ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina i indyk |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Indyk 26%, Kurczak 15%, Wieprzowina 10%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Bataty 2.5%, Borówka amerykańska 2.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 13%, Tłuszcz surowy 8.5%, Olej lniany 0.2%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 71%, Włókno surowe 1.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.3%, Substancje mineralne, Wapń 0.35% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
Zawiera witaminy i składniki mineralne
Najbardziej mięsna karma, zawiera do 90% mięsa
Smak: Wołowina i indyk
Liczba sztuk w opakowaniu: 6
Zawiera witaminy i składniki mineralne
Najbardziej mięsna karma, zawiera do 90% mięsa
Smak: Wołowina i indyk
Liczba sztuk w opakowaniu: 6
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Owady, Ziemniaki |
| Składniki analityczne: | Białko 7%, Tłuszcz 6%, Popiół surowy 2%, Węglowodany 5.5%, Wilgotność 78%, Włóknik 1.6% |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Fosfor 0.2%, Jod, Potas 0.37%, Sód 0.13%, Wapń 0.39%, Witamina A, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 400 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Siemię lniane 5%, Algi 0.5%, Mączka mięsna jagnięca 35%, Borówki, Ciecierzyca, Cytrusy, Drożdże browarnicze... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 33%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.9%, Kwasy tłuszczowe omega 6 3.2%, EPA 0.2%, Olej z łososia 3%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.3%, Inulina, Jod, Mangan, Miedź, Niacynamid, Selen... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 400 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dziczyzna 40%, Siemię lniane 3%, Algi 0.5%, Jagody, Żółty groszek, Ciecierzyca, Cytrusy, Drożdże browarnicze, Goździki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 28%, Zawartość tłuszczu 17%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.2%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1%, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Tauryna, Wapń 1.4%, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Królik z łososiem |
| Waga: | 400 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.84 |
| Skład: | Siemię lniane 4%, Algi 0.5%, Mączka z mięsa króliczego 25%, Łuski i nasiona babki płesznik 1%, Borówki, Ciecierzyca... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Białko z łososia 15%, Zawartość tłuszczu 12%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.5%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.9%, Jod, Mangan, Miedź, Niacynamid, Selen, Tauryna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś z tuńczykiem |
| Waga: | 400 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.6 |
| Skład: | Suszony łosoś 20%, Suszony tuńczyk 15%, Siemię lniane 5%, Algi 0.5%, Jagody, Żółty groszek, Ciecierzyca... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Zawartość tłuszczu 19%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.7%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 2.3%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.1%, Fruktooligosacharydy, Inulina, Jodek potasu, Mangan... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 400 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Siemię lniane 3%, Algi 0.5%, Jagody, Mączka z mięsa jagnięcego 30%, Żółty groszek, Borówki, Ciecierzyca, Cytrusy... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Zawartość tłuszczu 18%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.3%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.3%, Fruktooligosacharydy, Inulina, Jod, Mangan, Miedź... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Wątróbka z królika |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Królik 30%, Kurczak 25%, Wieprzowina 20%, Jaja 5%, Marchew 2%, Suszone drożdże piwne 0.2%, Nasiona babki płesznik 0.1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.9% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.2%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Wartość poza zestawem:
26,20 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Wieprzowina 35%, Kurczak 15%, Marchew 4%, Suszone drożdże piwne 0.45%, Nasiona babki płesznik 0.3%, Jukka Mojave 0.03% |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz surowy 3%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 4% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.15%, Jod, Mangan, Miedź, MSM (dimetylosulfon) 0.05%, Wapń 0.2%, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Jagnięcina 30%, Wieprzowina 25%, Wołowina 13%, Ziemniaki 4%, Marchew 2%, Bulion |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7.5%, Olej z łososia 0.3%, Popiół surowy 2.3%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Fosfor 0.25%, Jednowodny siarczan manganu, Jodan wapnia... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina i wieprzowina |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Ziemniaki 4%, Brokuły 2%, Wieprzowina 30% (mięso wieprzowe, płuca, przełyki, wątroba, serca)... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7.5%, Oleje i tłuszcze (olej z łososia 0.3%), Popiół surowy 2.3%, Wilgotność 78%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Fosfor 0.25%, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dzik |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Dziczyzna 70%, Bulion, Dynia, Rozmaryn |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10.5%, Olej z łososia 0.3%, Popiół surowy 1.8%, Tłuszcz surowy 6.9%, Wilgotność 77%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat, Pentahydrat siarczanu miedzi, Siarczan manganawy... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Ryba bałtycka i kurczak |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Ziemniaki 4%, Kurczak 21% (mięso z kurczaka, wątroba, serca, żołądki), Ryba bałtycka 34% (ryby dorszowate), Szpinak 2%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7.5%, Oleje i tłuszcze (olej z łososia 0.3%), Popiół surowy 2.3%, Wilgotność 78%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Fosfor 0.25%, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Ziemniaki 4%, Dynia 2%, Dziczyzna 30% (mięso z dzika, mięso z sarny)... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7.5%, Olej z łososia 0.3%, Popiół surowy 2.3%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Fosfor 0.25%, Jednowodny siarczan manganu, Jodan wapnia... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Sarna |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Sarnina 70%, Bulion, Marchew, Rozmaryn |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10.5%, Olej z łososia 0.3%, Popiół surowy 1.8%, Tłuszcz surowy 6.9%, Wilgotność 77%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat, Pentahydrat siarczanu miedzi, Siarczan manganawy... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Ziemniaki 4%, Dynia 2%, Królik 35% (mięso, tuszki królicze), Kurczak 12% (mięso z kurczaka, wątróbka, serca, żołądki)... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7.5%, Oleje i tłuszcze (olej z łososia 0.3%), Popiół surowy 2.3%, Wilgotność 77%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Fosfor 0.25%, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak i wołowina |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Ziemniaki 4%, Brokuły 2%, Kurczak 38% (mięso z kurczaka, wątroba, serca, żołądki)... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7.5%, Oleje i tłuszcze (olej z łososia 0.3%), Popiół surowy 2.3%, Wilgotność 78%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Fosfor 0.25%, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Królik 70%, Majeranek, Bulion, Marchew |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz surowy 7.5%, Białko surowe 10.9%, DHA 0.3%, EPA 0.3%, Olej z łososia 0.3%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 77%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.3%, Jednowodny siarczan cynku, Mangan (siarczan manganawy, monohydrat)... |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Indyk 35%, Kurczak 32%, Ziemniaki 4%, Szpinak 2%, Bulion |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7.5%, Olej z łososia 0.3%, Popiół surowy 2.3%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Fosfor 0.25%, Jednowodny siarczan manganu, Jodan wapnia... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Kaczka 65%, Rosół z kaczki |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 1% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Dzik 65%, Rosół z dzika |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.6% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.3%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Wieprzowina 46%, Kurczak 15%, Jaja 6%, Ryż naturalny brązowy 2.5%, Suszone drożdże piwne 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 12%, Oleje i tłuszcze surowe 8%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, L-karnityna, Miedź, Tauryna, Wapń 0.3%, Witamina C (kwas askorbinowy), Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś ze śledziem |
| Waga: | 400 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Suszony łosoś 25%, Suszony śledź 14%, Siemię lniane 4%, Algi 0.5%, Borówki, Ciecierzyca, Cytrusy, Drożdże browarnicze... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 32%, Zawartość tłuszczu 18%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 2.4%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.7%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1%, Fruktooligosacharydy, Inulina, Jod, Mangan, Miedź... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


