk jeszcze bardziej wzbogacony soundbarem HW-Q600B, z którym telewizor wspaniale współgra. Ogromny ekran i bardzo wyrazisty obraz pozwalający dostrzec wszystkie szczegóły. Doskonały dźwięk i cóż chcieć więcej. Wszystkie aplikacje streamigowe, z których korzystam dostępne już w jednym urządzeniu z tylko jednym pilotem. Android Box można już przenieść w inne miejsce. Nie zamieniłbym nigdy telewizorów Samsung na inną markę. Zresztą nie tylko telewizorów to dotyczy bo również pralka, lodówka oraz oczywiście telefony i zegarki używamy jedynie tej firmy bez jakichkolwiek problemów. #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Ewa 14 sierpnia 2023
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2.
Super Telewizor, jest to to naprawdę bardzo dobry wybór. Poza tym cena jest adekwatna do otrzymanej jakości. Głośniki radzą sobie z dźwiękiem i spełniają moje oczekiwania przy słuchaniu muzyki. Obraz przede wszystkim czysty, jasny i naprawdę wyraźny. Widać każdy szczegół. Kolory są bardzo dobrze odwzorowane. Telewizor dobrze prezentuje się na statywie przymocowanym do ściany. Montaż oraz konfiguracja szybka i bezproblemowa. Podobnie jak nauka posługiwania się funkcjami telewizora. Mały pilot bezproblemowo daje użytkownikowi szybko i sprawnie poruszać się po menu. Menu intuicyjne nie rodzi problemów z obsługą. Przydatne funkcje m.in. obsługa pilotem telewizora innych urządzeń, np. Dekodera telewizji satelitarnej. Polecam każdemu, kto się nad tym telewizorem zastanawia. Uważam, że to był dobry wybór przy tej cenie, ale pewność będę miała po upływie okresu gwarancji. #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Pati 16 lipca 2023
Super
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2 Telewizor zakupiony 2 dni temu. Kupiłam inny telewizor jednak działał tylko 2 dni, więc doszłam do wniosku że wymienię go na telewizory firmy Samsung. Do tej pory nie miałam problemów z produktami tej marki i tym razem postawiłam na tą firmę. Telewizor jest bardzo dobry. Głośniki dają radę, jednak obiektywnie trzeba stwierdzić że zakup subufera znacznie poprawia osiągi. Obraz przede wszystkim czysty, jasny i naprawdę wyraźny. Kolory jak u samsunga. Telewizor powieszony na ścianie. Montaż oraz konfiguracja bezproblemowa. Menu intuicyjne nie rodzi problemów z obsługą. Przydatne funkcje m.in. obsługa pilotem telewizora innych urządzeń, np. Dekodera telewizji satelitarnej. Polecam każdemu kto się nad nim zastanawia. Jak na razie uważam, że to był dobry wybór, ale pewność będę miał po upływie okresu gwarancji. Poza tym cena jest adekwatna do otrzymanej jakości.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Andrzej 12 sierpnia 2023
Polecam ten telewizor
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2. Ten Telewizor to naprawdę bardzo dobry wybór. Poza tym cena jest adekwatna do otrzymanej jakości. Głośniki radzą sobie z dźwiękiem i spełniają moje oczekiwania przy słuchaniu muzyki. Obraz przede wszystkim czysty, jasny i naprawdę wyraźny. Kolory są bardzo dobrze odwzorowane. Telewizor dobrze prezentuje się na statywie przymocowanym do ściany. Montaż oraz konfiguracja szybka i bezproblemowa. Podobnie jak nauka posługiwania się funkcjami telewizora. Mały pilot bezproblemowo daje użytkownikowi szybko i sprawnie poruszać się po menu. Menu intuicyjne nie rodzi problemów z obsługą. Przydatne funkcje m.in. obsługa pilotem telewizora innych urządzeń, np. Dekodera telewizji satelitarnej. Polecam każdemu, kto się nad tym telewizorem zastanawia. Uważam, że to był dobry wybór przy tej cenie, ale pewność będę miał po upływie okresu gwarancji.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Krzysiek 18 sierpnia 2023
Bardzo dobry wybór
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2. Ten Telewizor to naprawdę bardzo dobry wybór. Poza tym cena jest adekwatna do jakości. Głośniki radzą sobie z dźwiękiem bardzo dobrze i spełniają moje oczekiwania przy słuchaniu muzyki i oglądaniu filmów. Obraz przede wszystkim jasny i naprawdę wyraźny. Kolory są doskonale odwzorowane. Telewizor bardzo dobrze prezentuje się na ścianie. Montaż oraz konfiguracja szybka i bezproblemowa. Podobnie jak nauka posługiwania się funkcjami telewizora. Mały pilot bezproblemowo daje użytkownikowi szybko i sprawnie poruszać się po menu. Menu intuicyjne nie rodzi problemów z obsługą. Przydatne funkcje m.in. obsługa pilotem telewizora innych urządzeń, np. Dekodera telewizji satelitarnej. Polecam każdemu, kto się nad tym telewizorem zastanawia. Uważam, że to był dobry wybór przy tej cenie, ale pewność będę miał po upływie okresu gwarancji.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Grażyna 12 sierpnia 2023
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2.
Ten Telewizor to naprawdę bardzo dobry wybór. Poza tym cena jest adekwatna do otrzymanej jakości. Głośniki radzą sobie z dźwiękiem i spełniają moje oczekiwania przy słuchaniu muzyki. Obraz przede wszystkim czysty, jasny i naprawdę wyraźny. Kolory są bardzo dobrze odwzorowane. Telewizor dobrze prezentuje się na statywie przymocowanym do ściany. Montaż oraz konfiguracja szybka i bezproblemowa. Podobnie jak nauka posługiwania się funkcjami telewizora. Mały pilot bezproblemowo daje użytkownikowi szybko i sprawnie poruszać się po menu. Menu intuicyjne nie rodzi problemów z obsługą. Przydatne funkcje m.in. obsługa pilotem telewizora innych urządzeń, np. Dekodera telewizji satelitarnej. Polecam każdemu, kto się nad tym telewizorem zastanawia. Uważam, że to był dobry wybór przy tej cenie, ale pewność będę miał po upływie okresu gwarancji.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Renata 22 sierpnia 2023
Udany zakup
Przyszedł dzień w którym trzeba było dokonać wyboru zakupu nowego telewizora. Od zawsze firma Samsung była moim faworytem , dlatego z telewizorem nie mogło być inaczej . Wybór padł na ten telewizor i jestem pozytywnie zaskoczona . Cena jest odpowiednia , ale tak pozytywnego zaskoczenia się nie spodziewałam . Obraz zdumiewa głęboką czernią i nasyconymi kolorami . Jestem pełna podziwu i nie mogę się napatrzeć , że efekt obrazu to po prostu efekt „wow” . Brzmienie dźwięku jak najbardziej na plus. Podłączony mam soundbar też firmy Samsung i jakość dźwięku stała się zdumiewająca . Gdybym miała dokonywać zakupu jeszcze raz , ponownie by padło na ten model Samsunga . Polecam rewelka. #OpiniazPromocjiCashbak #PromocjaSamsungCashbackBigTv2
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Renata 28 sierpnia 2023
Polecam tv
Przyszedł dzień w którym trzeba było dokonać wyboru zakupu nowego telewizora. Od zawsze firma Samsung była moim faworytem, dlatego z telewizorem nie mogło być inaczej. Wybór padł na ten telewizor i jestem pozytywnie zaskoczona . Cena jest odpowiednia, ale tak pozytywnego zaskoczenia się nie spodziewałam. Obraz zdumiewa głęboką czernią i nasyconymi kolorami. Jestem pełna podziwu i nie mogę się napatrzeć, że efekt obrazu to po prostu efekt „wow”. Brzmienie dźwięku jak najbardziej na plus. Podłączony mam soundbar też firmy Samsung i jakość dźwięku stała się zdumiewająca. Gdybym miała dokonywać zakupu jeszcze raz , ponownie by padło na ten model Samsunga. Polecam rewelka. #OpiniazPromocjiCashbak #PromocjaSamsungCashbackBigTv2
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Michał m 14 lipca 2023
Fajny telewizor
Nad tym tv zastanawiałem się bardzo długo. Nie chciałem kupić takiego który mi nie podpasuje. Wcześniej miałem i mam w drugim pomieszczeniu oled 65 cali. Dlatego padło na inną technologię czyli miniled. Parę razy byłem w sklepie i go oglądałem. Obraz ma naprawdę bardzo dobry na pewno lepszy niż zwykły led. Telewizor chodzi płynnie i się nie przywiesza. Idealny do oglądania filmów i PlayStation 5. Dźwięk jak na tv też ma bardzo dobry, dokupiłem też soundbara i bardzo dobrze współgra z telewizorem. Telewizor powiesiłem na ścianie w salonie, wygląda też całkiem niczego sobie jako dodatkowa ozdoba do salonu. #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2 Więc jestem bardzo zadowolony ze swojego nowego telewizora.
Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Telewizor SAMSUNG QE65QN85B 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Full Array Dolby Atmos
Telewizor SAMSUNG QE65QN85B 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Full Array Dolby Atmos
5 999 99
Odbierz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 5999,99 zł
5 999 99