| Rodzaj: | Ustnik |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Można myć w zmywarce |
| Współpracuje z produktem: | Butelka B.BOX o pojemności 450 ml |
| Zawartość zestawu: | 2 x ustnik |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 8,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
39,99 zł
Cena przed kodem
39,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
w sklepie
| Rodzaj: | Uszczelka |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Chroni przed rozlewaniem |
| Współpracuje z produktem: | Bidon B.BOX BB00526 |
| Zawartość zestawu: | 2 x uszczelka |
| Rodzaj: | Ustnik |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Można myć w zmywarce |
| Współpracuje z produktem: | Butelka termiczna B.BOX o pojemności 350 ml |
| Zawartość zestawu: | 2 x ustnik |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 7,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
33,99 zł
Cena przed kodem
33,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | Ustnik |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Nie zawiera BPA, Nie zawiera ftalanów, Nie zawiera PVC, Pasuje tylko do butelki sportowej 500 ml |
| Współpracuje z produktem: | Termiczny bidon sportowy B.BOX o pojemności 500 ml |
| Zawartość zestawu: | 2 x ustnik |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 9,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
42,99 zł
Cena przed kodem
42,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | Pokrywka |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | Można myć w zmywarce, Przezroczyste dno nakrętki |
| Współpracuje z produktem: | Kubek B.BOX o pojemności 240 ml |
| Zawartość zestawu: | 1 x pokrywka |
