Telewizor SONY XR-65X90L 65" LED 4K 120Hz Google TV Full Array Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1

(336)
Kod: 564562
Porównaj
Ekran: 65" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Smart TV: Tak
System: Google TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Technologia HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision, HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Sony Bravia XR
Kolor obudowy: Ciemnosrebrny
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Telewizor SONY XR-65X90L 65" LED 4K 120Hz Google TV Full Array Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SONY XR-65X90L 65" LED 4K 120Hz Google TV Full Array Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Cena z kodem obowiązuje do 25.04.2024 r. do godz. 23:59.
Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
XXL1904-250424
5 999 00
Cena z kodem obowiązuje do 25.04.2024 r. do godz. 23:59.
Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
299,95 zł x 20 rat 0%

I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ

6 999,00 zł
Cena przed kodem
6 169,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ

6 999,00 zł
Cena przed kodem
6 169,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Opis produktu

Stworzony do rozrywki

Kolor zapierający dech w piersiach

Oglądanie sportu na ekranie X90L to absolutna przyjemność. Sceny są jasne, aby uchwycić więcej szczegółów realnego świata, a niezwykle płynny ruch sprawi, że nigdy nie przegapisz żadnego fragmentu sportowej akcji. Procesor z inteligencją poznawczą XR serwuje tę ucztę nie tylko dla Twoich oczu, ale także dla Twoich uszu. To prawdziwa rewolucja w zakresie mocy i technologii przetwarzania.

Procesor Cognitive Processor XR rozumie, jak widzimy i słyszymy w prawdziwym życiu. Na przykład rozpoznaje, że będziesz skupiony na zawodniku z piłką, a dźwięk emocji tłumu powinien dobiegać ze wszystkich stron. Dzięki temu złożonemu poziomowi zrozumienia X90L odtwarza w Twoim salonie sceny, które są niezwykle realistyczne.

Fani sportu, mają wiele powodów do radości! Full Array LED wypełni jasnością i kontrastem każdą dyscyplinę sportową, sprawiając, że jej oglądanie stanie się czystą przyjemnością.

Telewizor SONY X90L - triluminos pro

Niesamowita jasność i ostrość obrazu

Full Array LED to duża ilość diod LED rozmieszczonych na całym ekranie, które działają strefowo, a każda strefa jest precyzyjnie kontrolowana w czasie rzeczywistym. Połączono to z technologią XR Contrast Booster 10, aby jasne obszary były jaśniejsze, a ciemne ciemniejsze. Koniec z brakiem szczegółów w cieniach lub w bardzo jasnych fragmentach scen, poznaj zapierający dech w piersiach kontrast, kolor i głębia! Nawet jeśli oglądasz mecz w pełnym świetle dziennym, będziesz cieszyć się tą samą oszałamiającą jakością obrazu, z bogatą teksturą, która sprawia, że wszystko będzie naturalne i realistyczne.

Dynamiczne sceny sportu o dużej prędkości są w X90L płynne, wyraźne i pozbawione rozmycia. Ludzkie oko może dostrzec lekkie szarpanie obrazu, gdy klatki nie są do siebie dopasowane lub gdy spada jasność. Technologia XR Motion Clarity wykorzystuje inteligentne przetwarzanie ruchu dla szybko poruszających się obiektów w całym kadrze, utrzymując płynność i jasność obrazu. Oznacza to, że zobaczysz każdy sprint lub skok bez rozmycia, dokładnie tak, jakbyś był na miejscu zdarzenia.

Telewizor SONY X90L - ostrość obrazu

Kinowy dźwięk

Z X90L otrzymujesz nie tylko realistyczny obraz, ale także realistyczny dźwięk! Technologia Acoustic Multi Audio odtwarza dźwięk, który wydaje się pochodzić z miejsca, gdzie dzieje się akcja. To naturalne, że dźwięk dopasowany do tego, co dzieje się na ekranie, jest o wiele bardziej wciągający.

Dwa głośniki X-Balanced i dwa głośniki wysokotonowe pozycjonujące dźwięk zapewniają precyzyjne dopasowanie obrazu i dźwięku. Oznacza to, że usłyszysz wiernie wyścigowy bolid przemieszczający się na horyzoncie, dźwięk wiwatującego tłumu kibiców, poczujesz się też bliżej atmosfery panującej na stadionie.

Telewizor SONY X90L - kinowy dźwięk

Acoustic Center Sync

Możesz nawet podnieść poziom domowej rozrywki dzięki funkcji Acoustic Center Sync. Jej działanie polega na synchronizacji systemu audio telewizora z kanałem centralnym kompatybilnego soundbara Sony, dzięki czemu staje się on głośnikiem centralnym zestawu. Wzmacnia to pozycjonowanie źródeł dźwięku w obrębie każdej sceny, a także czystość dialogów, dzięki czemu komentarze są zawsze czyste, wyraźne i zawsze słyszane.

Dzięki tej funkcji uzyskasz również lepszą kontrolę nad dźwiękiem, ustawienia telewizora i soundbara są łatwo dostępne i regulowane w jednym miejscu.

Telewizor SONY X90L - głośnik centralny

Wzornictwo One Slate

Smukła, aluminiowa ramka Seamless Edge nadaje telewizorowi X90L niezwykle elegancki i finezyjny wygląd, który wkomponuje się w każde wnętrze.

Minimalistyczne wzornictwo One Slate, łączące ekran i ramkę w jedną taflę, pomaga skupić uwagę na tym, co najważniejsze, czyli obrazie.

Telewizor SONY X90L - głośniki

3 sposoby ustawienia podstawy

3-pozycyjna aluminiowa podstawa telewizora oferuje najwyższą wygodę; wybierz pozycję standardową dla większych powierzchni, pozycję wąską, jeśli meble są mniejsze, lub pozycję soundbar, jeśli chcesz używać tego systemu audio.

*Wygląd telewizora i rozstaw podstawy może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora.

Telewizor SONY X90L - podstawa

Idealny do PlayStation 5

Idealny do PlayStation 5, X90L rozpoznaje, kiedy konsola jest podłączona i włączona. Następnie automatycznie przełącza się w tryb automatycznego niskiego opóźnienia w HDMI 2.1, dzięki czemu możesz cieszyć się płynniejszą i bardziej responsywną rozgrywką.

W scenach o wysokim kontraście będziesz w stanie zobaczyć najważniejsze szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych częściach ekranu dzięki naszej technologii Auto HDR Tone Mapping. Ustawienia High Dynamic Range (HDR) zostaną automatycznie zoptymalizowane pod kątem konkretnego modelu telewizora BRAVIA podczas początkowej konfiguracji konsoli PS5.

W rzeczywistości niezależnie od posiadanej konsoli istnieje wiele powodów, dla których jest to doskonały telewizor do gier.

Telewizor SONY X90L - ps5

Funkcje dla graczy

Dzięki szybkości do 120 klatek na sekundę (4K/120 kl./s) zapewniającej niemal natychmiastową akcję na ekranie, możesz podjąć się każdego wyzwania strzeleckiego, sportowego lub wymagającego wysokiej wydajności.

Aby uniknąć zacinających się opóźnień i rozrywania ekranu, zastosowano zmienną częstotliwość odświeżania (VRR) w HDMI 2.1. Oznacza to, że telewizor dynamicznie dostosowuje częstotliwość odświeżania ekranu, aby dopasować ją do zmiennej liczby klatek na sekundę urządzenia do gier, zapewniając płynniejszą rozgrywkę.

Telewizor SONY X90L - funkcje dla graczy

Dedykowane menu do gier

Jest też nowe dedykowane Menu Gier, dostępne natychmiast po naciśnięciu jednego przycisku na pilocie! Tutaj, w jednym miejscu znajdziesz wszystkie ustawienia, których potrzebujesz, aby zoptymalizować swoją wydajność w grach. Obejmuje to VRR (włączony lub wyłączony), Motion Blur Reduction, który lekko przyciemnia ekran w celu poprawy płynności obrazu, Black Equaliser, aby rozjaśnić ekran i ujawnić ukryte obiekty w grze i wiele innych.

Dodano także konfigurowalną funkcję celownika "Crosshair" w sześciu różnych stylach, która pomoże Ci udoskonalić celowanie.

Funkcja Custom Screen może być sekretem Twojego kolejnego zwycięstwa! Zmieniaj rozmiar ekranu, maksymalizując go, gdy chcesz zobaczyć więcej szczegółów w każdym fragmencie gry, lub minimalizując, gdy musisz skupić wzrok na przeciwniku.

Telewizor SONY X90L - menu

Google TV

Z Google TV uzyskasz dostęp do ponad 700 000 filmów i odcinków programów telewizyjnych ze wszystkich usług przesyłania strumieniowego, wszystko jest uporządkowane według tematów i gatunków odpowiadających Twoim osobistym zainteresowaniom.

Telewizor SONY X90L - google tv

Pilot z wbudowanym mikrofonem

Wyszukiwanie głosowe bardzo ułatwia życie i przyśpiesza odnajdywanie rozrywki, wystarczy poprosić o znalezienie konkretnego tytułu, przeszukać według gatunku, uzyskać spersonalizowane rekomendacje. X90L jest przygotowany do funkcji Asystenta. W przyszłości będziesz mógł sterować X90L bez użycia rąk lub użyć TV do sterowania innymi urządzeniami inteligentnego domu i nie tylko.*

*Funkcja będzie dostępna w przyszłej aktualizacji oprogramowania.

Telewizor SONY X90L - pilot

BRAVIA CAM

X90L jest zgodny z BRAVIA CAM*. Od spotkań rodzinnych po ważne spotkania na dużym ekranie — poczujesz się, jakbyś przebywał z rozmówcami w tym samym pomieszczeniu.

*Kamera jest sprzedawana oddzielnie. Dostępne funkcje mogą się różnić w zależności od modelu telewizora.

Telewizor SONY X90L - bravia cam

Rozwiązania Eko

Ten telewizor daje Ci narzędzia, które pozwolą Ci obniżyć zużycie energii, a być może także rachunki za energię.

Pulpit Eko jest bardzo łatwy i intuicyjny w użyciu; im więcej ekologicznych ustawień aktywujesz, tym bardziej będzie rosło Twoje wirtualne drzewo. W rzeczywistości możesz dzięki niemu zaoszczędzić nawet do 32% energii! Menu zawiera Easy Eco Set-up, który poprowadzi Cię przez wszystkie opcje, Auto Power Saving Mode (funkcja BRAVIA CAM, która przyciemnia telewizor, gdy nie znajdujesz się przed ekranem), Power Saving, aby zmniejszyć jasność i zużycie energii w razie potrzeby, Light Sensor, który dostosowuje jasność do ilości światła w pokoju oraz Idle TV Power Off, który intuicyjnie wyłącza telewizor, gdy nie jest aktywny przez określony czas.

Oczywiście, podświetlenie Mini LED firmy Sony w modelu X90L zużywa mniej energii niż konwencjonalny telewizor z lokalnym przyciemnianiem Mini LED. Nasze podświetlenie Mini LED z diodami LED umieszczonymi na całym ekranie, jest sterowane strefowo z inteligentną precyzją, wykorzystując zaawansowaną technologię podświetlenia w celu zmniejszenia zużycia energii.

Telewizor SONY X90L - eko

Ekskluzywna platforma streamingowa

Korzystając z wiedzy filmowców i inżynierów oraz wykorzystując niesamowite technologie obrazu i dźwięku BRAVIA XR, jest to najlepsza aplikacja filmowa dla prawdziwych miłośników kina. Uzyskaj dostęp do biblioteki Sony Pictures Entertainment wypełnionej najnowszymi hitami i klasykami, oglądaj w Pure Stream (najwyższej jakości strumieniowania), aby uzyskać więcej szczegółów, kolorów i kontrastu niż gdziekolwiek indziej, ciesz się największą dostępną kolekcją filmów IMAX Enhanced i korzystaj z dostępu do studia za kulisami.

Dla posiadaczy telewizora BRAVIA XR X90L przygotowano do wyboru 10 filmów w jakości do 4K HDR, a także 24 miesiące nieograniczonego strumieniowania.

Aby funkcja Pure Stream mogła działać, potrzebne jest łącze internetowe 43 Mbps lub szybsze. Do uzyskania maksymalnej prędkości transmisji (80 Mb/s) niezbędna jest przepustowość 115 Mb/s lub większa. Przepustowość łącza Ethernet telewizora jest ograniczona do 100 Mb/s, co wynika ze specyfikacji produktu. Aby korzystać z funkcji Pure Stream przy 80 Mb/s, trzeba więc podłączyć telewizor do routera sieci bezprzewodowej Wi-Fi zgodnego ze standardem IEEE 802.11 ac/n. Na podstawie badań z grudnia 2020 r.

Telewizor SONY X90L - bravia core

Złącze CI – co to takiego?

Złącze CI (Common Interface) to rozwiązanie, które umożliwia odbiór kodowanych kanałów telewizyjnych za pomocą modułu CI, zastępującym dekoder. Dzięki temu przestrzeń wokół telewizora jest bardziej uporządkowana, bez dodatkowych urządzeń i kabli, obsługa odbywa się wygodnie za pomocą jednego pilota (od telewizora), a sieć nie jest obciążona dodatkowym urządzeniem, więc zużycie energii jest mniejsze.


Zawartość zestawu

W opakowaniu znajduje się: 65-calowy telewizor SONY X90L, podstawa stołowa, pilot, baterie, kabel zasilający, dokumentacja.


Telewizor SONY X90L - tabela

ZOBACZ WIĘCEJ

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.

Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Telewizor PHILIPS PUS9206 - usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 65" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Tak
Dla graczy: Tak
Tuner: Analogowy, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision, HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Sony Bravia XR
Kolor obudowy: Ciemnosrebrny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
328 opinii
335 użytkowników poleca ten produkt
Ogólna
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (213)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Sebastian 4 kwietnia 2024
Opinia o TV SONY XR-65X90L
Po długim zastanawianiu się nad wyborem telewizora do mojego dość jasnego salonu wybrałem Sony X90L. Ten wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Kontrast, czerń, naturalne kolory i duża jasność z nawiązką spełniły moje oczekiwania. Gorąco polecam ten model SONY !
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Lukasz 18 stycznia 2024
OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY
SONY XR-65X90L to mój kolejny telewizor marki Sony. Tym razem stojąc przed wyborem nowego odbiornika na początku stanąłem przed dylematem. LCD, czy OLED. Zdecydowałem się jednak wciąż na technologię LCD z uwagi na niemal wykluczone tu zjawisko wypalenia, większą jasność, a w przypadku modelu XR-65X90L i tak bardzo dobrej jakości obraz. Od kilku miesięcy używam monitora OLED i po przesiadce ze zwykłego 27” LCD efektu WOW! nie mam. Owszem, OLED wygląda o klasę lepiej, ale w fotel mnie nie wbił. A telewizor Sony z podświetleniem Full Aray także miałem okazję porównać do urządzenia LG na OLED i żadnej deklasacji nie było, a biorąc pod uwagę moje wymagania, postawiłem bez żalu na sprawdzone LCD. I tu Sony wykonało kawał dobrej roboty, bo ich LCD wciąż wygląda świetnie mimo srogiej konkurencji korzystającej z nowszej technologii. Sam telewizor spełnia moje oczekiwania, bo aby kolejny raz wybrać Sony przekonała mnie fakt doskonałego radzenia sobie z treściami o niższej rozdzielczości niż natywna dla tego telewizora, co dla mnie też było bardzo ważne. Wiadomo, że materiały 4k wyglądają fenomenalnie, ale radzenie sobie upscalingiem świadczy o klasie urządzenia. I tu Sony wypadł jak dla mnie lepiej niż brany też pod uwagę TV od Samsunga. Z wad to zauważyłem jedną. TV używam wraz z amplitunerem Pioneer, który potrafi czasami się wybudzić sam, mimo iż TV jest wyłączony. Na wcześniejszym TV takiego problemu nie było, a przyczyny niestety nie udało mi się znaleźć. Trochę też szkoda, że TV jest oparty jest o Google TV, a nie Android TV, ale nie można mieć wszystkiego. Sumując – uważam dokonany przez siebie wybór za udany. Matryca świeci znakomicie i bez jakichś niedoróbek, obraz znakomity, szybkość TV to także jego zaleta, obudowa smukła i elegancka, nóżki stabilnie utrzymują sprzęt na miejscu, wbudowany zasilacz nie zajmuje dodatkowego miejsca, ilość złącz w zupełności wystarcza, dwa piloty oraz kompatybilność ze starym rozwiązują problem wygodnego sterowania urządzeniem. No tylko co do dźwięku się nie wypowiem, bo używam zewnętrznych kolumn.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Patryk 22 stycznia 2024
#OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY SONY
XR-65X90L to mój kolejny telewizor marki Sony. Tym razem stojąc przed wyborem nowego odbiornika na początku stanąłem przed dylematem. LCD, czy OLED. Zdecydowałem się jednak wciąż na technologię LCD z uwagi na niemal wykluczone tu zjawisko wypalenia, większą jasność, a w przypadku modelu XR-65X90L i tak bardzo dobrej jakości obraz. Od kilku miesięcy używam monitora OLED i po przesiadce ze zwykłego 27” LCD efektu WOW! nie mam. Owszem, OLED wygląda o klasę lepiej, ale w fotel mnie nie wbił. A telewizor Sony z podświetleniem Full Aray także miałem okazję porównać do urządzenia LG na OLED i żadnej deklasacji nie było, a biorąc pod uwagę moje wymagania, postawiłem bez żalu na sprawdzone LCD. I tu Sony wykonało kawał dobrej roboty, bo ich LCD wciąż wygląda świetnie mimo srogiej konkurencji korzystającej z nowszej technologii. Sam telewizor spełnia moje oczekiwania, bo aby kolejny raz wybrać Sony przekonała mnie fakt doskonałego radzenia sobie z treściami o niższej rozdzielczości niż natywna dla tego telewizora, co dla mnie też było bardzo ważne. Wiadomo, że materiały 4k wyglądają fenomenalnie, ale radzenie sobie upscalingiem świadczy o klasie urządzenia. I tu Sony wypadł jak dla mnie lepiej niż brany też pod uwagę TV od Samsunga. Z wad to zauważyłem jedną. TV używam wraz z amplitunerem Pioneer, który potrafi czasami się wybudzić sam, mimo iż TV jest wyłączony. Na wcześniejszym TV takiego problemu nie było, a przyczyny niestety nie udało mi się znaleźć. Trochę też szkoda, że TV jest oparty jest o Google TV, a nie Android TV, ale nie można mieć wszystkiego. Sumując – uważam dokonany przez siebie wybór za udany. Matryca świeci znakomicie i bez jakichś niedoróbek, obraz znakomity, szybkość TV to także jego zaleta, obudowa smukła i elegancka, nóżki stabilnie utrzymują sprzęt na miejscu, wbudowany zasilacz nie zajmuję dodatkowego miejsca, ilość złącz w zupełności wystarcza, dwa piloty oraz kompatybilność ze starym rozwiązują problem wygodnego sterowania urządzeniem. No tylko co do dźwięku się nie wypowiem, bo używam zewnętrznych kolumn.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Paweł 24 stycznia 2024
Fajny sprzęt - OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY
OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY Obraz wyrazisty, dynamiczny i płynny, kontury wyraźne, prezenter z wiadomości wygląda jakby siedział z nami w pokoju. Dobre odwzorowanie kolorów, nawet czerni. Jedyna wada matrycy, co przy telewizorze za tą cenę odrobinę razi, to nie do końca doświetlone rogi - zwłaszcza górne, co jest szczególnie widoczne na statycznych scenach czy planszach w jednym kolorze (zwłaszcza jasnym np. białym). Jednak z tego co znalazłem informacje także na forum producenta, to nie usterka tylko specyfika zastosowanego podświetlenia Full Array LED. 30 watowe głośniki bardzo głośne, przy 60% procentach skali już można robić imprezę w salonie, do normalnego użytkowania wystarcza 18-25 punktów na skali. Umieszczenie głośników na dolnej krawędzi równolegle do podłoża (jak właściwie we wszystkich płaskich tv) powoduje że dźwięk nie rozchodzi się dobrze po pomieszczeniu, żeby komfortowo oglądać serial i rozumieć, co mówią bohaterowie warto zastosować ustawienia dźwięku preferujące dialogi. Dołączone dwa piloty - podstawowy ze wszystkimi klawiszami, choć nieduży i drugi (wąski/długi) do sterowania głosowego i obsługi smart. Jeśli nie korzystasz z cyfr do zmiany kanałów do wszystkiego wystarczy zgrabniejszy pilot typu smart. Są na nim dedykowane skróty do najpopularniejszych aplikacji video. Telewizor dobrze łapie zasięg WIFi nawet jeśli router znajduje się piętro wyżej. Na plus Google TV, można doinstalować właściwie wszystkie dostępne aplikacje do obsługi streamingu video.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Michał F 19 stycznia 2024
#OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY
Witam! Na początku mojej opinii zacznę od wykonania telewizora. Firma Sony zadbała o bardzo wysoką estetykę wykonania i design. Cienka aluminiowa ramka w kolorze grafitu tworzy elegancką spójną część z matryca. Niewidoczna wręcz granica pomiędzy ekranem, a ramką pomaga skupić się na ostrym i pięknym w bogactwo kolorów obrazie. Na plus również trzy pozycyjna podstawa telewizora, która umożliwi nabywcy wybrać lub dostosować sposób usytuowania TV. Telewizor podłączony mam do kina 5.1 znanej japońskiej firmy, ale myślę, że dwa głośniki przyjemnie wpływają na doznania podczas oglądania zwykłych programów Tv, dźwięk jest czysty i bardzo fajnie roznosi się po pokoju. Do oglądania filmów w lepszej jakości i czerpnia maksymalnie efektów dźwięku polecam bez wątpienia zainwestowanie w soundbar! Przejdźmy do najważniejszej części czyli do obrazu. Technologia Full Array Led w połączeniu z procesorem XR super dają nam wypełniony jasnością i kontrastem obraz. Jasne elementy są jaśniejsze, a ciemne kolory mają swoją głębszą ciemniejszą barwę. Kolory i barwy wszystko w obrazie jest żywe i przede wszystkim mega ostre i naturalne. Telewizor w rozdzielczości 4K HDR zapewni nam tego czego naprawdę oczekujemy. Dla osób szukających naprawdę dobrego TV i dobrej cenie polecam ten oto model.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Adam 14 stycznia 2024
OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY
Witam! Na początku mojej opinii zacznę od wykonania telewizora. Firma Sony zadbała o bardzo wysoką estetykę wykonania i design. Cienka aluminiowa ramka w kolorze grafitu tworzy elegancką spójną część z matryca. Nie widoczna wręcz granica pomiędzy ekranem a ramkom pomaga skupić się na ostrym i pięknym w bogactwo kolorów obrazie. Na plus również trzy pozycyjna podstawa telewizora która umożliwi nabywcy wybrać lub dostosować sposób usytuowania TV. Telewizor podłączony mam do kina 5.1 znanej japońskiej firmy ale myślę że dwa głośniki przyjemnie wpływają na doznania podczas oglądania zwykłych programów Tv, dźwięk jest czysty i bardzo fajnie roznosi się po pokoju. Do oglądania filmów w lepszej jakości i czerpnia maksymalnie efektów dźwięku polecam bez wątpienia zainwestowanie w soundbar! Przejdźmy do najważniejszej części czyli do obrazu. Technologia Full Array Led w połączeniu z procesorem XR super dają nam wypełniony jasnością i kontrastem obraz. Jasne elementy są jaśniejsze a ciemne kolory mają swoją głębszą ciemniejszą barwę. Kolory i barwy wszystko w obrazie jest żywe i przede wszystkim mega ostre i naturalne. Telewizor w rozdzielczości 4K HDR zapewni nam tego czego naprawdę oczekujemy. Dla osób szukających naprawdę dobrego TV i dobrej cenie polecam ten oto model.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Adam 14 stycznia 2024
OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY
Witam! Na początku mojej opinii zacznę od wykonania telewizora. Firma Sony zadbała o bardzo wysoką estetykę wykonania i design. Cienka aluminiowa ramka w kolorze grafitu tworzy elegancką spójną część z matryca. Nie widoczna wręcz granica pomiędzy ekranem a ramkom pomaga skupić się na ostrym i pięknym w bogactwo kolorów obrazie. Na plus również trzy pozycyjna podstawa telewizora która umożliwi nabywcy wybrać lub dostosować sposób usytuowania TV. Telewizor podłączony mam do kina 5.1 znanej japońskiej firmy ale myślę że dwa głośniki przyjemnie wpływają na doznania podczas oglądania zwykłych programów Tv, dźwięk jest czysty i bardzo fajnie roznosi się po pokoju. Do oglądania filmów w lepszej jakości i czerpnia maksymalnie efektów dźwięku polecam bez wątpienia zainwestowanie w soundbar! Przejdźmy do najważniejszej części czyli do obrazu. Technologia Full Array Led w połączeniu z procesorem XR super dają nam wypełniony jasnością i kontrastem obraz. Jasne elementy są jaśniejsze a ciemne kolory mają swoją głębszą ciemniejszą barwę. Kolory i barwy wszystko w obrazie jest żywe i przede wszystkim mega ostre i naturalne. Telewizor w rozdzielczości 4K HDR zapewni nam tego czego naprawdę oczekujemy. Dla osób szukających naprawdę dobrego TV i dobrej cenie polecam ten oto model.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Krystian 20 stycznia 2024
OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY
OPINIA ZAWARTA W TRAKCIE AKCJI PROMOCYJNEJ SONY Telewizor Sony XR65X90L stanowi doskonały wybór dla osób, które cenią jakość. Posiada imponujący ekran o przekątnej 65 cali, umożliwiający wygodne prowadzenie pracy oraz korzystanie z różnorodnych treści. Jego jakość obrazu jest fenomenalna, dzięki zastosowaniu technologii 4K HDR. Dodatkowo, urządzenie jest wyposażone w liczne funkcje smart TV, ułatwiające korzystanie z różnorodnych aplikacji. Ten telewizor charakteryzuje się cechami, które sprawiają, że stanowi idealne wsparcie podczas pracy w biurze. Rozdzielczość 4K HDR gwarantuje niezwykle ostre odwzorowanie obrazu, co jest szczególnie korzystne przy pracach z dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacjami oraz przeglądaniu stron internetowych. Ponadto, szerokie kąty widzenia pozwalają na wygodne obserwowanie ekranu bez względu na lokalizację w biurze. Telewizor ten posiada również różnorodne porty, takie jak HDMI i USB, ułatwiające podłączanie różnych urządzeń, jak na przykład laptop czy konsola do gier. Ponadto, jest zgodny z technologią Bluetooth, umożliwiając bezprzewodowe podłączanie słuchawek czy głośników. To jedynie kilka funkcji, które sprawiają, że ten telewizor jest doskonałym wyborem. Mogę polecać!
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Marcin 26 stycznia 2024
OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY
Jako posiadacz plazmy Panasonica, który ceni niezawodność japońskiej myśli technicznej, jakość wykonania i czerń w obrazie, stając przed wyborem nowego telewizora a jednocześnie nie akceptując wad technologii OLED (powidoki) oraz cen modeli Mini LED zacząłem się rozglądać za modelami w technologii Full Array LED. Mając w pamięci trwałość i jakość telewizora Sony Trinitron, który przez wiele lat działał w moim rodzinnym domu, postanowiłem przesiąść się na drugą a obecnie już chyba pierwszą japońską markę produkującą telewizory, czyli SONY. Tu wybór padł na model XR-65X90L potrafiący wyświetlać czerń na odpowiednim poziomie (oglądanie w nocy) i posiadający wysoką jasność (oglądanie za dnia w nasłonecznionym pokoju). Do tego jakość wykonania (cienkie ramki, metalowe wykończenie), ekran 120 Hz (sport, szybka akcja) oraz porządny procesor XR zapewniający niezłą jakość obrazu (lokalne wygaszanie, interpolacja do 4K, upłynnianie obrazu) stanowią główne atuty tego modelu. Ponadto obecność Google TV i jego działanie sprawia, że w końcu mogę pozbyć się przystawki Smart TV. Podsumowując: nieidealny, ale godny następca plazmy w akceptowalnej cenie. OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Slawek 4 lutego 2024
OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY
OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY. Jest to kolejny zakupiony telewizor tej marki przeze mnie. Będąc zadowolonym z użytkowania poprzednich modeli Bravia zdecydowałem się na zakup tego modelu. Telewizor ma bardzo wyrazisty, dynamiczny i płynny obraz. Bardzo dobre odwzorowywanie kolorów łącznie z kolorem czarnym. Głośniki zastosowane w tym modelu są wystarczające, bardzo głośne i dźwięk z nich rozchodzi się bardzo płynnie po całym pomieszczeniu. Nie ukrywam, że dodatkowym aspektem przy wyborze tego telewizora był jego wygląd - cienka ramka w kolorze grafitu prezentuję się naprawdę elegancko w połączeniu z matrycą. Świetnie ogląda się transmisje sportowe a także filmy przyrodnicze gdzie ma się wrażenie że zwierzęta są jak żywe ;) Do telewizora można podłączyć różne urządzenia gdyż telewizor ma różnorodne porty, takie jak HDMI i USB. Bardzo dobrze łączy się także z siecią Wifi. Podsumowując polecam ten telewizor i uważam, że w takiej półce cenowej lepszego nie ma. Korzystam z niego prawie dwa miesiące i minusów nie widzę.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Telewizor SONY XR-65X90L 65" LED 4K 120Hz Google TV Full Array Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SONY XR-65X90L 65" LED 4K 120Hz Google TV Full Array Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SONY XR-65X90L 65" LED 4K 120Hz Google TV Full Array Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Cena z kodem obowiązuje do 25.04.2024 r. do godz. 23:59.
Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
XXL1904-250424
5 999 00
Cena z kodem obowiązuje do 25.04.2024 r. do godz. 23:59.
Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
299,95 zł x 20 rat 0%

I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ

6 999,00 zł
Cena przed kodem
6 169,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ

6 999,00 zł
Cena przed kodem
6 169,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Cena z kodem:
XXL1904-250424
5 999 00
6 999,00 zł
Cena przed kodem
6 169,00 zł
Najniższa cena