ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
Kod: Z2126825-12364401
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kaczka z królikiem |
| Waga: | 90 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Jabłko 2%, Aronia, Ekstrakt z cykorii, Lubczyk, Majeranek 2%, Suszone mięso z kaczki 30%, Świeże mięso z królika 15%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Kwasy tłuszczowe omega 6 3.2%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.42%, Olej rybny... |
| Witaminy i minerały: | Chondroityna, Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.9%, Glukozamina, Jod (jodek potasu)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z przepiórką |
| Waga: | 90 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Aronia, Ekstrakt z cykorii, Lubczyk, Majeranek, Pietruszka 2%, Suszone mięso (jagnięcina 30%)... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Tłuszcz surowy 14%, Kwasy tłuszczowe omega 6 3.2%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.42%, Olej rybny... |
| Witaminy i minerały: | Chondroityna, Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.9%, Glukozamina, Jod (jodek potasu)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jeleń z burakami i żurawiną |
| Waga: | 90 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Jagnięcina 30%, Jeleń 10%, Żurawina 2%, Aronia, Burak 5%, Ekstrakt z cykorii, Lubczyk, Majeranek, Świeża przepiórka 5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Kwasy tłuszczowe omega 6 3.2%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.42%, Olej rybny... |
| Witaminy i minerały: | Chondroityna, Fosfor 0.9%, Glukozamina, Jednowodny siarczan cynku, Jodek potasu, Minerały, Monohydrat... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Ryba |
| Waga: | 90 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Aronia, Ekstrakt z cykorii, Jabłka 2%, Lubczyk 2%, Majeranek, Pietruszka 2%, Suszona szprotka 15%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Kwasy tłuszczowe omega 6 3.2%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.42%, Olej rzepakowy... |
| Witaminy i minerały: | Chondroityna, Fosfor 0.9%, Glukozamina, Jednowodny siarczan cynku, Jodek potasu, Minerały, Monohydrat... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Królik z jagnięciną i przepiórką |
| Waga: | 90 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Aronia, Ekstrakt z cykorii, Lubczyk, Majeranek, Suszone drożdże browarniane... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Tłuszcz surowy 14%, Kwasy tłuszczowe omega 6 3.2%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.42%, Olej rybny... |
| Witaminy i minerały: | Chondroityna, Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.9%, Glukozamina, Jod (jodek potasu)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |

