Telewizor SONY XR-50X90S 50" LED 4K 120Hz Google TV Full Array Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1

(12)
Kod: 472360
Porównaj
Ekran: 50" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Smart TV: Tak
System: Google TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Technologia HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision, HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Sony Bravia XR
Kolor obudowy: Czarny
Filmy z IMAX SONY PICTURES Gratis !
Procesor XR - kontrast i głębia obrazu
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Przekątna ekranu [cal]: 50
Telewizor SONY XR-50X90S 50" LED 4K 120Hz Google TV Full Array Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SONY XR-50X90S 50" LED 4K 120Hz Google TV Full Array Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
4 499 00
149,96 zł x 30 rat 0%

i do września nie płacisz

4 699,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
4 699,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze

i do września nie płacisz

4 699,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
4 699,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Opis produktu

Niezwykły realizm, jasność i kontrast
Telewizor SONY XR-X90S - banner

Bravia Core

BRAVIA CORE to ekskluzywna usługa przesyłania strumieniowego dla posiadaczy telewizorów BRAVIA XR, w której czekają na Ciebie setki filmów.

BRAVIA CORE oferuje najwyższą jakość przesyłania strumieniowego; nasza technologia Pure Stream może przesyłać strumieniowo filmy HDR z szybkością do 80 Mb/s — podobniejak w przypadku Blu-ray 4K UHD! Jest tez miejscem z największą dostępną kolekcją tytułów IMAX® Enhanced, a także zakulisowego programu Studio Access. W połączeniu z najlepszymi technologiami obrazu i dźwięku telewizora BRAVIA XR jest to usługa przesyłania strumieniowego, która naprawdę mile zaskoczy każdego miłośnika filmów!

Telewizor SONY XR - bravia core

Oglądaj premiery i klasyczne przeboje!

Wybierając ten telewizor zyskujesz gratis 5 filmów do wyboru i 12 miesięcy streamingu bez ograniczeń. Jedyne, co musisz zrobić to uruchomić aplikację BRAVIA CORE, założyć konto i wybrać, na co dziś masz ochotę! W bogatej bazie filmów znajdziesz zarówno klasyki, największe hity jak i nowości w kinowej jakości. Teraz nie musisz wybierać się do kina - potęgę IMAX® możesz przenieść do własnego salonu.

Telewizor SONY XR-X90S - bravia core darmowy dostęp

Bogatsze szczegóły, kolory i kontrasty

BRAVIA CORE to nie zwykła platforma VOD! Dzięki niej możesz cieszyć się filmami w jakości znanej z kin IMAX® dzięki najbogatszej kolekcji filmów IMAX® Enhanced. Tryb BRAVIA CORE Calibrated automatycznie dostosowuje ustawienia obrazu, by zapewniał jak najlepsze wrażenia podczas oglądania. Płynność jak z płyt Blu-ray 4K UHD zapewnia funkcja Pure Stream™, która umożliwia streaming z prędkością do 80 Mb/s, czyli kilkukrotnie wyższą, niż w standardowym streamingu!

Telewizor SONY XR-X90S - bravia core darmowy dostęp

1. Inne serwisy streamingowe 2. Pure Stream™
Aby funkcja Pure Stream™ mogła działać, potrzebne jest łącze internetowe 43 Mbps lub szybsze. Do uzyskania maksymalnej prędkości transmisji (80 Mb/s) niezbędna jest przepustowość 115 Mb/s lub większa.


Fantastyczna jasność i kontrast

Dla osób kochających bogaty kontrast i głębię obrazu, technologia XR Contrast Booster dostosowuje jasność w celu uzyskania niezwykle wysokiej, szczytowej jasności i głębszej czerni.

Telewizor SONY XR-X90S - technologia kontrast

Technologia TRILUMINOS PRO

Dzięki tej technologii, paleta barw generowanych przez telewizor SONY XR-X90S jest znacznie szersza. To sprawia, że uzyskujesz niespotykaną pełnię i głębię obrazu. Ulubione filmy i seriale nabiorą nowych kolorów i dostrzeżesz nawet najsubtelniejsze różnice barw w każdej scenie.

Telewizor SONY XR-X90S - triluminos

Skalowanie treści

Technologia interpolacji XR 4K nadaje obrazowi z każdego źródła jakość zbliżoną do 4K. Procesor Cognitive Processor XR przetwarza ogromne ilości danych i inteligentnie rekonstruuje faktury i detale, by zwiększyć realizm obrazu.

Telewizor SONY XR-X90S - upscaler

Wyraźniejszy obraz nawet w dynamicznych scenach

Niektóre telewizory w scenach szybkich akcji wyświetlają zamazany obraz. Dzięki technologii XR Motion Clarity dynamiczne i szybkie sceny pozostają wyraźne, ponieważ między obrazy i sceny wstawiane są specjalnie generowane czarne klatki obrazu. Rezultat to mniejsze rozmazanie i większa płynność ruchu.

Telewizor SONY XR-X90S - motion clarity

Dźwięk dostosowany do akcji

Zaskakujący poziom połączenia obrazu i dźwięku to efekt zastosowania technologii Acoustic Multi-Audio. Za jej sprawą usłyszysz przemieszczające się, a nawet oddalające się na ekranie elementy akcji filmu. Dzięki temu możesz poczuć, że bierzesz udział w scenie, która aktualnie się wyświetla. Technologia Dolby Atmos zadba o to, by dźwięk był realistyczny i dosłownie otaczał Cię tak, by zaoferować kinowe wrażenia w domowym zaciszu.

Telewizor SONY XR-X90S - dźwięk

Wysoka jakość dialogów

Funkcja Voice Zoom 2 poprawia słyszalność głosu ludzkiego bez zwiększania głośności. Bardzo przydaje się przy oglądaniu wiadomości i programów dokumentalnych.

Telewizor SONY XR-X90S - voice zoom 2

Czujnik światła

Dzięki zastosowaniu czujnika światła, telewizor SONY XR-X90S automatycznie dostosowuje parametry jasności obrazu. Dzięki temu zarówno w słoneczny dzień, jak i późnymi wieczorami obraz jest ostry i przyjemny dla naszych oczu.

Telewizor SONY XR-X90S - czujnik światła

BRAVIA CAM

Telewizory SONY z serii Bravia XR zostały wyposażone w innowacyjny dodatek, którym jest BRAVIA CAM. Dzięki temu otwierają się nowe możliwości korzystania z telewizora jak na przykład sterowanie gestami czy wideo rozmowy na dużym ekranie. Za sprawą tej funkcji można również dostosować jakość wyświetlanego obrazu i dźwięku. Telewizor rozpoznaje, w którym miejscu przed telewizorem się znajdujesz, aby dostosować ustawienia tak, aby były jak najlepsze.

*Kamera BRAVIA-CAM jest sprzedawana oddzielnie.

Telewizor SONY XR-X90S - cam

Komfort obsługi

Przeprojektowany pilot ma mniej przycisków i jest bardziej przejrzysty, dzięki czemu obsługa telewizora to czysta przyjemność. Zastosowane podświetlenie zapewnia wygodę korzystania również w nocy, a powłoka poliuretanowa, którą pokryty jest pilot, zapewnia łatwe utrzymanie go w czystości.

Telewizor SONY XR-X90S - pilot

Funkcja Finder

Co, jeśli zgubisz pilot w poduszkach na sofie? Dzięki funkcji Finder wystarczy powiedzieć „OK Google, znajdź mój pilot” lub nacisnąć przycisk na bocznej części telewizora, aby aktywować sygnał zgubionego pilota. Pilot zadzwoni, umożliwiając jego szybką lokalizację.

Telewizor SONY XR-X90S - finder

Wygodne sterowanie

Pracą telewizora SONY KD-X85K możesz sterować za pomocą pilota lub używając komend głosowych. Dzięki temu, że urządzenie posiada wbudowany mikrofon, możesz po prostu mówić do telewizora, by wyszukać ulubione filmy czy programy.

Telewizor SONY XR-X90S - sterowanie głosowe

Bravia Core

BRAVIA CORE to ekskluzywna usługa przesyłania strumieniowego dla posiadaczy telewizorów BRAVIA XR, w której czekają na Ciebie setki filmów.

BRAVIA CORE oferuje najwyższą jakość przesyłania strumieniowego; nasza technologia Pure Stream może przesyłać strumieniowo filmy HDR z szybkością do 80 Mb/s — podobnie jak w przypadku Blu-ray 4K UHD! Jest tez miejscem z największą dostępną kolekcją tytułów IMAX® Enhanced, a także zakulisowego programu Studio Access. W połączeniu z najlepszymi technologiami obrazu i dźwięku telewizora BRAVIA XR jest to usługa przesyłania strumieniowego, która naprawdę mile zaskoczy każdego miłośnika filmów!

Telewizor SONY XR-X90S - bravia core

Idealny do PlayStation 5

Telewizor SONY XR-X90S automatycznie zweryfikuje, kiedy podłączona jest konsola. Dzięki czemu automatycznie przełącza się w tryb Mode (ALLM), co sprawia, że rozgrywka jest płynniejsza i bardziej dynamiczna, co ma duże znaczenie na przykład w grach multiplayer. Nawet w scenach o wysokim kontraście, dzięki technologii Auto HDR Tone Mapping, można dostrzec kluczowe szczegóły zarówno w najciemniejszych, jak i najjaśniejszych częściach ekranu.

Telewizor SONY XR-X90S jest wyposażony w interfejs HDMI 2.1, który może działać w oparciu o nowoczesne technologie. To oznacza zwiększoną przepustowość, a także lepszą jakość obrazu w stosunku do poprzednich wersji interfejsu HDMI. Możesz cieszyć się prawdziwie wysoką jakością obrazu!

Telewizor SONY XR-X90S - ps5

Troska o środowisko

Telewizory BRAVIA XR powstają z myślą nie tylko o intensywnych przeżyciach, ale i środowisku. Redukujemy użycie nieodnawialnego plastiku w podzespołach i opakowaniach. W telewizorze X90S wykorzystano tworzywo SONY SORPLAS, nadające się do recyklingu w 85%. Technologie sterowania podświetleniem, moduł BRAVIA CAM i czujniki światła kontrolują jakość obrazu i obniżają zużycie energii.

Telewizor SONY XR-X90S - eko

Złącze CI – co to takiego?

Złącze CI (Common Interface) to rozwiązanie, które umożliwia odbiór kodowanych kanałów telewizyjnych za pomocą modułu CI, zastępującym dekoder. Dzięki temu przestrzeń wokół telewizora jest bardziej uporządkowana, bez dodatkowych urządzeń i kabli, obsługa odbywa się wygodnie za pomocą jednego pilota (od telewizora), a sieć nie jest obciążona dodatkowym urządzeniem, więc zużycie energii jest mniejsze.


Zawartość zestawu

Zakupując telewizor SONY XR-X90S, otrzymujesz urządzenie podstawowe, podstawę stołową, pilot, kabel zasilający, baterie oraz dokumentację.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.

Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Telewizor PHILIPS PUS9206 - usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 50" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Tak
Dla graczy: Tak
Tuner: Analogowy, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision, HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Sony Bravia XR
Kolor obudowy: Czarny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
12 opinii
12 użytkowników poleca ten produkt
Ogólna
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (7)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Lady 14 listopada 2023
Bardzo polecam tv Sony
Witam. Kupiłam w Media Expert ostatnio model Sony XR 50 cali i powiem, że jak na razie jestem mega zadowolona. Telewizor naprawdę jest wart swojej ceny. To mój drugi Sony pierwszy mam od 6 lat i służy teraz mojemu bratu. Myśląc o zakupie nowego telewizora myślałam tylko o firmie Sony. Mój poprzedni był Sony KD teraz wybrałam właśnie ten XR. Nie zawiodłam się ponowie na firmie Sony. Telewizor nie jest tani, ale godny polecenia. Lepiej dołożyć parę groszy i kupić lepszy niż tańszy i być nie zadowolonym. Polecam bardzo ten model telewizora Sony.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Krzysztof 29 października 2022
BRAVIA XR 55X90S/P czy jest tego wart?
Recenzje i analizy Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że Sony XR-55X90S to telewizor średniej klasy z większą liczbą funkcji premium niż zwykle, ale także nieco droższy. Jednym z głównych powodów zakupu Sony jest jego materialne wykończenie i design, ze zdejmowanymi nogami bocznymi, zmniejszonymi marginesami i kompatybilny z VESA, aby powiesić go na ścianie i zaoszczędzić miejsce w meblach (jednocześnie nadając pomieszczeniu bardziej elegancki charakter). 55-calowe cale to najbardziej optymalne wymiary dla treści mieszanych, z minimalną zalecaną odległością 1,98 metra dla treści 4K. Zamontuj panel LCD z podświetleniem DirectLED (Full Array Local Dimming). Jest to najnowocześniejsza technologia w konwencjonalnych diodach LED, ustępująca jedynie diodom OLED pod względem jakości obrazu. Ma natywną 120 Hz z obsługą HDR10 i Dolby Vision. Wyposażony w wydajny procesor telewizor ten oferuje pakiet ulepszeń XR: antyaliasing, kontrast dynamiczny i przejrzystość ruchu. W każdym razie głównym powodem zakupu Sony jest to, że mają doskonałą kolorymetrię dla swojej technologii Triluminos i inteligentne skalowanie 4K, które jest najlepsze na rynku. Jest to telewizor przeznaczony do odtwarzania PlayStation 5 w 120fps@4K. Ma pewne specyficzne funkcje dla tej konsoli i bardzo zoptymalizowany tryb gry z HDMI 2.1. W łączności do gier ma ALLM, VRR, HFR i eARC. Jednak ten telewizor nie ma AMD Freesync, co jest jedynym minusem, jaki możemy na nim postawić. Oznacza to, że chociaż dla PlayStation 5 jest to jeden z najciekawszych, jeśli masz Xbox Series X / S lub chcesz go używać również jako monitora na PC, zalecamy LG OLED, który ma również G-Sync, będąc bardziej kompletnym. System operacyjny to Google TV oparty na systemie Android. Jest to jeden z najbardziej kompletnych i intuicyjnych telewizorów Smart TV. Daje dostęp do wielu aplikacji do przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix lub Amazon Prime Video. Ten telewizor zawiera również specjalny tryb dla Netflix lepiej skalibrowany i dostosowuje się do oświetlenia pomieszczenia. Aby oglądać filmy i seriale, ma BRAVIA XR, Pure Stream™ i IMAX® Enhanced, ale nie w trybie filmmaker. Obsługuje inteligentnego asystenta Google Assistant i Alexę z wbudowanym Chromecastem. Ten telewizor ma funkcję Acoustic Multi-audio, która zapewnia większą immersję, z dźwiękiem przestrzennym i kompatybilną z Dolby Atmos. Ma jednak konwencjonalne głośniki: 2.0 kanały 20W. Oznacza to, że chociaż jego sterowniki są bardzo dobre, będziemy potrzebować soundbara z niezależnym subwooferem, aby wycisnąć jak najwięcej z zanurzenia i doświadczenia zdolnego do zaoferowania 4K. Dzieje się tak dziś ze wszystkimi markami, nie tylko z Sony. Czy warto? Jest to dobry telewizor i doskonale spełnia się we wszystkich aspektach swojego zasięgu. Jego mocną stroną jest kolor jego treści, dość żywy i realistyczny; wraz ze skalowaniem 4K w wysokiej rozdzielczości, co jest bardzo ważne. Jego największą wadą jest cena, ponieważ mówimy o średnim zakresie, który dla jego wykończeń jest na poziomie wysokiej klasy, jak LG OLED, mając tę lepszą jakość w podobnej cenie. Będzie to zależeć od twoich potrzeb i preferencji, ponieważ OLED są delikatniejsze, chociaż oferują lepszą jakość. W Sony najbardziej podobnym i nieco tańszym modelem jest seria 8, ma 120 Hz, ale nie ma procesora Cognitive XR, więc nie ma tak potężnych ulepszeń obrazu, a różnica jest zauważalna, będąc bardziej interesującym Sony XR-55X90S, który analizujemy. Rywalem w Samsungu jest Q80B, chociaż ten 2022 ma panel IPS, którego tak bardzo nie lubimy, poświęcając kontrast i głęboką czerń na rzecz większych kątów widzenia i kolorymetrii. Sony w tym aspekcie jest ciekawszą opcją.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Krzysztof 6 listopada 2022
Bardzo polecam
To mój 3 tv SONY- jak to Sony - menu coraz prostsze, super obraz i super dźwięk. POLECAM......
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Paweł 22 listopada 2022
Znakomity
Jakość i dźwięk znakomity bardzo dobry telewizor polecam
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Darek 3 października 2022
Telewizor SONY XR-50X90S 50
Polecam
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Jadwiga 17 sierpnia 2022
Sony XR 50 X90S the Best Forever
Soniaczek kupiony 18.07.22r spełnia moje oczekiwania. Uruchomienie nieco zajęło mi czasu ale po ukazaniu się menu serduszko zabiło mocniej. Jakość obrazu w zupełności z nadmiarem spełnił moje oczekiwania. Obsługa z pilota jest OK. Dźwięk nie za dobry dlatego wcześniej zdecydowałam się równoczesny zakup subwoofera HT-7000, który zmienia oblicze odbioru z TV. System szybko się uruchamia i pozwala na wiele ustawień użytkownika. Tył telewizora nie grzeje się co jest dla mnie ważne, jeśli chodzi o ścianę za nim. OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Jadwiga 18 sierpnia 2022
SONY LED XR50X90S THE BEST !
Kolejny raz dobry wybór padł na niezawodną markę SONY z którą jestem związana od ponad 35 lat. Odbiornik spełnia moje oczekiwania. Bardzo naturalne kolory, wyraźny dźwięk, szybkie przełączanie kanałów i innych funkcji. Piloty są dwa, jeden z klawiaturą numeryczną a drugi multimedialny. Oba obsługują te same funkcje z tym że ten multimedialny posiada możliwość wybierania głosowego. Razem z soundbarem HT-7000G świetnie oddaje przekaz materiału TV. Gorąco polecam. OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Bogusław 6 sierpnia 2022
Mój ulubiony Sony
Kolejny raz dobry wybór padł na niezawodną markę SONY z którą jestem związana od ponad 35 lat. Odbiornik spełnia moje oczekiwania. Bardzo naturalne kolory, wyraźny dźwięk, szybkie przełączanie kanałów i innych funkcji. Piloty są dwa, jeden z klawiaturą numeryczną a drugi multimedialny. Oba obsługują te same funkcje z tym że ten multimedialny posiada możliwość wybierania głosowego. Razem z soundbarem HT-7000G świetnie oddaje przekaz materiału TV. Gorąco polecam. OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Jadwiga 13 sierpnia 2022
My SONY FOREVER
Kolejny raz dobry wybór padł na niezawodną markę SONY z którą jestem związana od ponad 35 lat. Odbiornik spełnia moje oczekiwania. Bardzo naturalne kolory, wyraźny dźwięk, szybkie przełączanie kanałów i innych funkcji. Piloty są dwa, jeden z klawiaturą numeryczną a drugi multimedialny. Oba obsługują te same funkcje z tym że ten multimedialny posiada możliwość wybierania głosowego. Razem z soundbarem HT-7000G świetnie oddaje przekaz materiału TV. Gorąco polecam. OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Jadwiga 12 sierpnia 2022
SONY XR50X90S
16 Lipca 2022r zakupiłam kolejny raz tv marki SONY. Jestem z nią od 35 lat i nigdy nie zawiodłam się. Obecny X90s to dobry wybór. Bardzo ładnie odwzorowuje kolory. Dobra obsługa pilotów. Dźwięk ze soundbara robi resztę. System Google TV działa szybko, bez opóźnień. Jestem szczęśliwa. OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Telewizor SONY XR-50X90S 50" LED 4K 120Hz Google TV Full Array Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SONY XR-50X90S 50" LED 4K 120Hz Google TV Full Array Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SONY XR-50X90S 50" LED 4K 120Hz Google TV Full Array Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
4 499 00
149,96 zł x 30 rat 0%

i do września nie płacisz

4 699,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
4 699,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze

i do września nie płacisz

4 699,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
4 699,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 4499,00 zł
4 499 00
4 699,00 zł
Cena przed obniżką
4 699,00 zł
Najniższa cena